Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Ačiū, mergaitės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
beje, merginos, gal atsimenate koki (ilga ar trumpa) protokola Zanavykei taike? ax.gif
Geri pavyzdziai uzkrecia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

bandau dar karta jus prasnekinti ax.gif
As taip pat darausi IVf'a ir vakar punktavo kiausides. Jauciu didelius skausmus pilve. Ar jums (kurios jau tai praejusios) taip pat buvo taip? Beje, rytoj turetu daryti implantacija
Patarkit verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 22, 20:25)
vakar punktavo kiausides. Jauciu didelius skausmus pilve. Ar jums (kurios jau tai praejusios) taip pat buvo taip? Beje, rytoj turetu daryti implantacija
Patarkit verysad.gif

Sveika 4u.gif
Gali skaudeti....man gydytojas rekomendavo paracetomoli arba ibuprofena
Atsakyti
Daivute, turiu didziuli prasyma, ar galetum, kai turesi laiko placiau papasakot, kokia yra trumpoji ir kokia ilgoji gydymo schema pries IVf . Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 22, 22:25)
Sveikos merginos,

bandau dar karta jus prasnekinti ax.gif
As taip pat darausi IVf'a ir vakar punktavo kiausides. Jauciu didelius skausmus pilve. Ar jums (kurios jau tai praejusios) taip pat buvo taip? Beje, rytoj turetu daryti implantacija
Patarkit verysad.gif


Sveika, man po pirmo IVF tai ziauriai skaudejo, bet nelabai ka ir patare Bogdanskiene, bet skausmas buvo didelis.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 22, 21:34)
Sveika 4u.gif
Gali skaudeti....man gydytojas rekomendavo paracetomoli arba ibuprofena


Man taip pat sake, kad reiketu pagerti Paracetamolio, nepadejo. Bet ar tau labai skaudejo? As net normaliai issitiesti negaliu, labai skauda verysad.gif
O siaip, ar ilgai po implantacijos bus tokia savijauta - jauciuosi kaip arbuzas plius dar skauda viska: pilva, krutine, papykina...
Papildyta:
QUOTE(Ieva30 @ 2006 03 22, 21:36)
Sveika, man po pirmo IVF tai ziauriai skaudejo, bet nelabai ka ir patare Bogdanskiene, bet skausmas buvo didelis.


Ieva30, ar ilgai skaudejo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 22, 17:41)
beje, merginos, gal atsimenate koki (ilga ar trumpa) protokola Zanavykei taike?  ax.gif



listen.gif

Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 22, 22:39)

Ieva30, ar ilgai skaudejo?  ax.gif


As ir taip jauciusi manau kaip tu(is tavo pasakojimu), tiksliai nepamenu, nes tai buvo pries 2-3 metus, bet 2-3 dienas jauciausi nekaip, o po savaites man atrodo praejo visai.
Atsakyti
QUOTE(Ieva30 @ 2006 03 22, 21:42)
As ir taip jauciusi manau kaip tu(is tavo pasakojimu), tiksliai nepamenu, nes tai buvo pries 2-3 metus, bet 2-3 dienas jauciausi nekaip, o po savaites man atrodo praejo visai.


O koks rezultatas buvo? Ar tau pavyko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 22, 20:39)
Man taip pat sake, kad reiketu pagerti Paracetamolio, nepadejo. Bet ar tau labai skaudejo? As net normaliai issitiesti negaliu, labai skauda verysad.gif
O siaip, ar ilgai po implantacijos bus tokia savijauta - jauciuosi kaip arbuzas plius dar skauda viska: pilva, krutine, papykina...
Papildyta:
Ieva30, ar ilgai skaudejo?  ax.gif

Darviena,
Implantacija vyksta nuo 5 dienos, o ryt Tau bus tik embrionu isodinimas smile.gif
Man ir dabar dar skauda verysad.gif , punkcija buvo pirmadieni- o siandien isodinimas.... Bet as apsiejau be vaistu....siaip esu labai kantri skausmui ax.gif kazkaip nesinorejo gerti nuskausminamuju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 22, 22:46)
O koks rezultatas buvo? Ar tau pavyko? 4u.gif


deja ne.... cray.gif labai depresavau, ir dabar vis dar nekaip jauciuosi, bandysiu dar karta, vistiek gal kada nors pavyks. O tau kuo didesnes sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 22, 22:50)
Darviena,
Implantacija vyksta nuo 5 dienos, o ryt Tau bus tik embrionu isodinimas smile.gif
Man ir dabar dar skauda verysad.gif , punkcija buvo pirmadieni- o siandien isodinimas.... Bet as apsiejau be vaistu....siaip esu labai kantri skausmui ax.gif kazkaip nesinorejo gerti nuskausminamuju schmoll.gif


As ir jokiu vaisu negeriau, kentejau.
Tu Vilmute laikykis, turi pasisekti 4u.gif
Atsakyti