Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Nakviša @ 2006 03 22, 11:12)
Žinau žinau, ale galvos į sieną daužydi nesinori (kad smegenai į vietą atsistatytų). Tai vat ir sėdžiu tyliai tyliai smile.gif


Turėsi tu tą beibį ir įtariu net ne vieną - taigi nedaužyk galvos - dar vaikus reikės užauginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 22, 09:12)
Žinau žinau, ale galvos į sieną daužydi nesinori (kad smegenai į vietą atsistatytų). Tai vat ir sėdžiu tyliai tyliai smile.gif


Nakviša, itraukt tave i savo parasa? ax.gif

O jei rimtai, tai visos mes tokios friends.gif as antra juostele net iziurejau, kai HCG maziau 0.1 buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamyteSirdele: 22 kovo 2006 - 11:25
QUOTE(devina @ 2006 03 22, 11:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o ka jie ne vietoj ?

Na, jei aš sugebu tokius absurdiškus ir visiškai nelogiškus sprendimus daryti, vadinasi arba jos išsausėjo, arba dingo, arba kažkur pasislepė ...
Čia kai anegdote:
"O čto? Stuknutiy?"
"Da"
" Nu tak v psihiatričeskuyu"
"Trahlebusom stuknutiy..."
"Aaa... nu togda v tramotologičheskiy ..."
Papildyta:
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 22, 11:24)
Nakviša, itraukt tave i savo parasa?  ax.gif

Cviakų yra "po pigiai" ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Nakviša, o kada tau testuko diena ?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 22, 11:16)
Turėsi tu tą beibį ir įtariu net ne vieną - taigi nedaužyk galvos - dar vaikus reikės užauginti biggrin.gif

Darbe sienos gipskartoniu išvanotos, daužyti baisu, po to dar atsakyk už sieną kaip už naują blink.gif
lotuliukas.gif

Devina, vaistų vartojimo grafikas pasibaigia 28/03/06. Ne tiek jau ir daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 22 kovo 2006 - 11:34
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 22, 09:27)


Cviakų yra "po pigiai" ?  lotuliukas.gif


nezinau, bandysim gal kokia Draugija kurt, ir be abejo stengsimes issimust bent www.supermamoj islygas: sakykim uz nusisnekejima negalima musu uzbanint, negalima priestarauti, pazeidziant isakyma "Uzleisk kelia...." lotuliukas.gif
Atsakyti
Nakviša, nu gal ir tikrai tau jau rodo biggrin.gif juk implantacija vykta, kai blastocista išsineria ir apvalkalo apie 5-6 d. po apvaisinimo, tau įdėjo 3 d. embruionus+ dar 4 d. gal ir yra jau kiek tai HCG. Rytei 8 d. rodė 18
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 22, 12:33)
Nakviša, nu gal ir tikrai tau jau rodo biggrin.gif juk implantacija vykta, kai blastocista išsineria ir apvalkalo apie 5-6 d. po apvaisinimo, tau įdėjo 3 d. embruionus+ dar 4 d. gal ir yra jau kiek tai HCG. Rytei 8 d. rodė 18


Ale tai būtu faina thumbup.gif
Atsakyti
Nuplaukė mano IVF. Vis dėlto gydytoja nori pradžioj mano tą gleivinę sutvarkyti, tad darys penktadienį abraziją... verysad.gif
Per prievartą, aišku, niekas nevertė, aš ir pati manau, kad geriau viską sutvarkyti iki IVFo, bet jau taip tikėjausi startuoti, o dabar neribotam laikui nusikelia.

O ir baisu... unsure.gif
Atsakyti
Tikrai gaila verysad.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 03 22, 15:08)
Nuplaukė mano IVF. Vis dėlto gydytoja nori pradžioj mano tą gleivinę sutvarkyti, tad darys penktadienį abraziją...  verysad.gif 
Per prievartą, aišku, niekas nevertė, aš ir pati manau, kad geriau viską sutvarkyti iki IVFo, bet jau taip tikėjausi startuoti, o dabar neribotam laikui nusikelia.

O ir baisu... unsure.gif

susitvarkyti gleivinę būtinai reikia. o IVF'as gi keliems mėnesiukams teatsidės ir tiek. viskas bus čiki. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiko @ 2006 03 22, 15:08)
Nuplaukė mano IVF. Vis dėlto gydytoja nori pradžioj mano tą gleivinę sutvarkyti, tad darys penktadienį abraziją...  verysad.gif 



nu bet jei reikia, ką padarysi...skaičiau, kad Rusijoj panoms daro, nu ir susitvarko ta gleivinė mirksiukas.gif
Atsakyti