Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 03 21, 19:29)
Oho - o kodėl tokio didelio tarpo reikia? g.gif
Pelargonija, vis prisimenu, kai sakei, kad draugei krūties vėžys - tikiuosi ne apie Editą kalbėjai?

Ne, ne Edita. Jau nupjovė viską ką reikia, psichologiškai laikosi neblogai, bent jau išoriškai. O viduje pati supranti verysad.gif

O dėl pertraukų - ar taip, ar taip sveikatą gadinam. Pagrindinis stabdis sukrapštyti tokią sumą. Reikės prisiskolinti ir bandyti greičiau, kaip rašė kažkuri forumietė - griebsim tuos gandrus griežtai, kantrybės nebėra gražiuoju tartis bash.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 21, 17:28)
o aš pagavau save svajojančią apie tai, kaip pastoju natūraliai.  doh.gif jetau jetau, jei  graudu nebūtų, tai juokčiausi iš tokios savo svajonės.  cool.gif


nu yra ir tokia galimybė, juk turi reprodukcijai reikalingus organus biggrin.gif ir vyrą gi turi lotuliukas.gif gal iš aš kada natūraliai pastosiu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2006 03 21, 18:25)
Gydytoja sakė, kad reikia 1 metų tarpo, tai jau tikrai bus 42-u  bigsmile.gif


negaliu patikėti, kad gydytoja rekomendavo ilsėtis metus g.gif anksčiau sakydavo, kad rekomenduoja 3-4 ciklus praleisti g.gif metus ilsėtis jau prabanga, kai tie metai taip bėga doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 21, 15:19)
Nu kad ne, čia ne tas jausmas. Jau ANĄ skausmą tai aš žinau labai gerai ir jis būna vieną dieną, labai skausmingai, labai staigei ir labai sienom pasilaipioti norisi. O čia kelios dienos jau iš eilės ...
Jis ten ką? Dantimis bando įsikabinti ar nagais tikrina tinkamą plotą?  g.gif


na Britta pasakojo, kad tikrai naktį prabudo nuo implantacijos skausmo ir tvinksėjimo. Gal kada pati forume pasakos ką jautė.
man nuo crinono skausmas ne aštrus, o pastovus, maudžia kaip prieš mmm tik stipriau ir prasideda 5-6 d. po įsodinimo
Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2006 03 21, 15:23)
na kažkaip tarp eilučių perskaičiau ir liūdna pasidarė  verysad.gif , kad tu manai, kad aš nežinau to jausmo
Taip aš IVF, kelių ir klystkelių nepraėjau, bet laukimo savaičių ir ne viena ir ne dvi ir ne tris ...patyriau, jau daug metų tas laukimas, o dabar kai kiaušintakių visai neturiu, tai išvis psichologinis šokas, taigi aš tavo laukimą ir nepavykusius IVF labai suprantu ir labai,labai pergyvenu dėl to, kartu su tavim  wub.gif , jeigu tau atrodo kažkiek kitaip, tai tu ....sorry, bet klysti


aš nenoriu nuvertinti tavo skausmo, manau tai supranti. juk ir aš daug IUI turėjau ir operacijų, bet po IVF kitoks jausmas. čia supranti, kad tau įdėjo į gimdą gyvybę ir belieka padaryti viską kas nuo tavęs priklauso, kad ji čia ir liktų, o tu to nesugebi padaryti. man B. po vieno IVf taip ir pasakė: įdedu puikius embrionus ir jei nepastosi tai pati ir būsi KALTA. Įsivaizduoji kokia nevaisinga pasijauti, kai 4 kartus ,,pražudai" tą gyvybę. Aišku, kad nuo manęs niekas nepriklauso, bet pasąmonė tokias kančias sukelia...
Papildyta:
QUOTE(Leta7 @ 2006 03 21, 15:40)
Žinai Renata, planas pas mane toks kažkoks trumpas. Jei antras IVF nepasiseks, tai tada jau net nežinau ką ir veiksime.


nu dabar įvykdyk šitą planą, o po jo, žiūrėk, gal ir nebereiks daugiau galvos sukti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 21, 20:21)
aš nenoriu nuvertinti tavo skausmo, manau tai supranti. juk ir aš daug IUI turėjau ir operacijų, bet po IVF kitoks jausmas. čia supranti, kad tau įdėjo į gimdą gyvybę ir belieka padaryti viską kas nuo tavęs priklauso, kad ji čia ir liktų, o tu to nesugebi padaryti. man B. po vieno IVf taip ir pasakė: įdedu puikius embrionus ir jei nepastosi tai pati ir būsi KALTA. Įsivaizduoji kokia nevaisinga pasijauti, kai 4 kartus ,,pražudai" tą gyvybę. Aišku, kad nuo manęs niekas nepriklauso, bet pasąmonė tokias kančias sukelia...

tai tau ir nereikia nuvertinti skausmo, nes žinau, kad jis yra begalinis, ne aprėpiamas ir tokioj pat situacijoj nęsančiam ne visiškai suprantamas. Todėl aš nuoširdžiai liūdžiu kartu su tavim ir tikrai norėčiau, kad tu pasikonsultuotum dėl operacijos. Kažkaip jaučiu, kad tau reikia laparaskopijos
Ir tikrai nesijausk dėl to kalta, ta B nusišnekėjo, tai nelabai priklauso nuo žmogaus
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 03 21, 22:09)
tai tau ir nereikia nuvertinti skausmo, nes žinau, kad jis yra begalinis, ne aprėpiamas ir tokioj pat situacijoj nęsančiam ne visiškai suprantamas. Todėl aš nuoširdžiai liūdžiu kartu su tavim ir tikrai norėčiau, kad tu pasikonsultuotum dėl operacijos. Kažkaip jaučiu, kad tau reikia laparaskopijos
Ir tikrai nesijausk dėl to kalta, ta B nusišnekėjo, tai nelabai priklauso nuo žmogaus


viskas Usonienės rankose - pasitikiu jos sprendimais ir ką siūlys tą darysiu smile.gif

durna čia gavosi diskusija (matyt inspiruota didelių hormonų dozių lotuliukas.gif ) apie skausmo dydį. visiškas nusifilosofavimas į lankas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 03 21, 19:25)
Leta, Tau dar tik 33! biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O man 41, ir skaičuoju, per kiek laiko sutaupysim trečiam IVFui. Gydytoja sakė, kad reikia 1 metų tarpo, tai jau tikrai bus 42-u  bigsmile.gif
O dirbam jau 10 metų be rezultato  g.gif


Na tada aišku sėdžiu tyliai kaip pelytė po šluota tongue.gif

Bet jei rimtai tai tu nuostabi išimtis thumbup.gif
Atsakyti
Nakviša kaip jautiesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 03 22, 10:33)
Nakviša kaip jautiesi  smile.gif

Hmm... kaip čia pasakius g.gif
Jeigu, kuri nors moteriškaitė būtų padariusi, tai ką aš ryte padariau, pasakyčiau, kad jai ne viskas su galva gerai. Bet kadangi pati tai padariau, tai tyliu dubce įgaubusi. Žodžiu mašiną parsivarinėjau iš plovyklos šiandiena ryte, pakeliui užvažiavau morkyčių nusipirkti į Rimi (ko tais pas mane paskutiniu metu ant morkų patraukė g.gif ) nu ir ėjau pro vaistinę. Velnias sugundė ir užėjau, nusipirkau testą doh.gif
Durna ane? 5 diena po įsodinimo g.gif

Nu bet dabar tyliu dubcę įgaubusi ... ibo arba man vaidenasi stabiliai, kai tik pažiūriu į testą arba testas neteisingas papuolė g.gif Bet bliamba, p[ati sau prisiekiu, daugiau nebepirksiu ir į vaistines neisiu blush2.gif bigsmile.gif

Tik prašau nerėkti, nesveikyti, o tyliai ramiai palaukti iki sekančio penktadienio, OK ? cool.gif
Atsakyti
Oi, Nakviša, tikrai testas negali rodyti nėštumo....panos blastocistas įsodinusios dar tokiu metu nemato nieko teste...ir jau tikrai kaip čia tau šovė į galvą
Atsakyti
Ir vis tas nekantrumas g.gif
Bet gi visos mes tokios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 22, 10:57)
Oi, Nakviša, tikrai testas negali rodyti nėštumo....panos blastocistas įsodinusios dar tokiu metu nemato nieko teste...ir jau tikrai kaip čia tau šovė į galvą

Žinau žinau, ale galvos į sieną daužydi nesinori (kad smegenai į vietą atsistatytų). Tai vat ir sėdžiu tyliai tyliai smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o ka jie ne vietoj ?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 22, 11:12)
Žinau žinau, ale galvos į sieną daužydi nesinori (kad smegenai į vietą atsistatytų). Tai vat ir sėdžiu tyliai tyliai smile.gif


Nakvisa, laukiam kito penktadienio, suprantame tave bigsmile.gif
Atsakyti