Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikos,
gal nepasikartosiu, bet gal bus įdomu paskaityti tokį absurdą:
http://www3.vdu.lt/l...v/dapvaisin.htm
smile.gif

p.s. neįsivaizduoju kas čia per vienas rašė? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 03 21, 16:20)
Sveikos,
gal nepasikartosiu, bet gal bus įdomu paskaityti tokį absurdą:
http://www3.vdu.lt/l...v/dapvaisin.htm
smile.gif

p.s. neįsivaizduoju kas čia per vienas rašė?  doh.gif

http://www3.vdu.lt/life/pv/s13.htm

Čia paskaityk ir pagalvok iš kurio amžiaus visa ši informacija blush2.gif
Atsakyti
Kažkoks beprotnamis doh.gif
Atsakyti
ai, merginos, skaitot visokias nesąmones. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 21, 17:07)
ai, merginos, skaitot visokias nesąmones.  doh.gif

Nugi reikia anegdotų paskaityti, nuotaikos praskaidrinimui smile.gif
Gi visai liūdna būtų smile.gif
Atsakyti
o aš pagavau save svajojančią apie tai, kaip pastoju natūraliai. doh.gif jetau jetau, jei graudu nebūtų, tai juokčiausi iš tokios savo svajonės. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 21, 17:28)
o aš pagavau save svajojančią apie tai, kaip pastoju natūraliai.  doh.gif jetau jetau, jei  graudu nebūtų, tai juokčiausi iš tokios savo svajonės.  cool.gif

O kodėl taip manai,kad natūraliai gali neišeiti,gi visko būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 03 21, 17:31)
O kodėl taip manai,kad natūraliai gali neišeiti,gi visko būna smile.gif

šiuo atveju aš kaip Leta - realistė. lotuliukas.gif bet pasvajoti kartais galima. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 03 21, 15:31)
O kodėl taip manai,kad natūraliai gali neišeiti,gi visko būna smile.gif


ir man vos neisejo ax.gif taip sakant, nedaug truko lotuliukas.gif

o ir pikta todel, kad nebuna jokios tarpines busenos: viena diena tu ne nescia, o kita jau nescia , o jeigu nenescia, tai nenescia visiskai verysad.gif Tiksliau tariant, nesijaucia jokio judejimo link tos bukles ir jokio apciuopiamo progreso g.gif Tai ir pikta, kad negali eiti zingsnelis po zingsnelio... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 03 21, 16:40)
Jei antras IVF nepasiseks, tai tada jau net nežinau ką ir veiksime. Kol atiduosime visas skolas už abu IVF prireiks kokių 2-3 metų, o aš jų nebeturiu. Man jau dabar 33.


Leta, Tau dar tik 33! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O man 41, ir skaičuoju, per kiek laiko sutaupysim trečiam IVFui. Gydytoja sakė, kad reikia 1 metų tarpo, tai jau tikrai bus 42-u bigsmile.gif
O dirbam jau 10 metų be rezultato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 03 21, 18:25)
O man 41, ir skaičuoju, per kiek laiko sutaupysim trečiam IVFui. Gydytoja sakė, kad reikia 1 metų tarpo, tai jau tikrai bus 42-u  bigsmile.gif
O dirbam jau 10 metų be rezultato  g.gif


Oho - o kodėl tokio didelio tarpo reikia? g.gif
Pelargonija, vis prisimenu, kai sakei, kad draugei krūties vėžys - tikiuosi ne apie Editą kalbėjai?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 21, 15:53)
Kam ir kaip skaudėdavo pilvą? Ne anų dienų maudimas, ne nugaros skausmas, o toks protarpiais lengvas dilgčiojimas, protarpiais spazmai ir dar kažkas nenusakomo.


Nakviša, o Tau skauda lygiai per vidurį? Man prieš kokius 4 metus prasidėjo toks duriantis skausmas, bet kairėj pusėj, daktarai ieškojo visokių apendicitų ir pan., ir galiausiai mano gydytoja pasakė, kad nuo visokių stimuliavimų pasisuko kiaušidė. Jei labai skaudės, reiks operuoti ir atsiukti atgal, jei nelabai, gyvent taip. Ir štai man kas mėnesį per "O" pradeda ją diegti - tik nedarau staigių judesių ir nesilenkiu į tą šoną.

Gal ir Tau stimuliavimai ką nors pridarė? g.gif
Atsakyti