Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 21, 14:53)
nu va, pakoregavau parasa  ax.gif  biggrin.gif


Mane irgi priimkit į nuvažiavusių stogų kompaniją, stogas vis išvažiuoja ir adreso nepalieka. Kol dariausia IVFą, važiavo be perstojo - visokias nesąmones sapnavau, apie nieką kitą negalėjau galvoti, vis vyrą graužiau dėl būtų ir nebūtų dalykų. gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif

O kai nepasisekė, tai porą savaičių kapitaliai buvo nuvažiavęs schmoll.gif Seniai viena bobutė pasakojo, kad jai po persileidimo buvo psichozė, pamatydavo pas ką nors kūdikį, ir puldavo prie jo. Tai man pamačius vaikus porą savaičių isteriškas ašarojimas prasidėdavo. cray.gif cray.gif cray.gif cry.gif Dabar jau valdausi.
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 21, 13:37)
Nu eina sau... MamyteSirdele  console.gif .

Vilma, ar nebaisi ta punkcija? Kažko pradėjau bijot  bijau.gif

Leta7, kada tu pradedi?


Aš tai dar turiu 2 užšaldytas snaigeles. Jei jos atsišildys, tai dar sekmadienį jas įsidėsiu. Pas mane viskas tvarkoje, tai man viską daro natūraliame cikle. Kadangi su šaldytais sekasi nekaip, tai kaip tik ateis mmm apie 04.09 tai jau ir pradėsiu leistis vaistus.
Atsakyti
Aš galvojau, kad aš viena čia tik tokia ... Pasirodo tai turbūt normalu smile.gif .

Papildyta:
Na nebūk taip neigiamai nusistačius, Leta. Žiūrėk ir nebesulauksi tų mmm.
Sėkmės sekmadienį.
Atsakyti
Kam ir kaip skaudėdavo pilvą? Ne anų dienų maudimas, ne nugaros skausmas, o toks protarpiais lengvas dilgčiojimas, protarpiais spazmai ir dar kažkas nenusakomo. Šiandiena sūnų namo lydėjau, galvojau lifte susileisiu iš skausmo.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 21, 13:44)
oj, Paiduke, čia ne tu viena tokia sapnuotoja. aš savaitgalį prisižiurėjusi politinio filmo apie Artimuosius rytus, naktį sapnavau, kad mes su vyru pietaujam su arabų šeichais. o vieno jų žmonos nebuvo. aš klausiau, kur ji. sako, išvažiavo vaiko įsivaikinti. aš ir klausiu atgal, o tai kodėl įsivaikinti, juk IVF'ą galima pasidaryti. man atsako, vieną jau darėsi, jai nepavyko, dėl to nusprendė įsivaikinti. mes su vyru susižvalgėm ir maniškis tada sako, o mes jau keturis IVF'us padarėm, dabar 5 ruošiamės....

toks tai sapnas gavosi.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif giliai tie IVF'iniai reikalai mūsų smegenyse sėdi, labai giliai.

O aš sapnavau nesenai, kad isivaikinom jau paaugusią mergaitę.
O man tai jau gera buvo, taip gera, aš ją taip mylėjau...
net prabudau laiminga.
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2006 03 21, 12:18)


aciu essen.gif

wub.gif
Atsakyti
Plaštake, tikrai gali ramiai laukti savo punkcijos - tikrai nebaisu. dabar V.K. sugalvojo l. gerą būdą skausmui po punkcijos išvengti - duoda žvakutę prieš punkciją į uodegą įsikišti blush2.gif neskauda po punkcijos tikrai. O per punkciją visai nieko nejauti, nes paprasčiausiai miegi. o maloniausia dalis priešnarkozinė lotuliukas.gif kaifas nerealus lotuliukas.gif

Mamyte širdele, susiimk kaip nors wub.gif

Nakviša, esu beveik tikra, kad skauda nuo crinono. nuo duphastono ar utrogesto l. panašus skausmas-menstruacinis maudimas būdavo.

Leta7, kaip gera, kai žinai, kad yra planas t.y. jei nepavyks nereiks nuleisti rankų, o galėsi bandyti vėl wub.gif

Paiduke, apie pergyvenimus pakalbėsim, kai praeisi IVf kelius ir klystkelius. nepatyrusios the two weeks wait....sorry, bet nelabai gali įsivaizduoti ką tai reiškia, ypač antroji week

žodžiu, aš jau bandau kapstytis ir gyventi toliau (didelis dėkui Daivai). To linkiu ir jums visoms wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 21, 14:53)
Kam ir kaip skaudėdavo pilvą? Ne anų dienų maudimas, ne nugaros skausmas, o toks protarpiais lengvas dilgčiojimas, protarpiais spazmai ir dar kažkas nenusakomo. Šiandiena sūnų namo lydėjau, galvojau lifte susileisiu iš skausmo.


gali būti ir implantacija g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata M: 21 kovo 2006 - 15:14
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 21, 15:36)
Na nebūk taip neigiamai nusistačius, Leta. Žiūrėk ir nebesulauksi tų mmm.
Sėkmės sekmadienį.


Ne neigiamai, o realistiškai blush2.gif

Kai įsidėjau pirmasias 3 snaigeles, tai gydytoja sakė, kad su biologe buvo 90 proc. garantuotos, kad viskas bus gerai. Embrionai puikiausi, gleivinė nuostabiausia ir t.t. O rezultatas blogiausias doh.gif

Bet širdelė aišku tiki. Juk kitaip net neleisčiau pinigų.
Papildyta:
Didelis ačiū už linkėjimus
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 21, 15:11)
Nakviša, esu beveik tikra, kad skauda nuo crinono. nuo duphastono ar utrogesto l. panašus skausmas-menstruacinis maudimas būdavo.

Nu kad ne, čia ne tas jausmas. Jau ANĄ skausmą tai aš žinau labai gerai ir jis būna vieną dieną, labai skausmingai, labai staigei ir labai sienom pasilaipioti norisi. O čia kelios dienos jau iš eilės ...

QUOTE(Renata M @ 2006 03 21, 15:11)
gali būti ir implantacija g.gif

Jis ten ką? Dantimis bando įsikabinti ar nagais tikrina tinkamą plotą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 21, 15:11)

Paiduke, apie pergyvenimus pakalbėsim, kai praeisi IVf kelius ir klystkelius. nepatyrusios the two weeks wait....sorry, bet nelabai gali įsivaizduoti ką tai reiškia, ypač antroji week


na kažkaip tarp eilučių perskaičiau ir liūdna pasidarė verysad.gif , kad tu manai, kad aš nežinau to jausmo
Taip aš IVF, kelių ir klystkelių nepraėjau, bet laukimo savaičių ir ne viena ir ne dvi ir ne tris ...patyriau, jau daug metų tas laukimas, o dabar kai kiaušintakių visai neturiu, tai išvis psichologinis šokas, taigi aš tavo laukimą ir nepavykusius IVF labai suprantu ir labai,labai pergyvenu dėl to, kartu su tavim wub.gif , jeigu tau atrodo kažkiek kitaip, tai tu ....sorry, bet klysti
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 21, 15:53)
Kam ir kaip skaudėdavo pilvą? Ne anų dienų maudimas, ne nugaros skausmas, o toks protarpiais lengvas dilgčiojimas, protarpiais spazmai ir dar kažkas nenusakomo. Šiandiena sūnų namo lydėjau, galvojau lifte susileisiu iš skausmo.


Man buvo kažkokie įdomūs skausmai, tarsi perpjautas ir susiūtas pilvas, dilgčiojimas ir pan. Bet ne taip jau smarkiai. Vaikščiojau kaip stiklinė, nes nuo judesių vis sudiegdavo. Bet kai konsultavausi su gydytoja tai sakė, kad tikrai negali būti nuo procedūros. Ypač aš negeriau jokių vaistų. Po visko paaiškėjo, kad greičiausiai nuo nervų skrandis parėjo. Jau savaitė nieko suvalgyti negaliu neišgėrusi vaistų. Visai pats nevirškina, o negavęs maisto irgi koncertuoja - skauda peršti rūgštys kyla. Vat taip su tais skausmais.
Man sakė, kad pati implantacija tokie mikroprocesai, kad tikrai nieko nesijaus. Tai gali būti nuo vaistų arba nuo nervų koks kitas organas sustreikuoja.
Atsakyti
Žinai Renata, planas pas mane toks kažkoks trumpas. Jei antras IVF nepasiseks, tai tada jau net nežinau ką ir veiksime. Kol atiduosime visas skolas už abu IVF prireiks kokių 2-3 metų, o aš jų nebeturiu. Man jau dabar 33.
Aš aišku labai tikiuosi sėkmingos pabaigos, bet jau toks tas mano matematinis protas. Pagal tikimybių teoriją aš turiu maksimum 40 proc. sėkmės. Kas paneigs tikimybę, kad aš būsiu tame 60 proc.
Kaip žiauriai beskambėtų, bet tam, kad nors vienai iš mūsų pasisektų pasiekti savo svajonę, turi nepasisekti 2.
Na čia tokie liūdni skaičiai doh.gif
Atsakyti