Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

aciu visoms wub.gif

man net geda pries jus, o dar sunkiau paciai prisipazinti, kad esu tokia istizus blush2.gif ... Tikrai nezinau kas su manim darosi - bet jauciu , kad stogas is tikro vaziuoja...
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 21, 13:40)
aciu visoms  wub.gif

man net geda pries jus, o dar sunkiau paciai prisipazinti, kad esu tokia istizus  blush2.gif ... Tikrai nezinau kas su manim darosi - bet jauciu , kad stogas is tikro vaziuoja...


Visos mes tokios pačios ištyžusios ir nereikia teisintis, visos mes apie tai svajojame ir kartais net per daug doh.gif
Atsakyti
Ne tau vienai važiuoja drinks_cheers.gif . Na, man turbūt jau ir nuvažiavo mirksiukas.gif .
Kas antrą dieną galvoju viską mest... Vieną dieną nusprendžiau prisigert, tai vyras žiūrėjo į mane akis išpūtęs. Tačiau sekančią dieną užėjus isterijai, pats pasiūlė kokteiliuką sumaišyt lotuliukas.gif .
Atsakyti
Chiara, o kokius vaistus esi užsisakiusi? gal ir mums praverstų, jei ne paslaptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 03 21, 12:50)
Chiara, o kokius vaistus esi užsisakiusi? gal ir mums praverstų, jei ne paslaptis  smile.gif


fsh subalansavimui. Chiara, net jeigu tie vaistai tik placebas, bile tik kad suveiktų.

Esperansa, o kada pas tave IVF'as pagal planą numatytas? pamiršau aš. blush2.gif
Atsakyti
Svajuke, pas mane ta pati problema yra. O čia vaistai ar maisto papildai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 03 21, 12:58)
Svajuke, pas mane ta pati problema yra. O čia vaistai ar maisto papildai?  blush2.gif

aš net nežinau tiksliai. įtariu, kad papildai. berods ne žolelių pagrindu, o ten kažkas gudriau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 21, 12:37)
Vilma, ar nebaisi ta punkcija? Kažko pradėjau bijot  bijau.gif


Nebaisi schmoll.gif - nieko nejauti, taigi su narkoze smile.gif
iandien tik truputį pilvelį dilgčioja, bet...kentėti galima biggrin.gif
Atsakyti
O aš matyt irgi baigiu nuprotėt doh.gif dėl IVF
Šiandien sapnavau, kad man U darė punkciją, ir išpunktavo 6 folikulus, aš labai pergyvenau, verkiau, kad mažai, bet man paaiškino, kad tik viena kiaušidė mano veikia, tai reikia ir tokiu derlium džiaugtis. dar sapnavau, kad nuvedė mane po punkcijos į tą išgirtąją palatą, o ten lovų tiek daug, visur toks bardakas(patalai suversti), bet skaudėjo tai griuvau ant tų suverstų patalpų ir gulėjau
O kai prabudau tai jau ir nebeužmigau daugiau
Atsakyti
oj, Paiduke, čia ne tu viena tokia sapnuotoja. aš savaitgalį prisižiurėjusi politinio filmo apie Artimuosius rytus, naktį sapnavau, kad mes su vyru pietaujam su arabų šeichais. o vieno jų žmonos nebuvo. aš klausiau, kur ji. sako, išvažiavo vaiko įsivaikinti. aš ir klausiu atgal, o tai kodėl įsivaikinti, juk IVF'ą galima pasidaryti. man atsako, vieną jau darėsi, jai nepavyko, dėl to nusprendė įsivaikinti. mes su vyru susižvalgėm ir maniškis tada sako, o mes jau keturis IVF'us padarėm, dabar 5 ruošiamės....

toks tai sapnas gavosi. lotuliukas.gif lotuliukas.gif giliai tie IVF'iniai reikalai mūsų smegenyse sėdi, labai giliai.
Atsakyti
nu va, pakoregavau parasa ax.gif biggrin.gif

o visgi gali buti, kad 26 d. HCg nerodytu?.. mega_shok.gif

zinau zinau matyt tikrai fool.gif , irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamyteSirdele: 21 kovo 2006 - 13:56
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 21, 13:22)
Renatele, neliudek  console.gif

man paciai siandien taip siuniu staugt norisi, kad kartais net abejoju ar psichologiskai atlaikysiu ta IVF-a.  verysad.gif
zodziu pasekoje mano skausmu pasidariau siryt testuka, kuriame po keliu val. pasirode vaiduokliukas... Apsidziaugiau nerealiai, tiek to, nusprendziau - kad ir vaiduokliukas bile II.. Paskui pasokau pasidaryti HCG , ir dar pas gydytoja, kuriai pasirode, kad pas mane uzdegimas  sad.gif  Na va, grizau namo ir megavausi visais pozymiais: neaiskiu testuku, skaudziomis krutimis ir kuno temperat. kuri 37.4.. Ir dabar ka tik paskambinau i laboratorija: HCG maziau uz 0.1  cry.gif as jau ir dekreta ir kitus niuansus apskaiciuot spejau.. siaubas - jauciuos kaip po persileidimo  cry.gif kaukt norisi - ir kaip as galejau patiketi, kad tokia sekme nukris is dangaus???  stupid.gif
o dabar belieka antibiotikai..ir tikiuosi, kad del ju IVF nenusikels...  cry.gif



console.gif čia Tau user posted image
Atsakyti