Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Dar ne, bet jau uzsakyti.
Ale tas, ko uzskiau, sake, kad cia tuos vaistus pas ji masiskai "uzsisako" lotuliukas.gif
Del savo palikuoniu visai nesuku galvos. Man blogai buna tik 3 dienas po HCG tyrimo ir tais momentais, kai griztu namo ir pasiziuriu i suns apgrauztus baldus ir pratekejusia terasa tongue.gif
Na, nepasiseks su savais, su donorinem, vykdysiu plana "C" - sukursiu veiksmu plana, kaip prikalbinti vyra isivaikinti.
Tik kad, atrodo, iki to laiko ir anukai pabirs.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu tu Chiara nepataisoma optimistė...
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 20, 15:36)
tai va, mano HCG 0.797 verysad.gif

Visiškas š...
Man labai labai norėjosi šio nestuke.gif stebuklo. Renačiuk, pribrendo laikas imtis radikalių priemonių - operacijai ir nesiožiuok ir kaip Daiva sakė, nebandyk pasiduoti. Pailsėsi ir toliau visos lauksim gerų žinių, nepasiduok depresijai iš visų jėgų tavęs prašau. friends.gif
Atsakyti
MamyteSirdele, kaip tavo pilvukas ar jau praėjo?
Atsakyti
Renatele, neliudek console.gif

man paciai siandien taip siuniu staugt norisi, kad kartais net abejoju ar psichologiskai atlaikysiu ta IVF-a. verysad.gif
zodziu pasekoje mano skausmu pasidariau siryt testuka, kuriame po keliu val. pasirode vaiduokliukas... Apsidziaugiau nerealiai, tiek to, nusprendziau - kad ir vaiduokliukas bile II.. Paskui pasokau pasidaryti HCG , ir dar pas gydytoja, kuriai pasirode, kad pas mane uzdegimas sad.gif Na va, grizau namo ir megavausi visais pozymiais: neaiskiu testuku, skaudziomis krutimis ir kuno temperat. kuri 37.4.. Ir dabar ka tik paskambinau i laboratorija: HCG maziau uz 0.1 cry.gif as jau ir dekreta ir kitus niuansus apskaiciuot spejau.. siaubas - jauciuos kaip po persileidimo cry.gif kaukt norisi - ir kaip as galejau patiketi, kad tokia sekme nukris is dangaus??? stupid.gif
o dabar belieka antibiotikai..ir tikiuosi, kad del ju IVF nenusikels... cry.gif
Atsakyti
MamyteŠirdele, neliūdėk. 4u.gif

bet kas čia su tais testais vaiduokliais pastaruoju metu darosi?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 21, 13:22)
Renatele, neliudek  console.gif

man paciai siandien taip siuniu staugt norisi, kad kartais net abejoju ar psichologiskai atlaikysiu ta IVF-a.  verysad.gif
zodziu pasekoje mano skausmu pasidariau siryt testuka, kuriame po keliu val. pasirode vaiduokliukas... Apsidziaugiau nerealiai, tiek to, nusprendziau - kad ir vaiduokliukas bile II.. Paskui pasokau pasidaryti HCG , ir dar pas gydytoja, kuriai pasirode, kad pas mane uzdegimas  sad.gif  Na va, grizau namo ir megavausi visais pozymiais: neaiskiu testuku, skaudziomis krutimis ir kuno temperat. kuri 37.4.. Ir dabar ka tik paskambinau i laboratorija: HCG maziau uz 0.1  cry.gif as jau ir dekreta ir kitus niuansus apskaiciuot spejau.. siaubas - jauciuos kaip po persileidimo  cry.gif kaukt norisi - ir kaip as galejau patiketi, kad tokia sekme nukris is dangaus???  stupid.gif
o dabar belieka antibiotikai..ir tikiuosi, kad del ju IVF nenusikels...  cry.gif


MamyteSirdele, nusiramink paimk savę į rankas, sugersi vaistukus ir lauksi IVF o prieš ji tau tikrai nereikėtu būti tokios būsenos, laikykis viskas bus gerai pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
MamyteSirdele, laikykis wub.gif


Na jau aš tai tų vaiduoklių nepirksiu tada- tik nervus gadina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 21, 10:26)

bet kas čia su tais testais vaiduokliais pastaruoju metu darosi?..  g.gif


nu is vis be rysio: vakar testas neparode net kontrolines juosteles, siandien uz tai dvi stupid.gif (testai buvo 2 biggrin.gif )
zodziu be zodzių - taip ir nesupratau kam 18 lt. mokejau stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 21, 12:33)
nu is vis be rysio: vakar testas neparode net kontrolines juosteles, siandien uz tai dvi  stupid.gif (testai buvo 2  biggrin.gif )
zodziu be zodzių - taip ir nesupratau kam 18 lt. mokejau  stupid.gif


MamyteSirdele console.gif Laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 21, 13:33)
nu is vis be rysio: vakar testas neparode net kontrolines juosteles, siandien uz tai dvi  stupid.gif (testai buvo 2  biggrin.gif )
zodziu be zodzių - taip ir nesupratau kam 18 lt. mokejau  stupid.gif


Nu bajeris, tai gal šiandien ir vakarykšte kontrolinę parodė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu eina sau... MamyteSirdele console.gif .

Vilma, ar nebaisi ta punkcija? Kažko pradėjau bijot bijau.gif

Leta7, kada tu pradedi?
Atsakyti