Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE (Daiva_B. @ 2004 09 22, 22:14)
Nu man vistiek tas kariotipas kaip ir tie visi antikūniai - jau už mano supratimo ribų laugh.gif Galima aiškinti neaiškinus - smegenys užsiblokuoja vienintele mintimi - nieko aš čia nesuprantu laugh.gif Nu ir nebūtina - tegul gudytojai aiškinasi.

Kolibriuke, dėkui už komentarą smile.gif


Kariotipo tyrimas jei nėra šeimoj buvę apsigimusių vaikiukų, daugybinių persileidimų, vyresnio amžiaus, jeigu nėra akiaizdžiai matomų anomalijų, yra pats paskutiniausias tyrimas, kurį reiktų darytis. Aišku, yra atvejų, kai tik šitas tyrimas atskleidžia, kame šaknys. Todėl visoms belekiančioms noriu pasakyti - baikit blūdyti heart.gif heart.gif heart.gif . Nelabai noriu kartotis, bet yra griežtos indikacijos, kada tą tyrimą daro. Visos kitos - nesigąsdinam ir ramiai miegam. Pasigąsdinimui pasiskaitykit temoje Chromosomų anomalijos.

Atsakyti
Svajuke, manau, kad tau nereikia darytis laparoskopijos ir kitu intervenciju i gimda, bent jau kol kas. juk pas tave, kaip pas mane, dominuooja blogas vyriskas faktorius (del to IVF+ICSI) be to dėl to mūsų embrionai buvo ne kokie - apie 30 proc. tu negeru medžiagų. tai va, sako, kad dėl to ir neįsiimplantavo, būtent dėl prastos embrionų kokybės. yra ir su prastesniais embrionais vaikų atssiradę, bet kaip aiškina, žymiai mažesnis procentas nei su normaliais embrionais.
o priežastis, kodėl mūsų embrionai prasti - infekcijos - arba pas vyrą, arba pas moterį. Infekcijos bet kokios prigimties - nebūtinai lytinių organų. bet vėlgi dėl to reikia daryti pasėlį. pas mus būtent vyro pasėlis buvo prastesnis ir po to jį gydė antibiotikais. dar sako, kad galėjo nepavykti dėl to, kad po antibiotikų gėrimo praėjo mažas laiko tarpas (keleta dienų) ir neaišku, ar vyras išsigydė. be to antibiotikai irgi teigiamai neveikia.
Taip, kad Svajuke, gydom vyrus visų pirma:)
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 23, 16:06)
Kas yra spermos pasėlis, kada jis daromas, kuo jis skiriasi nuo vyro bakteriologinio pasėlio.

O kas yra vyro bakteriologinis pasėlis?????
Spermos pasėlis daromas taip - priduodi spermą ir visa tai kažkaip kažkur auginama, matyt kaip ir visi pasėliai. pas mano vyrą rado kažkokį koką. Sugėrė antibiotikų kursą, tuomet pakartojo pasėlį ir koko nebebuvo. Nors Klimas sakė, kad tie vyriški kokai iš pasėlio labai sunkiai pasiduoda gydymui ir mums labai pasisekė, kad taip greitai išsigydėm. Ir dar sakė, kad jokiu būdu negalima daryti IVF, kol yra blogas pasėlis, todėl jį būtina kartoti prieš IVF. Mums netgi nukėlė mėnesiui IVF procedūrą, nes nebūtume gavę pasėlio atsakymo iki numatomo IVF....Na, IVF pas Klimą taip ir neįvyko, bet dėl kitų priežasčių..
Atsakyti
matot kaip cia su tais paseliais.. o mano vyrui gydytoja neliepe paselio daryti. mad.gif nei pries IVF, nei dabar, kai nepavyko. chmm... tai gal reikia padaryti del viso pikto. na, bent ka nors padaryti, nes kazkaip man neramu, kad dabar jokiu tyrimu gydytoja nepaskyre. zinot, mane jaudina ir neramina vienas dalykas: kas vyrui negerai tai mes zinome, bet ar su manimi viskas gerai ir ar as esu igali pastoti, tai nezinau. juk iki tol nebuvau niekada pastojusi ir vienintele glimybe tai issiaiskinti dabar yra tik IVF. o tai sakyciau nera toks budas, kuri galetum naudoti begalybe kartu... va, nezinau, ar supratot ka norejau pasakyti... unsure.gif

tiesa, Ryte, vyrus gydyti reikia. tik vat kad ir pas mane pacia ne viskas idealu: per daug prolaktino organizme. tai daktare sake, kad reiks vaistus pradeti gerti anksciau - pries pora menesiu iki proceduros (pirma karta tai pradejau gerti pries menesi). tai va, per didelis prolaktino kiekis irgi negerai, sake, itakoja implantacija. sad.gif
Atsakyti
keista, nes man sake, kad kaip tik turi itakos defregmentacijai embrionu. nors manau, kad ir IVF procedurai sperma apdorojama. juk infekcija yra paciu spermiuku viduje, tai ka juos ten isgydo? unsure.gif
Atsakyti
apie ilgą schemą - http://www.probirka....rot-longhtm.htm
apie trumpą - http://www.probirka.org/prot-short.htm
KRIO - http://www.probirka.org/krioeco.htm

aprašymai gana sausi, bet tokios išsamios palyginamosios informacijos rusų kalba daugiau neradau, o anglų jau tingiu kapstytis....šiaip pačios pamatysit kai kurios vienos ar kitos schemos indikacijos netatitinka realių gydytojų pasirinkimų...Kitų šalių moterys irgi pastoviai sprendžia šitą dilemą - kodėl joms skiriama viena ar kita schema...
Atsakyti
1. блокада гипофиза с 3 дня цикла до пункци (12-17дн)
2. стимуляция (3-5 д.ц ) =12-17 дней

Daiva, čia ištraukiau iš trumpojo, kas čia per velnias tas pirmas punktas g.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 28, 11:46)
1. блокада гипофиза с 3 дня цикла до пункци (12-17дн)
2. стимуляция (3-5 д.ц ) =12-17 дней

Daiva, čia ištraukiau iš trumpojo, kas čia per velnias tas pirmas punktas g.gif

Aš taip suprantu, kad nuo trečios ciklo dienos leidžia ir Diferiliną ir Gonalį/Puregoną.
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 28, 13:45)
Man neaišku, kodėl vieni skiria Gonalį, o kiti Puregoną g.gif Puregonas brangesnis, mane juo stimuliavo

o kuo Gonalis skiriasi nuo Puregono? kazkur forume skaiciau, kad Gonalis F yra naujausias ir geras vaistas.
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 29, 09:23)
aš ilgos schemos jau nebenoriu. Man labai blogai veikė savijautą tie ilgi blokavimai sad.gif Bet ir trumpoji yra su blokavimu ir be jo g.gif

is tiesu kai prisimenu, tai per ilgaja schema ir mano savijauta, bent jau psichologiskai, buvo ne kokia ir nelabai noretusi, kad tai kartotusi. bet skaitydama apie schemas, supratau, kad trumpoji schema be blokatoriu kazkaip yra zymiai rizikingesne nei su blokatoriais. o gal as ne taip supratau... g.gif

Viltie, tu minejai, kad viena mergina (atsiprasau, nepamenu kuri wink.gif ), po trumposios schemos susilauke mergytes. o ji trumpaja schema dare su blokatoriais ar be ju?
Atsakyti
Čia pateikia vaisingumo klinika, bet manau, tai yra universalu:


KOKIUS TYRIMUS BŪTINA ATLIKTI PRIEŠ DIRBTINIO APVAISINIMO (IVF) PROCEDŪRĄ

1. Tepinėlis iš gimdos kaklelio.
2. Spermos tyrimas pagal “Vaisingumo klinikoje” nustatytą metodiką.
3. Spermos pasėlis.
4. Kraujo grupė, Rh faktorius.
5. Hormonų tyrimai:
3 – 5 ciklo dieną: FSH, LH, E2
21 ciklo dieną : Progesteronas, Prolaktinas
6. Citomegalijos IgG ir IgM.
7. Toksoplazmozės IgG ir IgM.
8. Raudoniukės IgG.
9. Chlamidijų nustatymas (abiems sutuoktiniams).
10. Tyrimai dėl AIDS - antikūnių prieš ŽIV nustatymo testas (abiems
sutuoktiniams).
11. Tyrimai dėl sifilio (abiems sutuoktiniams), RPR.
12. Tyrimas dėl cistinės fibrozės (pacientams pageidaujant).
13. Hepatito B viruso antigeno nustatymas (abiems sutuoktiniams).
14. Hepatito C viruso antigeno nustatymas (abiems sutuoktiniams).
Atsakyti
Noriu visu paklausti ,gal susidurete pries darant IVF
Man atkele IVF dar menesiui rado kazkokia cista,nelabai supratau ,gydytoja i kalbas nesileidzia.Išrašė elementarius kontraceptikus Femina -35.Po to 20d leis Diphereline jau greitai labai laukiu.Tik va nesuprantu kam kontraceptikai.Ar kam nors taip buvo
Atsakyti