Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Darla @ 2006 03 20, 19:44)
Tai gal ir man atsiųsi blush2.gif  (Dukna@one.lt) thumbup.gif


Darla, siunciu.
Atsakyti
Vilma J.,sekmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 20, 15:36)
tai va, mano HCG 0.797 verysad.gif


Vis viena as tikiu sio gydymo sekme.
Tau dar tiek nedaug metu, dar ne pabaiga. Tikiu, kad dar susikaupsi sekmingam IVFui. Cia tik pas mus tradicijos nera keleta darytis, bo ubagu saly gyvenam, tai nei vieno niekas nekompensuoja. Ten, kur kompensuoja, tai ir daro 3 + dar uz savo, kiek isgali.
Ir neverk, o tai ir as pradesiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 03 21, 08:18)
Vis viena as tikiu sio gydymo sekme.
Tau dar tiek nedaug metu, dar ne pabaiga. Tikiu, kad dar susikaupsi sekmingam IVFui. Cia tik pas mus tradicijos nera keleta darytis, bo ubagu saly gyvenam, tai nei vieno niekas nekompensuoja. Ten, kur kompensuoja, tai ir daro 3 + dar uz savo, kiek isgali.
Ir neverk, o tai ir as pradesiu  verysad.gif


pvz. JAV yra didžiulė klinika, kuri taiko tokią mokėjimo už IVF programą: 20 000 dolerių sumoki ir už juos tau atliekami 4 IVF su šviežiais embrionais (taip pat į šitą kainą įeina bandymai su šaldytais iš tų 4 ciklų). Jei po viso šito nepastoji, grąžina visus 20 000. Gerai ania lotuliukas.gif vėl sumoki ir vėl bandai. pagal šitą schemą šią savaitę praturtėčiau 20 tūkst. dolerių lotuliukas.gif

o jei rimtai, tai labiausiai ir slegia pinigų kišimas į tuos IVF-us. jei pinigai nebūtų problema, tai situacija palengvėtų kaip min 50 proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata M: 21 kovo 2006 - 09:49
QUOTE(Renata M @ 2006 03 21, 09:48)
o jei rimtai, tai labiausiai ir slegia pinigų kišimas į tuos IVF-us. jei pinigai nebūtų problema, tai situacija palengvėtų kaip min 50 proc.

Renatėle wub.gif
kartoji mano žodžius, kuriuos aš tau ir kitoms daug kartų sakiau/rašiau, bet tu matyt mane guosdama sakei, kad vat pažiūrėčiau į tuos kuriems nepasiseka o turi pinigėlių, jie jaučiasi taip pat blogai verysad.gif
Bet aš laikausi savo pasakytų žodžių, kad jei nebūtų pinigų problemos, būtų šiektiek lengviau, nes bent jau žinotum, kad tai ne paskutinė procedūra ir šansų dar yra
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 21, 09:48)
pvz. JAV yra didžiulė klinika, kuri taiko tokią mokėjimo už IVF programą: 20 000 dolerių sumoki ir už juos tau atliekami 4 IVF su šviežiais embrionais (taip pat į šitą kainą  įeina bandymai su šaldytais iš tų 4 ciklų). Jei po viso šito nepastoji, grąžina visus 20 000. Gerai ania lotuliukas.gif vėl sumoki ir vėl bandai. pagal šitą schemą šią savaitę praturtėčiau 20 tūkst. dolerių lotuliukas.gif

na, tik kiek aš žinau, norint tokiose klinikose gydytis, reikia praeiti griežtą atranką. visų norinčių ten nepriima. kaip bebūtų gaila, bet , pvz., Chiaros dėl jos aukšto fsh ten nepriimtų. blink.gif
Atsakyti
Puikiai, Renata, tave suprantu.
Pribaigia pastovus taupymas ir ubagizmas. Kai negali sau nei pagerinti buities, nei normaliai pailseti. Arba kai sedi ir galvoji, is kur galetu nukristi ~ 10 000 lt dar vienai operacijai.
Bet vis tik po truputi reikia judeti i prieki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 03 21, 10:20)
Puikiai, Renata, tave suprantu.
Pribaigia pastovus taupymas ir ubagizmas. Kai negali sau nei pagerinti buities, nei normaliai pailseti. Arba kai sedi ir galvoji, is kur galetu nukristi ~ 10 000 lt dar vienai operacijai.

manau, kad lengva tik tuomet būtų, jei sąskaitose milijonus vartytum. va tada nors kas mėnesį. o šiaip tai krapštai krapštai tuos pinigėlius. dėlioji dėlioji. aišku, vieniems gal greičiau tie pinigėliai susidėlioja, bet tai esmės nekeičia.
Atsakyti
Puikiai jūs merginos suprantu, taip jei ne pinigų problema mes visos į tai žiūrėtumėm truputi lengviau. Mes irgi imdami paskolą šventai tykėjome kad mums pasiseks, o nesigavo nieko ir jei ne kalėdinė dovana iš asocijacijos antram IVF-ui aš net pasvajoti negalėčiau apie kitą procedūrą. Dabar bankui paskolą reikia atidavinėti du metus, o metai bėga, ir negaliu pagalvoti apie nesekmę šį kartą ,nes mano svajonė susilaukti leliuko būtų neimanoma.
Atsakyti
kaip bebūtų gaila, bet , pvz., Chiaros dėl jos aukšto fsh ten nepriimtų. blink.gif
[/quote]

Jo majo! Tau jau as dabar vdrug niekam nebetinku lotuliukas.gif
Prisiminsite mane, merginos, kai reiks kam nors savo vaikus palikti priziureti thumbup.gif
Atsakyti


Prisiminsite mane, merginos, kai reiks kam nors savo vaikus palikti priziureti thumbup.gif
[/quote]
Pamatysi supuosi dar ir savo mirksiukas.gif
Atsakyti
Chiara, tu mums labai tinki ir tavo fsh labai tinka. ir mes jį tau sumažinti kaip nors padėsim ir visaip kitaip pagelbėsim. wub.gif wub.gif o tos amerikoniškos klinikos taigi dzin. svarbiausia, kad nepasiduotum. 4u.gif o vaistukai dar neatvažiavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 21 kovo 2006 - 10:49