Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 20, 20:58)
tai, kad as dar jokiu vaistu nepradejau  cry.gif

O KT nevartoji g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 20, 20:58)
tai, kad as dar jokiu vaistu nepradejau  cry.gif


nu net nežinau...o nėštumo negali būti? g.gif pabandyk po poros dienų testukus, aš buvau pastojus po 4 nesėkmingų inseminacijų natūraliai - organizmas užvestas, visko gali būti....prie uždegimo skaudėtų, o ne spazmuotų...
Atsakyti
O nuo nervų negali buti g.gif Man, kai IVF reikalai pajudėjo irgi ir šonus skauda, ir pilvo apačia, bet tokiai psichotukei kaip aš čia nieko keisto...
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 03 20, 21:02)
O nuo nervų negali buti g.gif Man, kai IVF reikalai pajudėjo irgi ir šonus skauda, ir pilvo apačia, bet tokiai psichotukei kaip aš čia nieko keisto...



tai ar atsiuntė tau? ar radai iš ko atsirinkti?
Atsakyti
ne, nieko nevartoju verysad.gif

gal kas turejo patrities - ar gali taip gimdos uzdegimas pasireikst? g.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 19:01)
nu net nežinau...o nėštumo negali būti? g.gif pabandyk po poros dienų testukus,


nu nesitiki, kad po 6 nenusisekusiu IUI.. siandien nusipirkau testuka net - ale , kad kazkoks lievas papuole - net kontroline juostele neisryskejo verysad.gif
bet nemanau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 20, 21:04)
nu nesitiki, kad po 6 nenusisekusiu IUI.. siandien nusipirkau testuka net - ale , kad kazkoks lievas papuole - net kontroline juostele neisryskejo  verysad.gif
bet nemanau  verysad.gif


o tavo ciklas kokios trukmės?
Atsakyti
na kazkoks sunkumas apacioje ir labiausiai reaguoja i judesius verysad.gif taip bijau, kad koks uzdegimas neislystu cry.gif Ko pas gydytoja reikalaut? tepinelio turbut?...
Nes kraujas uzdegima turbut nelabai rodytu?...
bet kuriuo atveju prisigersiu nakciai medetku g.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 19:06)
o tavo ciklas kokios trukmės?


lygiai 28 d.

Tiesa, dar pagalvojau, ar teisybe, kad per sirgima issivalo gimda ir jei bus koks uzdegimas - turetu baigtis?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 22:02)
tai ar atsiuntė tau? ar radai iš ko atsirinkti?


Ačiu kad paklausei 4u.gif

Dar ne, labai nervuojos. galvojau šiandien bus, tai šią savaitę VK tyrimus pasidarysiu, o čia... Gal jei kokį treč-ketv neatsius- skambinsiu vėl, nes jau buvo kad mano emailo negavo (tiksliau gavo, bet visiškai neperskaitomą, vietoj raidžių neaišku kas). Pas mane viskas labai "ant plauko", yra 10 dienų tarpas kada galiu daryt, jei ne- viskas atidedama metams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 20, 21:09)

Tiesa, dar pagalvojau, ar teisybe, kad per sirgima issivalo gimda ir jei bus koks uzdegimas - turetu baigtis?


Šiaip tai uždegimas savaime nemanau, kad baigtųsi kartu su mm g.gif Jau geriau pas gydytoją pasitikrink. Paskui gali būti blogiau. 4u.gif
Atsakyti
Renata wub.gif Jauciuosi, taip, kaip butu nepasiseke man sad.gif Labai labai gaila cry.gif
Atsakyti
Renata verysad.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
dar kartą labai ačiū visoms už paguodos žodžius. na nebegraudinkite daugiau manęs 4u.gif
Atsakyti