Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(sim-a @ 2006 03 20, 14:26)
Renatele...jauciu kad zodziai dabar neturi jokios prasmes...

Man labai gaila Renatuko console.gif ..pati išgyvenau tai vieną kartą ir nenorėčiau tai dar kartą pergyvent verysad.gif
Yra toks posakis, skamba kažkaip panašiai : "gyvenimas-kaip pianinas, diena juoda, diena balta"..Taigi perfrazuojant noriu pasakyt, kad Daiva wub.gif ir Vira wub.gif , kai Dievas "grojo pianinu" tongue.gif -buvo ant balto klavišo..o Renata- ant juodo verysad.gif ..tikiu, kad bus ta diena, kai ir Renatai, ir Svajukei, ir man, ir kitoms pasiseks...
Mergičkos, būkim stiprios (ir praskydau pati verysad.gif verysad.gif )

QUOTE
Aš jau namie po punkcijos  Turiu 6 kiaušialastes, ryt vakare bus aiškus kaip jos sekasi  , o poryt įsodinimas....
Vilmut, sėkmės..taikyk ant balto klavišo wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 03 20, 20:28)
Vilmut, sėkmės..taikyk ant balto klavišo wub.gif

Ačiū, Medeinut wub.gif Taikau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 14:19)
Manau, kad reikia keltis. Mergaitės čia visos savos ir geranoriškos, bet nereikia čia jų skaudinti savo nėštukiniais pašnekesiais 4u.gif

nono.gif net ir nebandykit tongue.gif , taip ir galvojau tongue.gif -pasipildys "prijuostę"-ir paliks čia mus vienišas tongue.gif Xi,xi, na žinoma, kad juokauju biggrin.gif
Atsakyti
Na va parasiau ir as laiska, rytoj varysiu isiust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 03 20, 20:41)
nono.gif net ir nebandykit  tongue.gif , taip ir galvojau  tongue.gif -pasipildys "prijuostę"-ir paliks čia mus vienišas tongue.gif Xi,xi, na žinoma, kad juokauju biggrin.gif



taigi mes tik į gretimą temelę, o pas nėštukes į kitą forumą bent jau aš neketinu kraustytis schmoll.gif
Atsakyti
Renatele, nu blin, aš taip tikėjausi, kad Tau geriau pasiseks negu man verysad.gif Kažkaip nesiseka mums kol kas tos Kalėdos cry.gif cry.gif cry.gif

Nenuleisk rankų, nono.gif laikykis 4u.gif
Mes visos už Tave pergyvenam wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Tu toks nuostabus žmogutis friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 20:47)
taigi mes tik į gretimą temelę, o pas nėštukes į kitą forumą bent jau aš neketinu kraustytis schmoll.gif

Fuuuuu, net lengviau ant širdelės paliko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 18:47)
taigi mes tik į gretimą temelę, o pas nėštukes į kitą forumą bent jau aš neketinu kraustytis schmoll.gif

Aaa...nu tada išleidžiam biggrin.gif
Atsakyti
merginos, negaliu cry.gif
taip laukiu to IVF...
O siandien 25 ciklo diena ir visa diena duria gimda cry.gif ta prasme, kai sedziu tai arba nieko nejauciu, arba ciut ciut pasmazmuoja, o kai vaikstau - tai spazmuoja, taip durai astrokai... Galvoju, ar tai gali buti koks nors uzdegimas? ar kam taip yra buve? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 20, 20:55)
merginos, negaliu cry.gif
taip laukiu to IVF...
O siandien 25 ciklo diena ir visa diena duria gimda  cry.gif ta prasme, kai sedziu tai arba nieko nejauciu, arba ciut ciut pasmazmuoja, o kai vaikstau - tai spazmuoja, taip durai astrokai... Galvoju, ar tai gali buti koks nors uzdegimas?  ar kam taip yra buve?  cry.gif

Varyk ryt pas gydytoją blink.gif Arba dabar skambink...
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 20, 20:55)
O siandien 25 ciklo diena ir visa diena duria gimda  cry.gif ta prasme, kai sedziu tai arba nieko nejauciu, arba ciut ciut pasmazmuoja, o kai vaikstau - tai spazmuoja, taip durai astrokai... Galvoju, ar tai gali buti koks nors uzdegimas?  ar kam taip yra buve?  cry.gif



tai gal čia tau į Diferiliną tokia reakcija g.gif
Atsakyti
tai, kad as dar jokiu vaistu nepradejau cry.gif
Atsakyti