Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Renata... man labai labai labai gaila... verysad.gif
Atsakyti
Renata man taip pat labai skaudu verysad.gif
Atsakyti
Nu nėra teisybės gyvenime cray.gif Renatėle wub.gif aš labai, labai troškau, kad tau pavyktų friends.gif verysad.gif
Atsakyti
Renata wub.gif , laikykis...tiesiog nebeturiu zodziu kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
Renatuk, console.gif wub.gif wub.gif wub.gif Žodžiai tikrai nepalengvins skausmo ir nevilties, kurią jauti, bet leis sužinoti, kad tu ne viena wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Renatėle labai liūdna verysad.gif Bet reikia žingsniuoti toliau, tad laikykis wub.gif
Atsakyti
Renatele uzjauciu tave, bet reikia toliau gyventi mieloji friends.gif Man atrodo tau dabar labai reikia susiimti, prasivedinti, gal pas koki psichologa nueiti, na nezinau, bet kazka reikia daryti, kazkur reikia isilieti. Dieve kaip as noreciau, kad viskas butu kitaip verysad.gif
Noriu kreiptis i DAIVA.
Buk gera atsiusk del IVf istatymo / elijete@yahoo.com / tikrai parasysiu laiska. Neisizeiskit mergaites as apie sia procedura labai mazai zinau, gal galit apsviest, kodel tas istatymas blogas ir kaip ten viskas turi but
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elijete: 20 kovo 2006 - 18:43
Elijete, išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 03 20, 18:41)
Renatele uzjauciu tave, bet reikia toliau gyventi mieloji  friends.gif Man atrodo tau dabar labai reikia susiimti, prasivedinti, gal pas koki psichologa nueiti, na nezinau, bet kazka reikia daryti, kazkur reikia isilieti. Dieve kaip as noreciau, kad viskas butu kitaip  verysad.gif
Noriu kreiptis i DAIVA.
Buk gera atsiusk del IVf istatymo / elijete@yahoo.com / tikrai parasysiu laiska. Neisizeiskit mergaites as apie sia procedura labai mazai zinau, gal galit apsviest, kodel tas istatymas blogas ir kaip ten viskas turi but


Elijete, jei nori atsiusiu savo laiskuti, kuri parasiau, gal lengviau bus, gal padesiu?
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2006 03 20, 19:16)
Elijete, jei nori atsiusiu savo laiskuti, kuri parasiau, gal lengviau bus, gal padesiu?


Tai gal ir man atsiųsi blush2.gif (Dukna@one.lt) thumbup.gif
Atsakyti
Renačiuk wub.gif Ateis laikas, kaip tu pasijuoksi iš likimo, nes būtinai jį pakeisi ir būsi nestuke.gif Laikykis, tu tokia stipri friends.gif


Vilmut, Rosita, aš su jumis mintimis ir kumščiais friends.gif
Atsakyti
Renata wub.gif wub.gif wub.gif laikykis, mažute, vilties dar yra....
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2006 03 20, 19:55)
Vilmut, Rosita, aš su jumis mintimis ir kumščiais friends.gif

Ačiū , Agut 4u.gif
Ačiū visom wub.gif

Aš jau namie po punkcijos tongue.gif Turiu 6 kiaušialastes, ryt vakare bus aiškus kaip jos sekasi ax.gif , o poryt įsodinimas....

Jaučiuosi neblogai- jau galima sakyti visiškai atsigavau smile.gif Dar kartą pasidžiaugiau Motinos ir vaiko klinikos personalu wub.gif
Ir koks velnias nešė mane praėjusį kartą pas B. g.gif doh.gif
Atsakyti