Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Renata, jaučiu reikia mums eiti į pogrindį... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zanavyke @ 2006 03 20, 16:16)
Tikriausiai reikia keltis i kita skyreli, bet sitas man kaip namai gimti. O kadangi viskas pykina, tai pykina ir kompas, stengiuosi maziau ziopsoti i ekrana


Manau, kad reikia keltis. Mergaitės čia visos savos ir geranoriškos, bet nereikia čia jų skaudinti savo nėštukiniais pašnekesiais 4u.gif
Atsakyti
ojetus.....negi dar vienas neigiamas atsakymas.... verysad.gif Laikykis Renata unsure.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 20, 16:18)
Renata, jaučiu reikia mums eiti į pogrindį...  unsure.gif


aš manau, kad dabar kaip niekad galite palaikyti viena kitą ir padėti viena kitai nenuleisti rankų. nežinau tikrai, ar teisingas kelias eiti "do pobiednovo", bet tikrai žinau, kad neteisingas - pasiduoti.... heart.gif
Atsakyti
merginos jus galit pasakyti ar kai punktuoja labai skauda? mane taip prigasdino, sake, 2savaitem duodamas biuletenis, po punktavimo tokie skausmai, o nuskausminamu negali gert blink.gif ar cia tik issigalvojimai?
Atsakyti
Renatele...jauciu kad zodziai dabar neturi jokios prasmes...laikykis, gyvenimas megsta pusiausvyra ir neduoda zmogui skausmo daugiau negu jis pajegus panest..tikek tuo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 03 20, 16:25)
merginos jus galit pasakyti ar kai punktuoja labai skauda? mane taip prigasdino, sake, 2savaitem duodamas biuletenis, po punktavimo tokie skausmai, o nuskausminamu negali gert  blink.gif  ar cia tik issigalvojimai?


punkcijos metunieko neskauda, nes narkozė, o po punkcijos man nė karto neskaudėjo.
Atsakyti
Renata, console.gif .
Tik tu nepasiduok....
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 16:21)
aš manau, kad dabar kaip niekad galite palaikyti viena kitą ir padėti viena kitai nenuleisti rankų. nežinau tikrai, ar teisingas kelias eiti "do pobiednovo", bet tikrai žinau, kad neteisingas - pasiduoti.... heart.gif

taip tikėjausi, kad neįgysiu likimo draugės.

na, manau, kad vienaip ar kitaip mes su Renata eisim iki galo. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 20, 16:00)
o Viros pavyzdys?

vat dėl to aš niekada nesidarau hcg 10 dieną. po to kai gauni neigiamą atsakymą, vis tiek dar giliai giliai širdyje tikiesi.  doh.gif


o ką viros pavyzdys? 15 d. po ovuliacijos 54, tai 12 d. 0? aišku, kad ne. HCG dvigubinasi kas 2-3 d. 85 proc. atvejų dvigubėja kas 72 val. tai, kad pas Virą sočiai buvo ir 12 d.
per vieną IVf-ą 12d. dariau 0, 15 d. irgi 0. Tik Geromedai daviau uždirbti mirksiukas.gif

ačiū visoms už paguodą, nieko nepadarysi - gamta
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 20, 17:18)
Renata, jaučiu reikia mums eiti į pogrindį...  unsure.gif


Neikit merginos į pogrindį schmoll.gif Mums bus liūdna be jūsų verysad.gif

Jūs laikykitės. Mes visos kartu jums padėsime sulaukti savo stebukliuko 4u.gif
Atsakyti
Nu jomajo kaip gaila... Tik nepasiduok, Renata! 4u.gif
Ir tu, svajuke 4u.gif Pogrindin, mat, užsimanė...
Atsakyti