Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Renata, tikrai labai gaila verysad.gif
Laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 03 20, 15:50)
Bet, Renata M. kiek suprantu, tai tavo 10d. su įsodinimo diena.
Aš kiek esu skaičiusi, tai implantacija vyksta 8-10 dieną(jei teisingai supratau).
Manau dar anksti ką nors galvoti, bet suprantu kad nerviniesi.


implantuojasi 6-10 d. po ovuliacijos. man po ovuliacijos 12 d.
Atsakyti
Renatele laikykis, juk esi stipri, ir tuo labiau, kad dali savo stiprybes kitam bandymui po gabaleli mes visos siunciame Tau!!!
gossip.gif Geriausia dabar Tau issikrauti kur nors, pailseti ir vel i trasa...
Atsakyti
o Viros pavyzdys?

vat dėl to aš niekada nesidarau hcg 10 dieną. po to kai gauni neigiamą atsakymą, vis tiek dar giliai giliai širdyje tikiesi. doh.gif
Atsakyti
Tai tada tikrai liūdna verysad.gif

Niekas nuo mūsų nepriklauso, viskas Dievo valioje. Sunkus kelias mums skirtas, nieko negalime padaryti verysad.gif
Atsakyti
Nerealiai gaila verysad.gif

Aš tai kažkaip jau labai tikėjau. Gaila, kai nesiseka tokiam geram žmogeliukui kaip tu unsure.gif Tu čia tiek daug padedi kitiems, kad net nesuvokiama už ką tau tokios bėdos verysad.gif
Atsakyti
Gal Renatele tikrai dar palauk ir pakartok HCG
Atsakyti
Renata, net nezinau ka pasakyti, tiesiog atrodo, kad zodziai nebeturi prasmes... wub.gif
Atsakyti
Nu yra nykstamas šansas, kad per anksti hcg padarytas, bet aišku geriau nieko nesitikėti, kad dar kartą negauti...
Atsakyti
Renata M. verysad.gif . Taip tikėjau, kad tau pasiseks verysad.gif ...
Atsakyti
Na ir vel liudnos naujienos, kaip gaila.
Renata labai uzjauciu...
Daiva, o kaip tavo savijauna? Mane istisai pykina, tai labai vargina
Tikriausiai reikia keltis i kita skyreli, bet sitas man kaip namai gimti. O kadangi viskas pykina, tai pykina ir kompas, stengiuosi maziau ziopsoti i ekrana
Atsakyti
Renata, labai skaudu dėl tavęs, toks nuostabus žmogus esi... wub.gif Užjaučiu...
Atsakyti