Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 18, 12:51)
O man pirmadienį po pietų punkcija ax.gif


Vilmute, sekmės ir kad ta sėkmė nepaleistu taves visus devynis mėnesius mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Noriu palinkėti Vilmutei sėkmės pirmadienį mirksiukas.gif 4u.gif

Aš nusprendžiau padaryt pertraukėlę, kad organizmas pailsėtų ax.gif kai pagalvoju kiek įvyko per metus...Negimdinis, nesėkmingas IVF, ankstyvas nėštumo nūtrūkimas, nesėkmingas bandymas su šaldytais blink.gif Aišku, laiko gaila, bet su gydytoja pasitarėm, kad pabandysim net IUI, o jei nieko neišeis rudenį-IVF ax.gif



Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 03 19, 11:24)
Sveikos merginos 4u.gif

Noriu palinkėti Vilmutei sėkmės pirmadienį mirksiukas.gif  4u.gif

Aš nusprendžiau padaryt pertraukėlę, kad organizmas pailsėtų ax.gif kai pagalvoju kiek įvyko per metus...Negimdinis, nesėkmingas IVF, ankstyvas nėštumo nūtrūkimas, nesėkmingas bandymas su šaldytais blink.gif Aišku, laiko gaila, bet su gydytoja pasitarėm, kad pabandysim net IUI, o jei nieko neišeis rudenį-IVF ax.gif

Vėl panašumai lotuliukas.gif Aš IVF-o artimiausiu metu tikrai nedarysiu,man gydytoja sakė,kad su mano duomenimis pradžiai IUI gerai lotuliukas.gif taip kad pereisiu nuo aukštesnio prie žemesnio lygmens.O dabar dar bandau natūraliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 03 19, 12:39)
Vėl panašumai lotuliukas.gif Aš IVF-o artimiausiu metu tikrai nedarysiu,man gydytoja sakė,kad su mano duomenimis pradžiai IUI gerai lotuliukas.gif taip kad pereisiu nuo aukštesnio prie žemesnio lygmens.O dabar dar bandau natūraliai lotuliukas.gif


A6 ir pagalvojau, kad labai sutampa mūsų "programos" lotuliukas.gif Klausiau gydytojos, ar apsimoka nuo IVF pereiti prie IUI. Gydytoja sakė, kad IUI verta pabandyt-jei ne, tai ne...Būtume ankščiau bandę, bet anot jos, aš atėjau ir pasakiau"noriu IVF ir viskas" blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 19 kovo 2006 - 12:59
Vilmute
Kuo didžiausios sekmės tau rytoj wub.gif laikysiu kumštukus
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 03 18, 12:01)
Sėkmės, Vilmute  mirksiukas.gif



QUOTE(devina @ 2006 03 18, 20:57)
Vilmute, sekmės ir kad ta sėkmė nepaleistu taves visus devynis mėnesius  mirksiukas.gif



QUOTE(Jolančiukė @ 2006 03 19, 11:24)
Noriu palinkėti Vilmutei sėkmės pirmadienį mirksiukas.gif  4u.gif




QUOTE(paiduke @ 2006 03 19, 15:59)
Vilmute
Kuo didžiausios sekmės tau rytoj wub.gif laikysiu kumštukus

Ačiū, mergaitės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 03 18, 12:24)
Aš dabar "nervuodamasi" laukiu galimų "mamyčių" sąrašiuko. (Klaikiai skamba, bet jau apsipratau) Labai tikėjausi penktadienį, bet negavau, laukiu pirmadienio...

Kas čia per mąstymas nono.gif
Juk tu būsi mamytė wub.gif , ne jokia kita moteris schmoll.gif

Vilma J., dideliausios sėkmės rytoj 4u.gif Manau pakaks tų kiaušialąsčių, turėsi gražuolius embrioniukus wub.gif
Atsakyti
ryt laikau kumstukus uz Vilmute wub.gif
sekmes topsecret.gif
Atsakyti
Na, Vilmut, mes visos su tavim ir už tave wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vilma rytoj, buk stipri ir tikek, kad pasiseks, nes turi pasisekti, mes su tavimi wub.gif
Atsakyti
na ka merginos, man irgi teks jungtis prie jusu... vyras darosi hormonu tyrimus del ko pas ji tokia prasta sperma, o tada bus aisku arba bus IVF ar net ICSI, kaip bijau, net depresija prasidejo... po sios naujienos atsigaut niekaip negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 03 19, 21:06)
na ka merginos, man irgi teks jungtis prie jusu... vyras darosi hormonu tyrimus del ko pas ji tokia prasta sperma, o tada bus aisku arba bus IVF ar net ICSI, kaip bijau, net depresija prasidejo... po sios naujienos atsigaut niekaip negaliu  verysad.gif


na tai sveika prisijungus 4u.gif ar problema tik vyro sperma, kad reikia IVF?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata M: 19 kovo 2006 - 21:23