Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 03 18, 13:55)
Man tai irgi "pigiau" viską vietoj pasidaryti nei lakstyti po miestą.
Ieva, o kodėl nusprendėte pereiti į VK (man smalsu, nes čia mūsų net keletas, kurios pabėgom po pirmo nepasisekusio iš Bogdanskienės g.gif ).


Is pat pradziu as ten nejutau jokio siltumo zmogiskumo, ir po proceduros gal tik 1 karta teko su ja pacia kalbeti. O i VK galiu skambinti U ir ji atsako visais klausimais. O ir pacioje klinikoje pas Bog. vyras nervinosi del spermos pridavimo, nes viska turi daryti tuolete, o laukiamajame sedi moteriskes. Ir pati maciau, kai vienas vyras gal apie 1val neisejo, manau didelis stresas, kai zino, kad isejus sedes keletas moteru. blush2.gif
Atsakyti
Mirėja, aš dėl "plazmų" dariausi iš tepinėlio, man taip pat sakė, kad iš kraujo netinka. Šiuos tyrimus dariausi labaratorijoje "Endemik".

O šiaip visus tyrimus geriausia atlikti vienoje vietoje ir manyčiau reikia darytis ten, kur konkrečiai tuo užsiima. Kad ir VK. Nes kitur gali visko nežinoti, na kad ir kokių nors smulkmenų.

Dėl kainos nežiūrėk, jei jau planuoji ką nors daryti, mokėk geriau kad ir brangiau, bet pasidaryk vieną kartą normaliai.

Įdomu dėl užšaldymo. Aš dar taip net negirdėjau. O kažin šviežia ne geriau? Nu bet jie manau žino ką daro.

Mirėja, linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Ievut, tai ir mes panašiai dėl tų pačių priežasčių išsibėgiojom. Be to, ten dar ir brangiau.
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 03 18, 13:04)
Įdomu dėl užšaldymo. Aš dar taip net negirdėjau. O kažin šviežia ne geriau? Nu bet  jie manau žino ką daro.

Mirėja, linkiu sėkmės  4u.gif


Aš irgi "rėkiau", kad man užšaldymo nereikia, o jie pasakė "jūs vyro atsiklauskit". Nes jei "švežiai", tai reikia važiuot du kartus, nes tiria , o paskui punkcijos dieną, o taip tik vieną kartą. Kai vyrui pasakiau, kad yra pasirinkimas vieną ar du kartus, jis pasakė VIENĄ bash.gif Tikriausiai jie vyrų psichologiją išmano geriau už žmoną lotuliukas.gif Man aiškina, kad jei spermiukas "neatšila" tai jis tiesiog neapvaisins, o ne bus koks "blogas". Jei bus mažai spermiukų, tai darys ICSI, tai įeina į kainą. Mano atveju, aš moku už embrioniukus, o jų "darymo būdas" jų atsakomybė.

Ačiu, svarbiausia kad vyras "neužstabdytų"...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 18, 14:08)
Ievut, tai ir mes panašiai dėl tų pačių priežasčių išsibėgiojom. Be to, ten dar ir brangiau.


Ir as taip manau, kad ten brangiau.
O po proceduros sveikata mano buvo nekokia, bet vos viena karta su ja pacia teko pasikalbeti, vis per sesutes teko kalbeti, o jos tiksliai nieko nezino, tai sako "mes gydytojos paklausim, jus paskambinkit veliau"
man kazkoks pasityciojimas.
Atsakyti
Na, mirėja, matyt nuo "diedų" priklauso biggrin.gif
Maniškis buvo susitaikęs, kai reikėdavo tyrimams ir vienas nuvažiuodavo biggrin.gif
Dar turite susilaikyti nuo santykių kokias 3, 4 dienas kad daugiau spermiukų būtų.

Pasidarbuosi mirėja, viską organizuodama, linkiu ištvermės 4u.gif
Atsakyti
Aš dabar "nervuodamasi" laukiu galimų "mamyčių" sąrašiuko. (Klaikiai skamba, bet jau apsipratau) Labai tikėjausi penktadienį, bet negavau, laukiu pirmadienio...
Atsakyti
Svarbiausia, kad turi galimybę. Ja ir pasinaudok.

Gerai kad apsipratai, tiesiog vieną kartą nusprendei ir daugiau nesvarstyk.
Atsakyti
mirėja, spermos kokybė sumažėja maždaug perpus po užšaldymo. apie tai prieš porą dienų kalbėjo per kažkokį Rusijos kanalą embriologas darantis IVF
Atsakyti
Aš 100-u procentu nebandyčiau su šaldyta sperma. Per IVF ir taip daugybė rizikos faktorių, sunkiai kontroliuojamų aplinkybių, tai kam dar sąmoningai bloginti situaciją doh.gif Kas kad tie spermiukai atšildžius lieka gyvybingi, niekas neišmatuos, kiek iš tikrųjų jie yra paveikti to šaldymo ir kiek tai įtakoja jų galimybę apvaisingi.
Juk važiuoti ne į Ameriką, o kad lyšną kartą reikia "į delniuką" padaryti - aš tai tikrai nematau jokios problemos.
Embrionai po atšildymo irgi dažnai būna puikios kokybės, tai kodėl tada rezultatyvumas krenta nuo 30 iki 15 ar net 10 procentų....
Atsakyti
Ačiu, kad pasakėt, aš pati kažkaip irgi panašai galvojau, bet labai jau jie mane ramino. Bandysiu kalbėt su vyru... bet ne dabar, o po tyrimų, kai kelias atgal bus sudetingesnis.

Ir man dar labai nepatinka mintis kad mano vyro sperma kažkur "voliosis" užšaldyta blink.gif Maža kas su likučiu atsitiks ax.gif Čia man po pokalbių apie "manipuliacijas" paranoja prasidėjo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 18 kovo 2006 - 13:07
nors labai vėluoju, nes mažai užsuku i SM , net negaliu patiketi cray.gif patys patys nuoširdžiausi tau Daivute sveikinimai nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti