Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

o aš iš to džiaugsmo, kad ką tik gimė dar vienas mėgintuvėlio leliukas (Rytės mergytė) užsimaniau suskaičiuoti, kiek jau mergaičių iš mūsų IVF'o skyrelio pagimdė: Zaira (mergytė), Jurga05 (berniukas ir mergytė), Viltė (berniukas), Britta (berniukas), Rytė (mergytė) ir dar dvi mamytės tikrai yra, bet nepamenu jų vardų ir nežinau, kas joms gimė. tai viso 7. smagu. ir dar laukia didelis pagausėjimas kitą pusmetį, kai pradės lukštentis gausus dvynukų būrys. thumbup.gif vat tokia statistika (ko tai patraukė šiandien prie skaičiavimų cool.gif.

Nakviša, galūnės stipriai suspaustos už tave. 4u.gif

labai nekantru sužinoti, kaip Daivai sekėsi pas gydytoją. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 17 kovo 2006 - 14:12
gintarija, kaip tu laikais? Matau vis dažniau čia pasirodai.
Gal ruošies ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(jolma @ 2006 03 17, 16:42)
gintarija, kaip tu laikais? Matau vis dažniau čia pasirodai.
Gal ruošies ką daryt?


Sveika 4u.gif . Aš ne gintarija, bet man įdomu kokioj planavimo stadijoj pati dabar esi? Kaip tau sekasi?
Atsakyti
Labas, Jolma 4u.gif

Pas mane planuose IVF. Šiaip tai būnu aš čia dažnai, tik neprisiregistavusi. Bet kadangi tokie neeiliniai įvykiai klostosi, tai palaikau merginas, negaliu ko nors neparašyti.

O pas mus Jolma bėdos tokios, kad apie save per daug neturime ką parašyti.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 17, 15:08)
o aš iš to džiaugsmo, kad ką tik gimė dar vienas mėgintuvėlio leliukas (Rytės mergytė) užsimaniau suskaičiuoti, kiek jau mergaičių iš mūsų IVF'o skyrelio pagimdė: Zaira (mergytė), Jurga05 (berniukas ir mergytė), Viltė (berniukas), Britta (berniukas), Rytė (mergytė) ir dar dvi mamytės tikrai yra, bet nepamenu jų vardų ir nežinau, kas joms gimė.


Dar Nisv buvo, jai vaikas gimė prieš porą mėn, tik nežinau kas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
as cia esu naujoke, bet IVF man ir labai aktuali tema. Vaikuciu laukiame jau 10 metu, bet deja....Bandeme 2 IUI, viena IVF, bet jokiu rezultatu....
O dabar jau ruosiuosi 2 IVF VK, tai nezinau kaip si karta bus. Jau viskas planuose, siandiena lankiausi VK, tai pati procedura turetu buti po velyku. Visa diena labai jaudinausi, vis norisi atideti, bet laikas eina ir as ne jaunyn.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva30 @ 2006 03 17, 22:34)
Sveikos merginos,
as cia esu naujoke, bet IVF man ir labai aktuali tema. Vaikuciu laukiame jau 10 metu, bet deja....Bandeme 2 IUI, viena IVF, bet jokiu rezultatu....
O dabar jau ruosiuosi 2 IVF VK, tai nezinau kaip si karta bus. Jau viskas planuose, siandiena lankiausi VK, tai pati procedura turetu buti po velyku. Visa diena labai jaudinausi, vis norisi atideti, bet laikas eina ir as ne jaunyn.... smile.gif


Labukas Ievute, o kokios bėdos, kad prireikė IVF?
Atsakyti
Is pat pradziu pasake, kad vyro spermiuku per mazai....o su metais ir man tai polypa rado, dare laparaskopija, pridegino cistas ant kaisidziu, bet vistiek be mediku pagalbos nepavyks, nes vyro tyrimai negereja....
Atsakyti
QUOTE(Ieva30 @ 2006 03 17, 22:57)
Is pat pradziu pasake, kad vyro spermiuku per mazai....o su metais ir man tai polypa rado, dare laparaskopija, pridegino cistas ant kaisidziu, bet vistiek be mediku pagalbos nepavyks, nes vyro tyrimai negereja....


Nenusimink Ievute merginos Čia forume tvirtina, kad su vyro problemomis IVF geresni rezultatai 4u.gif
Nenukabink nosytės tikrai pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 03 18, 00:04)
Nenusimink Ievute merginos Čia forume tvirtina, kad su vyro problemomis  IVF geresni rezultatai  4u.gif
Nenukabink nosytės tikrai pavyks mirksiukas.gif


Tai ir man taip visi sako, bet su metais ir man visokios nesamones pradejo rastis...
Na tikiuosi, manau reikia labai labai tiketi, nes pirma karta kai dariuasi IVF kazkodel is karto nuojauta ne kokia buvo...1 IVF dariausi pas Bogdanskiene.
Atsakyti
Pasiseks, Ieva30, pamatysi 4u.gif . Pas ką lankaisi?
Atsakyti


Plaštakė, o kada tu startuoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 17 kovo 2006 - 22:14