Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

[quote=devina,2006 03 17, 08:18]
Chiara kaip tavo reikaliukai?
Papildyta:

Chiara kol kas prablasko merginos, kurios nusitempe i boulinga ir pralaike iki vidurnakcio, kalbos kursai, kur reikia ruosti pamokas ir giminaiciai, vis sugriunantys i svecius.
Du smegeneliu vingiai, kuries turejau, kol kas issitiesine, tai negaliu suvirskinti naujos informacijos. Bijau, kad savaitgali, atsiradus truputi laisvo laiko, kokia pilkoji lastele sujudes ir prasides isterija.
Tuo tarpu skaitineju, rasineju ir skambineju i LV, BY ir RUS klinikas.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 03 17, 09:57)

Tuo tarpu skaitineju, rasineju ir skambineju i LV, BY ir RUS klinikas.


O kodėl? Lietuvoje nebenori daryti ar ten truputi pigiau gausis?
Gal per drąsiai paklausiau blink.gif (pardon), bet pačiai labai daug minčių kyla pabandyti į kokią svečią šalį pasidairyti.
Papildyta:
Renatėle, tu tikrai dalink savo nerima mums. Mes viską pasiimsim mirksiukas.gif

O šiaip smarkiai smarkiai laikau už tave kumščius ir rankų ir kojų. Manau padės
Atsakyti
Vira, kaip sekasi? Gal pas gydytoją buvai?
Atsakyti
Renatėle laikykis smile.gif Mes visos po truputi pasidalinsim tavo nerimu ir tau bus tikrai geriau thumbup.gif
Atsakyti
Buvau,bet nieko tiksliai pasakyti, aišku, negalėjo.Kažkoks vienas taškiukas panašus yra,bet ar tiksliai jis - neašku.Dabar - trečiadienį.
o aš nervinsiuos matyt iki tol,kol nepasimatys,kad tikrai kažkas yra.


Renata,laikykis,dabar ateina pats sunkumas....Žiūrėk geriau komedijas.Girdėjau,kad šiandien bus "Kas čia kalba".

Niko,žinau,kaip sunku po nepavykusio,stiprybės tau ir vilties,kad viskas bus gerai.
Atsakyti
Vira, mmm nėra, hcg kyla, tai vis tiek ramiau ir netgi turėtų būti tik šiek tiek nerimo. (Na tas testas viską sugadino) ot šlykštynės testai, pasitikėti jais visai neina schmoll.gif
Aš irgi tikriausiai nervinčiausi, bet taškiukas visgi yra. Tai jis ir bus tavo vaikiukas.
Palaikau tave iki trečiadienio, tikiu kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
O aš šianakt sapnavau, kad mane už IVF'ą ant laužo, kaip raganą, veda deginti blink.gif Net prabudau visa šlapia nuo prakaito doh.gif
O širdis kaip daužosi, sunku nusiraminti. verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 03 17, 08:50)
Oh tu dieve, pats liūdniausias filmas kokį gyvenime esu mačiusi verysad.gif  Pradėjau sriūbauti jau nuo pradžių, vyras klausia, ko čia žliumbi, juk dar nieko liūdno nerodo, o aš sakau, kad čia gi rusiškas fimas, ne holivudinis, tai jau aišku kad laimingos pabaigos nesitikėk schmoll.gif  viskas bus užaštrinta ir privesta iki ašarų klano cray.gif  cry.gif


100 proc.
ir kam aš tą filmą žiūrėjau g.gif sukelti jausmai nepraeina, o gal tiesiog ateina tos dienos, kai jau negali atsipalaiduoti. vakar pagalvojau, kad jei nepavyks, nebežinau, ar dar vieną ivf-ą atlaikyčiau net ir už dyką duotą
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 17, 09:57)
O aš šianakt sapnavau, kad mane už IVF'ą ant laužo, kaip raganą, veda deginti  blink.gif  Net prabudau visa šlapia nuo prakaito doh.gif
O širdis kaip daužosi, sunku nusiraminti.  verysad.gif  blink.gif


taip, Nakvisha, raganos mes ivf-ninkės mirksiukas.gif laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 17, 10:17)
taip, Nakvisha, raganos mes ivf-ninkės mirksiukas.gif  laikykis wub.gif

Išgėriau 1 ltr kefyro, nervams nuraminti (šposininkės tos embriologės, kad jas kur) ir varau, vaikų darželio susirinkti lotuliukas.gif
Čiao merginos, iki pirmadienio, ibo diedas man iš lovos neleis visą savaitgalį atsikelti mirksiukas.gif bye1.gif
Atsakyti
Nakvisa sekmes 4u.gif .

Renata wub.gif , negerai nervuotis ir tokius filmus ziureti nono.gif, laikykis dabar sunkiausias metas, laikau stipriai suspaudus kumscius uz tavo sekme 4u.gif
Atsakyti
I tavo palta man rodos bus tiek daug pretendenchiu, kad siulyciau skelbti aukciona jo dalims smile.gif tada tikrai pasidalinsim smile.gif

O bobute...jo....ne ish karto man shove i galva mintis, kad ana maldele sukalbetu. Nutikimas buvo toks...uzhsukau i Katedra dvi zvakeles uzdegti..tasyk labai uz daiva..ir profilaktishkai uzh save. priejau prie staliuko, kur ir sedejo ta bobule apsistacius zvakutem ir maldaknygem. Is manes nelabai kokia davatka tai nusipirkau tik tas dvi zhvakelas...ishsirinkau tushchia lentyna, uzhdegiau viena, pameditavau ir paverkiau, uzdegiau antra....zhiu ateina moterishkaite kazhkokia ir kuzhda tai bobelai, kad maldele sukalbetu uzh sunu po operacijos..ana da paklause ar sunki operacija buvo...ir pradej kalbet...nu tada man ir shove ishganinga mintis....reikia maldos... smile.gif tai va..ir zhinot..atsisedau as paskiau gale kazhkur..graudinaus graudinaus mazhumele, o paskui apeme tokia ramybe smile.gif

aj tiesa as gi dar ir ant to "STEBUKLAS" prishais Katedra langelio pasisukau pora kartu uz Daiva smile.gif



QUOTE(Daiva @ 2006 03 16, 21:58)
I savo palta jau ziuret negaliu, taigi kai tik patvirtins echo nestuma, paskelbsiu aukciona biggrin.gif
Ypac patiko bobutes reiksminga pagalba ir vaidmuo sitoj istorijoj biggrin.gif


Papildyta:
Nakvisha..visos mano mintys bus nukreiptos i tavo sekme smile.gif

QUOTE(Nakviša @ 2006 03 17, 14:02)
Išgėriau 1 ltr kefyro, nervams nuraminti (šposininkės tos embriologės, kad jas kur) ir varau, vaikų darželio susirinkti  lotuliukas.gif

Atsakyti
Nakviša, sekmės tau 4u.gif
Atsakyti