Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nieko nieko antra porcija pamatysi visa gera bus thumbup.gif Pažadu ax.gif
Atsakyti
Dar ne viskas prarasta, būk stiprutė 4u.gif
Atsakyti
Vakar pagadinau sau nervus kaip reikalas.Nusprendžiau nusipirkti testą ir pasižiūrėti,kaip gi tos 2 juostelės atrodo...Testas nieko neparodė.Tada pradėjau galvoti,kad tikriausiai apsiriko laboratorija ir nulėkiau pasidaryti dar vieną hcg.Ačiū dievui,jis teigiamas.Bet dabar galvoju,gal jis per mažas?Kodėl testas nerodo?
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2006 03 16, 14:23)
Vakar pagadinau sau nervus kaip reikalas.Nusprendžiau nusipirkti testą ir pasižiūrėti,kaip gi tos 2 juostelės atrodo...Testas nieko neparodė.Tada pradėjau galvoti,kad tikriausiai apsiriko laboratorija ir nulėkiau pasidaryti dar vieną hcg.Ačiū dievui,jis teigiamas.Bet dabar galvoju,gal jis per mažas?Kodėl testas nerodo?


tai kiek tas HCG padidėjo nuo pirmojo tyrimo? blush2.gif
Atsakyti
Nakvisha...RAMIAI..nepanikuok tik, susikaupk ir dek visas mintis i gerus sekanchius atsishildanchius. Buk stipri (kiek tai ymanoma) 4u.gif

quote=Nakviša,2006 03 16, 14:00]
Stengiuosi laikytis, ale ašaros joma jo kaupiasi iš pykčio.
Įsiutis nerealus. Ne gailestis, o pyktis kažkodėl užpuolė. Uf... reikia susiimti ir dirbti smile.gif
[/quote]
Atsakyti
Buvo 54, po 18 val - 72
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2006 03 16, 15:06)
Buvo 54, po 18 val - 72


O kokį testą darei? Rapi Preg visgi geresni. Mano RapiPreg rodė jau pakankamai aiškią antrą juostelę, o Easy Cyp "išmetė" kokį tai abejotiną vaiduoklį po 20 min.

Hcg augimas nesmarkiai atsilieka nuo vidurkio - tikėkime, kad viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2006 03 16, 15:06)
Buvo 54, po 18 val - 72


man visai gerai atrodo
Papildyta:
QUOTE(vira @ 2006 03 16, 14:23)
Vakar pagadinau sau nervus kaip reikalas.Nusprendžiau nusipirkti testą ir pasižiūrėti,kaip gi tos 2 juostelės atrodo...Testas nieko neparodė.Tada pradėjau galvoti,kad tikriausiai apsiriko laboratorija ir nulėkiau pasidaryti dar vieną hcg.Ačiū dievui,jis teigiamas.Bet dabar galvoju,gal jis per mažas?Kodėl testas nerodo?


š.... tas testas - hcg tyrimas nesulyginamai patikimiau. nu bet ir lievas testas, kad tokio hcg nerodo. koks testo pavadinimas g.gif
Atsakyti
Ai,pripratus nervuotis,tai vis randu,dėl ko smile.gif Dariau Easy cup. Net užuominos nebuvo,o kai susinervinau,tai po 15 min.vyras išmetė.
Daugiau nebedarysiu.
Daiva,kada tu pas gydytoją eini?
Renata,kaip tavo peršalimas?Aš šiandien jau su užgulusia nosim,rytoj bus dar gražiau,kiek save pažįstu - ir čiaudėsiu, ir ašarosiu
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2006 03 16, 15:20)
Renata,kaip tavo peršalimas?Aš šiandien jau su užgulusia nosim,rytoj bus dar gražiau,kiek save pažįstu - ir čiaudėsiu, ir ašarosiu


aš jau truputį geriau. sėdžiu ,,ant biletenio". ir tu neik į darbą, nes sirgti dabar oi kaip nereikia. kada pas gydytoją eisi?
Atsakyti
Aš einu rytoj 8,15. O tu, Vira, kada? Ar kalbėjai jau su gydytoja?
Atsakyti
Su gyd.telefonu šnekėjau. Einu rytoj 8.45. Taip kad galim vėl susitikti.
biggrin.gif

Aš tik pasirodžiau po 2 savaičių,tai kažkaip dabar nelabai galiu išeiti. Nors jei labai blogai rytoj jausiuos,tai eisiu namo,o per išeigines bandysiu pagyti...
Atsakyti