Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

[quote=Miglužė,2006 03 16, 09:38]
Jei krešumas didelis, tai visų pirma pavojinga vyro gyvybei lotuliukas.gif

Taip medikai ir sake, kad kol jaunas, tai dar nieko baisaus, bet veliau reiktu dazniau krauja tikrintis ir vaistus gerti, bet kokius nezinau. Gal aspirina?
Idomu, kad pas jo broli irgi toks pats kresumas. g.gif
Ir dar ta jam rado pries kokius pora metu, liepe ateiti po pusmecio, kad dar karta pasitikrinti. Spekit, ar buvo nuejes? doh.gif
Atsakyti
Klausyk, o vyrą nuo kokios nors autoimuninės ligos tyrė (be antikūnų spermai)? Ar čia kažkoks paveldimas variantas? Nieko gydytojai netikslino?
Atsakyti
[quote=Miglužė,2006 03 16, 10:01]
Klausyk, o vyrą nuo kokios nors autoimuninės ligos tyrė (be antikūnų spermai)? Ar čia kažkoks paveldimas variantas? Nieko gydytojai netikslino?


Nu niekas jo netyre ir nesigilino.O idomu, pas kokius medikus mums reiktu kreiptis? g.gif

Va tai tau ir numeris - juk mano vyras is mediku seimos. blink.gif
Atsakyti
Vira, ar darei testą? gal hcg kartojai? kada pas gydytoją eisi?

Vilma, kaip tu? kokioj stadijoje?
Atsakyti
[quote=JustaZ,2006 03 16, 10:50]
[quote=Miglužė,2006 03 16, 09:38]
Jei krešumas didelis, tai visų pirma pavojinga vyro gyvybei lotuliukas.gif

Taip medikai ir sake, kad kol jaunas, tai dar nieko baisaus, bet veliau reiktu dazniau krauja tikrintis ir vaistus gerti, bet kokius nezinau. Gal aspirina?
Idomu, kad pas jo broli irgi toks pats kresumas. g.gif
Ir dar ta jam rado pries kokius pora metu, liepe ateiti po pusmecio, kad dar karta pasitikrinti. Spekit, ar buvo nuejes? doh.gif
[/quote]


Atsiprasau, kad kisuosi. O tavo vyras pakankamai skysciu geria? Kartais, jei geria tik kava ir juoda arbata, gali ir nuo to tirsteti kraujas.
Atsakyti
Man labai silpna. Seniai taip kojų niekas nepakirtinėjo.
Kadangi buvom sutare snaigutes atgaivinti keliomis porcijomis, ką tik skambino iš VK. Iš 5 tik 1 ir ta pati ne labai jau "kokybiška". Ima kita porcija............

Einu kur nors pakauksiu, kur niekas nieko nematys. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 16, 12:41)
Man labai silpna. Seniai taip kojų niekas nepakirtinėjo.
Kadangi buvom sutare snaigutes atgaivinti keliomis porcijomis, ką tik skambino iš VK. Iš 5 tik 1 ir ta pati ne labai jau "kokybiška". Ima kita porcija............

Einu kur nors pakauksiu, kur niekas nieko nematys.  verysad.gif

laikykis, mažute console.gif
Atsakyti
Kad krešumui visiškai įtakos neturi kavos ir arbatos gėrimas tongue.gif
O jei ir turi, tai pakankamai mažai ir tokio dalyko laboratorijoje nustatyti negali.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 16, 12:41)
Man labai silpna. Seniai taip kojų niekas nepakirtinėjo.
Kadangi buvom sutare snaigutes atgaivinti keliomis porcijomis, ką tik skambino iš VK. Iš 5 tik 1 ir ta pati ne labai jau "kokybiška". Ima kita porcija............

Einu kur nors pakauksiu, kur niekas nieko nematys.  verysad.gif

tepadeda tau visos įmanomos jėgos ir pati sau padėk. išlik stipri
Atsakyti
Stengiuosi laikytis, ale ašaros joma jo kaupiasi iš pykčio.
Įsiutis nerealus. Ne gailestis, o pyktis kažkodėl užpuolė. Uf... reikia susiimti ir dirbti smile.gif
Atsakyti
Nakvisha, va čia ir yra šaldytų problema, kad neišgyvena. Jei 50 proc. atsišildo, tai laikoma, kad gerai.
maniškiai atsišildė, bet gavosi baisiai fragmentuoti, tai net nesodinimo. Magi neatsišildė, rytės taip pat.
Atsakyti
Nakviša, man irgi paskutinį kartą net nesodino,nes nebuvo ką...Džiaukis,kad dar yra ką atšildyti...
Atsakyti