Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Niko, laikykis wub.gif vistiek anksciau ar veliau pasiseks 4u.gif

Atsakyti
Labas, Paiduke, ir kitos mergaitės, kurios ruošiasi IVF

Kai aš buvau VK pas Usonienę, man davė tokį tyrimų sąrašą :

1.Tepinėlis iš makšties - 20 LT
2.Spermos tyrimas pagal "Vaisingumo klinikoje" nustatytą metodiką - 150 lt,
3.Spermos pasėlis - 80 lt,
4.Kraujo grupė, Rh faktorius 20 lt,
5. Hormonų tyrimai :
3 - 5 c.d. : FSH, LH, E2 - 25LT+25LT+30LT iš viso - 80LT,
21 c.d.: Prolaktinas - 20lt,

6. Citomegalijos IgG ir IgM - 50LT,
7. Toksiplazmozės IgG ir IgM - 50 LT.
8. Raudonukės IgG - 50 LT.,
9. Clamidijų nustatymas - 45 lt.,
10 Tyrimai dėl AIDS - antikūnių prieš ŽIV nustatymo testas (abiems sutuoktiniams) - 15 lt + 15 lt iš viso - 30lt.,
11. Tyrimai dėl sifilio (abiems sutuoktiniams), RPR. - 15lt + 15lt iš viso 30lt.,
12. Hepatito B viruso antigeno nustatymas (abiems sutuoktiniams) 30lt+30lt iš viso 60lt.
13. Hepatito Cviruso antigeno nustatymas (abiems sutuoktiniams) 30lt +30lt iš viso 60lt.
VISO : 755 LT.

Bet visų tyrimų tikrai daryti nereikia jeigu jie buvo daryti anksčiau.

JEIGU SU VYRO SPERMA VISKAS TVARKOJE, TAI SPERMOS TYRIMO MANAU NEREIKIA, TIK SPERMOS PASĖLIO REIKĖS,
KRAUJO GRUPĘ SAVO MANAU ŽINOT VISOS IR VISI, JI DAR BŪNA GIMIMO LIUDIJIME ARBA PASE ĮRAŠYTA
HORMONŲ TYRIMAI MANAU IRGI SVARBU PRIEŠ IVF, AŠ PASIDARYSIU
VISI KITI TYRIMAI BŪTINI - KAIP APSIDRAUDIMAS, PRIŠ IVF PROCEDŪRĄ
TIKIU mirksiukas.gif , KAD NEI VIENA NESERGAM NEI SIFILIU, NEI AIDS, BET IŠSITIRTI BŪTINA.

Sėkmės visoms biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

po ilgesnes pertraukos vel prisedau paskaityti kaip jums sekasi. Labai dziaugiuosi uz Daiva ir kitas, kurioms pasiseke ir aisku uz tas, kurios dar "kelyje" i sekme ax.gif

as taip pat ruosiuosi pirmam IVFui, gal netgi si savaitgali darys procedura. Siuo metu leidziuosi diferilina (berods taip jis vadinasi unsure.gif ), pries tai puregon'a (ir vel nesu visiskai tikra ar teisingai atsimenu pavadinima smile.gif. Gal kas turite patirties su siais vaistais, Jauciuosi labai prastai:nezmoniskai pucia pilva, papykina, jauciuosi visa istinusi, svoris auga... buciau dekinga, jei pasidalintumet savo patirtimi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 15, 19:28)
Pasiziuriu svajukes parase 0 as dar 10-a eileje  verysad.gif
Kas padedavo jums prilaikyti stoga visame laukimo - nezinios periode  mega_shok.gif


MamyteSirdele, nenuvažiuos tas tavo stogas, prilaikysim. mirksiukas.gif
O be to ir aš nuo tavęs nelabai pirmauju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 15 kovo 2006 - 21:49
QUOTE(devina @ 2006 03 15, 19:47)
MamyteSirdele, nenuvažiuos tas tavo stogas, prilaikysim. mirksiukas.gif
O be to ir aš nuo tavęs nelabai pirmauju thumbup.gif


Aciu wub.gif Nors jau reiktu pradeti laikyti verysad.gif Kaip tik artejame prie metu, kai leliu konstruojam aktyviai - visi tyrimai ir nenusiseke IUI verysad.gif Sumoj, tai vargstam jau 2 metai, tai kai palyginu su ne kuriu cia esanciu, tai net geda pasidaro del savo nekantrumo blush2.gif Bet, kadangi pirmaji konstravom dar plius 2 metus, tai viso kaip ir 4 gaunasi ax.gif Nezinau, matyt reikia kuo greiciau pavasario, nes ta uzsitesusi ziema, saltis ir niuri nuotaika veda i nevilti... verysad.gif
Sorry, kad issiliejau, bet kazkas sake, kad cia galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 15, 22:54)
Aciu  wub.gif  Nors jau reiktu pradeti laikyti  verysad.gif  Kaip tik artejame prie metu, kai leliu konstruojam aktyviai - visi tyrimai ir nenusiseke IUI  verysad.gif  Sumoj, tai vargstam jau 2 metai, tai kai palyginu su ne kuriu cia esanciu, tai net geda pasidaro del savo nekantrumo  blush2.gif  Bet, kadangi pirmaji konstravom dar plius 2 metus, tai viso kaip ir 4 gaunasi  ax.gif  Nezinau, matyt reikia kuo greiciau pavasario, nes ta uzsitesusi ziema, saltis ir niuri nuotaika veda i nevilti...  verysad.gif
Sorry, kad issiliejau, bet kazkas sake, kad cia galima  blush2.gif


MamyteSirdele, tai tikrai nedaug ir pamatysi kaip tau pasiseks mirksiukas.gif
Na o aš jau kviečiuosi leliu 10 metu ir visokiu IUI ne vienas ir ne du, taip kad greitai nosi į dangu ir pradedam gyventi svajonėmis ok.gif
Beja ar tau taikyta ilgoji shema?
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 03 15, 20:00)

Beja ar tau taikyta ilgoji shema?


jo, mes ilgaja schema pradedam nuo sekancio ciklo - si jau nespejau i traukini doh.gif
Atsakyti
Devina thumbup.gif avataras, labai gražu 4u.gif

MamytėŠirdele, man irgi stogas "visu greičiu" čiuožia doh.gif
Atsakyti
Merginos laikykite savo stogus lotuliukas.gif pavasaris gamta bunda ir mes turim pabusti.
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 03 15, 20:09)

MamytėŠirdele, man irgi stogas "visu greičiu" čiuožia doh.gif


Kaip noreciau sustoti su tavim priespriesais ir suremti stogus sad.gif Ir dar su taure vyno alc.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 15, 23:14)
Kaip noreciau sustoti su tavim priespriesais ir suremti stogus  sad.gif 


Nepatikėsi, lygiai tą patį pagalvojau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 03 15, 20:22)
Nepatikėsi, lygiai tą patį pagalvojau biggrin.gif  4u.gif


vadinasi mes toj pacio stadijoj biggrin.gif wub.gif
Papildyta:
Zinot ka mergos pasakysiu biggrin.gif
Labai gerai yra ovuliaciniai testai . Ten visada pamatai bent blankia antra juostele blush2.gif O svarbiausia jie vizualiai nesiskiria nuo nestuminiu blush2.gif Ale vistiek ant sirdies gera palieka II pamacius blush2.gif
Vsio, nusivaziavau - einu miegot doh.gif
Atsakyti