Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Mums liepe butinai AIDS, HB, bendra kraujo.... rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi viską tyrėmės. PAiduke, aš tau į e-mailą galiu viską atsiųsti, kas susiję. Tyrimai, vaistai, procedūros, jų kainos. Turiu viską kompe susirašiusi smulkiai.
Atsakyti
Ai, nu pamelavau biški - darė prieš n metų pas Bogdanskienę, o vėliau jau ir nebekartojo niekas, matyt skaitė, kad jau esu labai dora lotuliukas.gif
AIDS prieš 1 IVF darė abiems.
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 03 15, 17:56)
Paiduke, tarkis su gydytoju dėl tyrimų, parodysi kokius turi, matys kada dareisi ir pasakys kokių trūksta.
Man atrodo, kad taip būtų geriausia.


tai jau tariausi, bet pamiršau ką sakė doh.gif matyt narkozės smegenis paveikė, tik prisimenu kad Aids, sifilį ir hepatitus tai tikrai


QUOTE(Viltė @ 2006 03 15, 18:03)
Mes irgi viską tyrėmės. PAiduke, aš tau į e-mailą galiu viską atsiųsti, kas susiję. Tyrimai, vaistai, procedūros, jų kainos. Turiu viską kompe susirašiusi smulkiai.

atsiūsk jei gali mirksiukas.gif
Atsakyti
Paiduke, tai darykis kokius atsimeni+dar bendrą kraujo tyrimą pasidaryk. O po to gali ir pasiklausti kokių dar trūksta, nes tikrai be reikalo išmesi pinigus.
Atsakyti
Renata, kaip nuotaikos ir savijauta? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 15, 18:10)
Renata, kaip nuotaikos ir savijauta?  mirksiukas.gif


laukiu kol vyras valgyt padarys lotuliukas.gif
o šiaip nervina, kad labai kutena gerklę ir kosčiu non stop. atrodo, kad pilvą iškosėsiu.

Migluže, tai paaiškink dėl to vit. c. gydytoja ir man liepė dėl peršalimo gert. ar jis neužpjaus dexamedo poveikio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata M: 15 kovo 2006 - 18:15
Renata, manau geriau negerk papildomai vitamino C. Kas per daug gal nereikia naudoti. Gerk vitaminus nėščiosioms ir kiek ten bus C, manau turėtų užtekti.
Atsakyti
Pasiziuriu svajukes parase 0 as dar 10-a eileje verysad.gif
Kas padedavo jums prilaikyti stoga visame laukimo - nezinios periode mega_shok.gif
Atsakyti
Vira, Daiva - išties nuostabios naujienos thumbup.gif Sveikinu 4u.gif

O aš su savo naujienom, tai labai jau ne į temą... Mano fronte - jau 4 naujo ciklo diena...
Dabar ilsiuosi fiziškai ir psichologiškai, rankų nežadu nuleisti..

Sėkmės jums merginos 4u.gif
Atsakyti
Niko, laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niko @ 2006 03 15, 18:41)
Mano fronte - jau 4 naujo ciklo diena... 
Dabar ilsiuosi fiziškai ir psichologiškai, rankų nežadu nuleisti..


užjaučiu wub.gif šaunuolė, kad nenuleidi rankų. išsibliauni gerai ir vėl į trąsą siekti tikslo 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 03 15, 18:28)
Kas padedavo jums prilaikyti stoga visame laukimo - nezinios periode  mega_shok.gif


tai va - viena kitai ir padedam biggrin.gif
Atsakyti