Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Merginos wub.gif
Jei galit parašykit kokius reikia tyrimus atlikti prieš IVF?
Atsakyti
Nu aš irgi girdėjau, kad Magnis nepadeda taip anksti, bet va įkaliau ir taip gera - tyku pas mane pilvelyje smile.gif Gal placebo suveikė, bet vistiek labai gera.

Paiduke, žinok sunku tau ką ir patarti. Juk dauguma tyrimų esi jau dariusi pas Klimą - nemanau, kad reikės kartoti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 15, 17:14)

Paiduke, žinok sunku tau ką ir patarti. Juk dauguma tyrimų esi jau dariusi pas Klimą - nemanau, kad reikės kartoti.

tai bet tokių kaip hepatitų, ar sifilių tai nedarius tikrai(niekada), tai va ir noriu žinoti, kokie čia tie tyrimai reikalingi
Atsakyti
Man per abu neshtumus pilva labai maude kaip priesh menesines iki kokiu 8 savaichiu. Su pirmaja dukra uzkietedavo viduriai, o su sunum kaip pratrydau vos pastojus, tai taip ir "nesusikietino" visa neshtuma lotuliukas.gif Gerdavau magni. Ir nors sako, kad nepadeda, man padedavo. Nu gal isitikinimas. Bet ir tai gerai tada. Kox skirtumas kas padeda biggrin.gif
Sekmes tau dideliausios, Daiva. Auginsim 9 menesius tavo pilveli wub.gif
Atsakyti
Man ir pirmasias savaites labai mausdavo, o sesta sav, kai pasirode rudos isskyros tai lovos rezimas , folio rugstis. vit. E, diufastonas, o magnis jau antroje nestumo puseje. Laikykites mergaites isnesiosit ir pernesiosit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 03 15, 17:25)
tai bet tokių kaip hepatitų, ar sifilių tai nedarius tikrai(niekada), tai va ir noriu žinoti, kokie čia tie tyrimai reikalingi

Paiduke, tai tu nueik į VK puslapį, ten bent jau seniau buvo surašyta, kokių tyrimų reikia: dėl sifilio, Aids, hepatitų ir dar kažko.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 15, 17:31)
Paiduke, tai tu nueik į VK puslapį, ten bent jau seniau buvo surašyta, kokių tyrimų reikia: dėl sifilio, Aids, hepatitų ir dar kažko.

jo žinau, kad būdavo, o dabar nerandu doh.gif gal nemoku ieškoti doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 03 15, 17:34)
jo žinau, kad būdavo, o dabar nerandu  doh.gif gal nemoku ieškoti doh.gif  doh.gif

žinok ir aš neradau. matyt išėmė. unsure.gif
Atsakyti
Nu man dar seniai ginekologe sake, kad didesni vitamino C kiekiai skatina persileidima, kaip supratau didindami gimdos tonusa g.gif O siaip kai cia kazkas po 500 mg minejo - tai cia vos ne desimties dienu norma blink.gif As asmeniskai, del visa ko biggrin.gif nestumo metu nenaudociau - juk siais laikais daug maisto produktu vitaminizuoti, o be to ir nedavalge nesame, taip, kad pritruktu vitamino C praktiskai nerealu ax.gif
Atsakyti
Paiduke, tarkis su gydytoju dėl tyrimų, parodysi kokius turi, matys kada dareisi ir pasakys kokių trūksta.
Man atrodo, kad taip būtų geriausia.
Atsakyti
Man niekada niekas nedarė jokių hepatitų, sifilių, todėl siūlau nepersistengti anksčiau laiko - tiesiog gaila pinigėlių ax.gif

Raige, Pievute, dėkui už padrąsinimus - tikrai daug drąsiau, kai sužinai, kad ir kitom paskaudena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 15, 17:57)
Man niekada niekas nedarė jokių hepatitų, sifilių, todėl siūlau nepersistengti anksčiau laiko - tiesiog gaila pinigėlių ax.gif

o kodėl tau nedarė šitų tyrimų (ir prieš pirmą IVF'ą nesityrei)? mums sakė, kad nuo sifilio, aids ir hepatitų privaloma išsitirti. mes tyrėmės.
Atsakyti