Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vira, labai džiaugiusi tavo geromis naujienomis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2006 03 15, 16:00)
Vira, labai džiaugiusi tavo geromis naujienomis wub.gif



Ir aš labai 4u.gif


Pilvą pamaudžia,bet nestipriai.Šiandien nusipirkau geresnį testą,reiks namie išbandyti biggrin.gif


Murmur, gal tau reikėtų gydytojos paklausti.
Atsakyti
Virut, ir aš tave labai labai sveikinu.
Atsakyti
Kas tai dexametazonas?
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 03 15, 16:02)
Kas tai dexametazonas?



Nu čia kartais po IVF skiria tokias tabletytes imunitetui slopinti, kai yra įtarimų, kad imunitetas gali kovoti su embrionu. Tačiau visgi nelabai tikima to vaisto įtaka.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 15, 14:47)
Aš irgi šiandien jau įkaliau Magnio biggrin.gif
Vira, o tau pilvą maudžia?

Dėl vitamino C - man toks jausmas, kad kažkur skaičiau, kad negerai, bet nesu tikra...

Vitaminas C tikrai nera gerai nesciajai. Jis didina gimdos tonusa.Man gydytoja sake, kad nereiktu virsyti 100 mg parai. As pirkau foline rugsti su vit.c tai vaistininke klause, kas gers? As sakiau, kad norinti apnesteti. rolleyes.gif Tai ji man sake, kad kai jau apnestes, tai irgi vitamino C nepadaugint. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2006 03 15, 16:12)
Vitaminas C tikrai nera gerai nesciajai. Jis didina gimdos tonusa.Man gydytoja sake, kad nereiktu virsyti 100 mg parai. As pirkau foline rugsti su vit.c tai vaistininke klause, kas gers? As sakiau, kad norinti apnesteti. rolleyes.gif Tai ji man sake, kad kai jau apnestes, tai irgi vitamino C nepadaugint. rolleyes.gif


nu va, o pas mane po 500mg doh.gif

o cia istrauka is anotacijos:
"Patartina vartoti, kai padidėja organizmo poreikis vitaminui C - sveikstant po ligos, nėštumo ir žindymo metu, esant dideliam fiziniam krūviui, dirbant intensyvų protinį darbą, laikantis dietos. "
mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murmur: 15 kovo 2006 - 16:23
jūs geriau tada iš tikro diasporalį vartokite. jis gi įtampą ir spazmus nuima. beje, esant išankstiniam gimdymui ligoninėse irgi girdėjau stato būtent magnio laselines blush2.gif
Atsakyti
Nu čia tai jau paranoja dėl vit. C, jo perteklius pasišalina su išmatomis ir šlapimu. O dienos norma yra 200 mg, sergant galima gerti iki 1 g.
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2006 03 15, 16:59)
Virut, ir aš tave labai labai sveikinu.



ačiū 4u.gif
Atsakyti
VIRA, nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif
is ties dziaugiuosi ir truputi truputi, o gal ir daug biggrin.gif pavydziu (baltu pavydu)..
Jusu skirelyje tiek daug geru ziniu ir tokiu nuostabiu nuotaiku!
SVEIKINIMAI DAR KARTA VISOMS!
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 15, 14:47)
Aš irgi šiandien jau įkaliau Magnio biggrin.gif
Vira, o tau pilvą maudžia?


Na siaip gydytoja sake, kad Magnis tokiam mazam nestume nieko nepades. blush2.gif Man parase, tokiu homeopatiniu tabletyciu "spascuprell" tai jos man lyg ir padeda, kai uzeina spazmas suciulpiu.
Atsakyti