Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Chiara, o tai aš susapnavau ar vakar kartojai FSH? g.gif
Šiaip tai panos mano FSH prieš šitą IVF buvo 11,3 - irgi ne fontanai.
Atsakyti
Chiara, o kaip mintis bandyti daryti IVF'ą natūraliam cikle? g.gif
Atsakyti
Vira, sveikinu!!!!

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Nieko, merginos, jums neprisisapnavo, vakar dariau vel FSH/LH.
Siandien turi buti atsakymas. Gal pasiskambinsiu, a vdrug jau yra.
Dar susitariau siandien susitikti VK, bo jau balandzio menesi reikia suplanuoti ax.gif
Del IUI (ne IVF) naturaliame cikle, tai, gavus FSH atsakyma (buvo 16 vnt.), atkrito fantazija. Geriu si menesi KT. Be to, dar paskaiciavau, kad vis viena reikia stimuliuotis cl, o po to - vis tuo paciu gonaliu, tai nematau cia jokio biznio.
Geriau tegul pailsi kiausides, gal ir FSH apsitvarkys, ir - pirmyn su dar vienu IVFu.
Atsakyti
Vira, labai faina, sveikinu 4u.gif

Džiaugiuosi, kad daugėja nėštukių 4u.gif

Svajuke, Chiara, žinoma, kad vis tiek kažkada pasiseks! Kai bandysit, tai ir sužinosit, o dabar mes nei viena nežinome kada mums pasiseks. Belieka tik bandyti ir laukti savo sėkmės.
Atsakyti
ups, soriuz, kad ne į temą, bet gal kuri turite užsilikusio Gonalio? man reikia nedidelės 75 dozės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2006 03 15, 11:25)
ups, soriuz, kad ne į temą, bet gal kuri turite užsilikusio Gonalio? man reikia nedidelės 75 dozės wub.gif


Aš Renatai visus likučius atidaviau.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 03 15, 11:30)
Vira, sveikinu!!!!

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif



Ačiū, 4u.gif
Atsakyti
Labai sveikinu, Vira, dar karta...tiesiog man iputei nauja vilti, nes kazkaip tikejimas buvo prigeses blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2006 03 15, 09:47)
Kažkaip sunku patikėti stebuklu po 13 metų nesėkmių ...
Bet jau turiu tokį įtarimą,kad ir stebuklas gali nutikti ir man wink.gif


Abiem su Daiva tryliktais metais g.gif .
Šiaip tai mano fainiausias skaičius, nors ir nėra man jis labai laimingas. Lauksiu ir aš kitų metų, šiaip ar taip ir mum trylikti eis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2006 03 15, 13:31)
Abiem su Daiva tryliktais metais  g.gif .
Šiaip tai mano fainiausias skaičius, nors ir nėra man jis labai laimingas. Lauksiu ir aš kitų metų, šiaip ar taip ir mum trylikti eis  smile.gif

pritariu, kad 13 nėra toks jau blogas skaičius - mūsų dukrelė gimė tryliktais vedybinio gyvenimo metais biggrin.gif
Atsakyti
Vira, o jūs temperatūrą matuojatės normaliai kūno, ar čia skaitosi bazalinė kūno temperatūra?
Atsakyti