Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Dėkoju visoms už sveikinimus 4u.gif Tik dar nesitiki,nei man,nei vyrui bigsmile.gif
Gal šiandien reikės kokį testą nusipirkti,pasitikrinti biggrin.gif Vakar kažkokį pigų išbandžiau,kuris namie voliojosi,tai antrą juostelę vos galėjau įžiūrėti g.gif
Man irgi dabar kaip Daivai atrodo,kad visos gali ir taps nestuke.gif smile.gif

Pilvą pamaudžia,dar ir temperatūra laikosi vakarais apie 37,2.Vakar nuo įtampos ir nervų taip įsiskaudėjo galvą,kad nepraėjo iki nakties.

Renata,aš nuo peršalimo geriau homeopatinius oscilocicinum ar kažką panašaus,ten tokie žirneliai,jie tinka ir kūdikiams.

Atsakyti
Vira, tai temperatūra absoliučiai normali - nėštukinė smile.gif
Atsakyti
Niu mergytės laikykitės, vidurius gali paleisti nėščioms, juk hormonai pasikeitė. Lygiai taip pat prasidėjus mėn. staigiai vidurius kai kuriom paleidžia.
Atsakyti
As nestumo pradzioj ir nuolat paleistai viduriais vaiksciojau. Nezinau ar cia hormonai, ar is laimes rolleyes.gif
Atsakyti
Vira, tavo nestuke.gif naujiena - praskaidrino nuotaika biggrin.gif biggrin.gif
o nuo tos euforines nuotaikos SM negaliu susikaupti darbui assa.gif
Daugiau tokiu dienu kaip vakar thumbup.gif
Atsakyti
Na matai, Vira, mes su Renata gi sakėm, kad bus stebuklas ir pas tave (man labai patinka sakyti, "gi sakėm...." rolleyes.gif ). dyyyydžiausi sveikinimai, Virut. 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif tai su Daiva tuo pačiu metu gimdysit. lotuliukas.gif

o Niko dingo. blink.gif
Atsakyti
Eina sau... wub.gif Vira, super thumbup.gif Atrodo, kad čia kažkas mygtuką kokį paspaudė ir prasidėjo pas visas biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip sunku patikėti stebuklu po 13 metų nesėkmių ...
Bet jau turiu tokį įtarimą,kad ir stebuklas gali nutikti ir man wink.gif
Atsakyti
Mergaitės clap.gif
Nugi šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
Vira, sveikinu tave pagaliau tapus nestuke.gif !
Bet aš ant tavęs truputį pykstu, kad tu taip ir dingai neatsakius į mano paskutinius klausimus, o aš dėl tavęs taip stengiausi, net vyrą į tai buvau įkinkiusi.
Atsakyti
Chiara, ir mes nugalėsim friends.gif (čia mano atsakymas į tavo vakarykštį komentarą apie Daivos "beviltiškumą"). nutiks ir mums taip laukiamas stebuklas, pamatysi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 15, 10:06)
Chiara,  ir mes nugalėsim friends.gif (čia mano atsakymas į tavo vakarykštį komentarą apie Daivos "beviltiškumą"). nutiks ir mums taip laukiamas stebuklas, pamatysi.  wub.gif


Mes nugalesim bet kokiu atveju tongue.gif
Nepaskaiciavai vaistuku. Kadangi pati labai uzsispirginau su tavo rekomenduotais, tai tau uzsakiau 4 pakuotes. Jei per daug - parduosim, jei per mazai - dar galiu paskambinti ir pasakyti daugiau.
Atsakyti