Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Miglužė @ 2006 03 08, 11:14)
Bet dėl tų Rapipreg, man tai neramu, geriau jau iš eurovaistinės easycup pasidarytum.


Man toks įtarimas, kad jie buvo kažkur arba netinkamom sąlygom laikomi arba pasibaigęs jų galiojimo laikas (nors ant pakuotės nurodyta iki 2007). Mane stebina tai, kad iš jų praktiškai nieko nebelieka po kelių valandų. Jame ne tik kad viskas išplaukė, jis visas ištrupa. Aš turiu savo nėštuminius testus, kuriuos dariau berods 2001 ar kažkada panašiai. Jie atrodo kaip vakar daryti, nu tik apdulkėję biggrin.gif
Kontrolinė juostelė, kiek skaičiau apie testus, ir yra HCG (pakankama koncentracija) ir ji turėtų akimirksniu sureaguoti į šlapimą kaip ir būdavo visą laiką iki šiol. O šituose testuose sušlampa visas langelis ir tik po kurio laiko pradeda ryškėti kontrolinė - na netikiu kad taip gali būti.

Visa tai rašau tikrai ne dėl to, kad pykstu ant testų gamintojų, kad man nėštumo nerodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 03 08, 19:08)
Gal kas žinot statistiką kokiais mėnesiais daugiausia sėkmingų IVF buvo? blush2.gif



visai neseniai kažkur skaičiau, kad tipo blogiausia statistika yra žiemą, nes kaip ir visa gamta moters organizmas yra ramybės, sustingimo būsenoje.
Čia praverstų Miglužės komentaras - tame straipsnyje netgi buvo teigiama, kad visa gyvunija daugiausia dauginasi ne žiemos metu, o žmogus irgi turėtų derintis prie gamtos dėsnių.
Kažkada skaičiau, kad geriausias laikas IVF-ams ankstyvas ruduo, nes organizmas būna stiprus, prišertas visokiais natūraliais vitaminais.

Nežinau kiek visame tame racijos. Kai buvom atvirų durų dienoj VK, kažkada klauėm, kad blogiausias rezultatyvumas, tai sakė, kad kažkokios ypatingos tendencijos nepastebėjo.
Atsakyti
įdomu ir iVF-ninkėms aktualu biggrin.gif
http://www_ivfconnec...transfer.htm#q3
Papildyta:
QUOTE(Tushka @ 2006 03 10, 09:34)
Renatėle, o tave matau labai gražią  nestuke.gif


ar čia apie mane g.gif
Atsakyti
man šiandien perkėlė 3 labai gerus embrioniukus wub.gif two weeks wait......................................................
Atsakyti
DAIVAI 4u.gif

Daivutei linkėjau aš laimės
Linkėjo ir mano šeima
Kas dieną prašiau aš pas Dievą
Padėki jai tapti nestuke.gif
Ir štai jau parašė Daivutė
Kad matė ji du brūkšnelius
Koks džiaugsmas užliejo krūtinę!!
Tad tyliai aš sveikinu JUS


Jolanta
Atsakyti
mergaites gal galite paaiskinti kuom crenonas skiriasi nuo duphastono. Zinau kad jis naturalus, o duphastonas sintetinis, bet ar jis stipresnis? Blyn dabar griauziuosi kad vietoj crenono geriu duphastona, bet pagalvojau kad jus visos ji vartojate po IVF o man paskyre po IUI, nors sake galima ir duphastona naudot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 03 14, 09:45)
blink.gif  Turiu dideliu problemu. Taip sukilo FSH, kad is viso nebezinau, kas ir kaip bus. Pataikei kaip tik i skaudama vieta, nes siandien darausi pakartotina tyrima. Jauciu, kad bus verysad.gif
Jau Svajuke surado kazkokiu priemoniu, sumazinti tam FSH...
Garneli, ka tu darei?
Siaip jau tureciau pradeti balandzio pradzioje (jei suspesiu grizti) arba balandzio pabaigoje...
Visgi, net esant 0 prognozems, paskutini karta surizikuosiu.


Chiara, del ko dariau, del FSH mazinimo?
Nieko nedariau... kita cikla pradesiu Clostylbegit gerti. Si planavau gerti, bet man eilini karta vis kas nors susitrukdo....
Isvaziavau i komandiruote, galvojau, kad mmm prasides tada, kai grisiu, bet prasidejo anksciau. Tada pasiziurejau, kad nespesiu grizti is komandiruotes 8-9-ai ciklo dienai, kai reikia po CL ateiti apziurai. Tada is viso negeriau Cl.
O kai grizau - dar angina susirgau - tai is viso nejau pas gydytoja si cikla... Laukiu mmm ir pradesiu Cl gerti.
Bet man jau panika prasideda, kad kai tik O ar kokius vaistus reikia pradeti gerti - pastoviai tom dienom kokiu nors nerealiai nerealiai svarbiu dalyku prisidaro ir mes su vyru kartu negalim buti... Pries tai cikla subrendo folikulas, bet turejau tokius didziulius renginius, kur as viska organizavau, tai lietuvoj manes nebuvo... taip nuejo suniui ant uodegos viskas, si cikla vel nesamone. Nu kita jau viskas - susigriebsiu pati, vyro niekur nepaleisiu ir K liepsiu butinai daryti IUI, nes pas mus nesuderinamumas, o K nedaro IUI, nes sake, kad toks dalykas neegzistuoja, kaip nesuderinamumas.
Atsakyti

pasidalink, kokios tos priemones pries dideli FSH? Man irgi tai aktualu verysad.gif


Gal Svajuke nesupyks del "reklamos". Na, yra kazkoks tai preparatas "Ovariamin". Nezinau, kiek isbandytas ir ar padeda. Tiesa sakant, abejoju ar padeda tokiu atveju, kai del amziaus FSH dideja.
Mano FSH praeita menesi buvo 16. Uzpraeita 2 blink.gif . Neaisku, ar cia kur laboratorijos klaidos, ar cia is tikruju sukilo problemos, todel siandien dar darausi viena tyrima.
JuzstaZ, koks tavo FSH?
Atsakyti
Labai labai jums visoms ačiū. Tiek daug sveikinimų nesu girdėjusi gyvenime blush2.gif
Parašysiu dar daugiau apie juos temelėjė "Tiesiog Daiva".

Labai prastai naktį miegojau - vistiek bijojau tyrimo - vis galvojau - o gal per mažai parodys hcg ir lengviau nuo to nepasidarys....

Nuvažiavom šiandien kartu su vyru priduoti kraujo. Nu pralaukėm tas pora valandų važinėdami su visokiais reikalais, kad laikas neprailgtų.
Pasiėmiau tyrimą, pamačiau savo skaičiukus...Pirma mintis absoliučiai tūpas nesuvokimas, kas vyksta....o paskui pradėjau verkti....einu link mašinos, kur sėdi vyras ir bliaunu....tik vienintelė mintis, kad reikia ne tik bliauti, bet dar ir šypsotis, kad neišgąsdinčiau vyro be reikalo biggrin.gif priėjus visai nebesusilaikiau ir pradėjau raudoti pasikūkčiodama, tada jau verkėm vidury miesto apiskabinę abu...

Patikėti tikrai labai sunku.

Mano mama paskambino pati iš karto po mudviejų apsikabinimo smile.gif Tuomet paskambinau vyro mamai ir vyro sesei. Tada nusiunčiau žinutę sūnui ir jums.
Ir paskambinau Usonienei smile.gif Ji irgi labai apsidžiaugė.

Nežinau kuo baigsis mano nėštumas...bijau žiūrėti taip toli...šiandien aš nėščia ir tuo džiaugiuosi smile.gif tikiuosi, kad kartosiu šitą frazę dar ilgus mėnesius biggrin.gif

Vira, Niko, nenoriu, kad jūsų lygiai tokie patys reikšmingi IVF paskestų mano sveikinimų jūroje. Nuolat jus prisimenu ir meldžiu kad ir jums pasisektų.

Renata - esi labai didelė mano didelio stebuklo dalis, nemoku pasakyti, kaip laukiu tavo nėštumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 14 kovo 2006 - 13:48
Vira, o kaip fiziškai jautiesi? Man kartais taip maudžia pilvo apačią, kad sunku nepanikuoti g.gif O vakar vakare jau taip persigandau - pagaliau ir aš pamačiau kruviną Crynoną blink.gif Ale ir pataikyk tu man taip nueiti į tuliką, nes daugiau ir nebuvo, tikiuosi, kad čia nuo Crynono kažkur susierzino, nes nu labai išsigandau. Dar kaip tik vyras iš darbo grįžo su gėlyte, sūnus stalą paserviravo su tortu, o aš išlendu iš tuliko pamačius raudoną Crynoną verysad.gif Bandžiau apsimetinėti, kad nieko nenutiko - nenorėjau kelti bereikalingos panikos. O dar kaip tyčia žiauriai paleido vidurius doh.gif tai suka visą pilvą...
Ai, bet vistiek viskas matyt gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 15 kovo 2006 - 08:21
QUOTE(Daiva @ 2006 03 15, 08:20)
Vira, o kaip fiziškai jautiesi? Man kartais taip maudžia pilvo apačią, kad sunku nepanikuoti g.gif O vakar vakare jau taip persigandau - pagaliau ir aš pamačiau kruviną Crynoną blink.gif Ale ir pataikyk tu man taip nueiti į tuliką, nes daugiau ir nebuvo, tikiuosi, kad čia nuo Crynono kažkur susierzino, nes nu labai išsigandau. Dar kaip tik vyras iš darbo grįžo su gėlyte, sūnus stalą paserviravo su tortu, o aš išlendu iš tuliko pamačius raudoną Crynoną verysad.gif Bandžiau apsimetinėti, kad nieko nenutiko - nenorėjau kelti bereikalingos panikos. O dar kaip tyčia žiauriai paleido vidurius doh.gif tai suka visą pilvą...
Ai, bet vistiek viskas matyt gerai smile.gif


Kad pilvo apačią pamaudžia, tai visiškai normalu, juk naujas gyventojas ten kuičiasi wub.gif
O žinok paleisti viduriai tai ir mano problema paskutiniu metu doh.gif kartais net nesuprantu, ar pilvą maudžia, ar vidurius suka tongue.gif ir per mmm man anksčiau pastoviai vidurius paleisdavo, matyt toks šalutinis poveikis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 03 15, 08:25)
Kad pilvo apačią pamaudžia, tai visiškai normalu, juk naujas gyventojas ten kuičiasi wub.gif


tai galėtų biški ramiau kuistis biggrin.gif kas bus, kai gims, jei dabar tokius debošus kelia ax.gif
aš tai kaip tik tikėjausi užkietėjusių vidurių, bet va kad pati visą bliūdą daržovių pritroškinau ir valgau jau kelinta diena, tai matyt ir pasekmės....
Atsakyti