Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Man gavosi pigiau, nes tyrimus jau visus buvau atlikusi pries laparaskopija ir ju nepriskaiciavau g.gif

1 konsultacija+ tepinelis = 100
gonalis 900, keturiom dienom po 225 = 976,02
gonalis 900 keturio dienom po 225 = 976,02
cetrotide 4 ampules po 0.25 = 649,48
crinone dez. po IVF =191,16
gonalis 225 =230,28
2 konsultacija =60
3 konsultacija =60
procedura =3600
keliones = 70
ovidrelis = 85

VISO :6997,96
man nereikejo ISCI, thumbup.gif bei neturejau ka uzsaldyti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabre: 27 sausio 2006 - 16:13
Cia ir vel savo klausimais lendu rolleyes.gif Galvoju, toms kurios dare IVF su pazeistais kiausintakiais ar juos pasalino g.gif Nes man sake reiks su hidrosalpingsu salinti, o kitas jei ir nepratekamas, tai ir ta reiks nupjauti. Pasidalinkinkite patirtimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 01 30, 17:25)
o tai kam juos salint? blink.gif  man nieko nesake apie salinima blink.gif


hidrosalpingsai veikia abortuojančiai
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 01 30, 16:17)
Cia ir vel savo klausimais lendu  rolleyes.gif Galvoju, toms kurios dare IVF su pazeistais kiausintakiais ar juos pasalino g.gif Nes man sake reiks su hidrosalpingsu salinti, o kitas jei ir nepratekamas, tai ir ta reiks nupjauti. Pasidalinkinkite patirtimi  ax.gif


Sveika, philipuks. Mano kiaušintakiai taip pat pažeisti - su sąaugomis, vienas buvo su hidrosalpingsu. Pasak mano gydytojos, geriau šalinti tokius kiaušintakius prieš darantis IVF, nes čia slypi negimdinio nėštumo, infekcijos pavojus. Prieš laparoskopijos operaciją ir manęs gydytojas klausė, ar planuoju IVF, t.y. gal reikėtų šalinti kiaušintakius. Bet prieš 2 m. IVF man atrodė labai nerealus ( jau vien iš finansinės pusės) ir sakiau, kad tikrai nedarysiu schmoll.gif , todėl ir kiaušintakių nešalinsiu. Taigi, man atidalino sąaugas, pašalino susikaupusius skysčius. Tada išsityrė vyras ir paaiškėjo, kad vienintelis kelias pastoti - IVF (dėl šventos ramybės mes dar pabandėm 2 IUI).
IVF procedūrai ėmiau vartojamąją paskolą iš banko, į kurį pervedamas mano atlyginimas ( jis panašiai kaip tavo). Reikia pažymos ir apie vyro uždarbį
(maniškio tada buvo minimalus). Nežiūrint to, kad dar buvau neišsimokėjusi anksčiau paimtos paskolos tyrimams, naują paskolą gavau gal per savaitę.
Paėmiau 15 tūkst., kad būtų ramiau psichologiškai. Galvojau, jei nepavyks 1 IVF, dar pasitaupysiu ir bandysiu antrą kartą. Mums pasisekė thumbup.gif IVF išleidom 10 tūkst. (reikėjo didelių vaistų dozių, ICSI procedūros, šaldymo išlaidos). Beje, paskolą ėmiau 10 metų, per mėnesį iš atlyginimo atskaito 300 Lt. Susiradau papildomą darbą, kad finansinė našta būtų lengvesnė.
Kai ieškai kelių išspręsti problemai, visada juos randi. O gal jie tave suranda? Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 02 02, 14:22)
Jau vėloka implantacijai, bet jei tik vos vos pateplioja, tai gali būti ir nuo Crynono.


Implantacija prasideda 2-4 dieną ir tęsiasi net iki 12 dienos po apvaisinimo (įsodinimo), kai embrionas jau visiškai įsitvirtina 4u.gif
Atsakyti
Teip... praleidžiam skyrelį apie tyrimus, punkciją, spermos davimą....folikulų surinkimas, talpinimas "nunkoje", terpė parinkimas...technika apvaisinimo…

Apvaisinimo rezultatai yra įvertinami sekantį rytą. Iki to laiko jau turi būti susiformavusios zigotos. Jei jų nėra – apvaisinimas neįvyko. Pagrinde sėkmingu apvaisinimu yra laikoma, jei apsivaisina 60-70% kiaušialąsčių. Labarotorinėmis sąlygomis embrionai vystosi 48-120 valandų. <….> Perkėlimo metu, embrioną sudaro keletas blastomerų (ląstelių) arba tai gali būti jau blastocida, kuri pati gali įsitvirtinti į endometrijos gelmes. Perkėlimo laikas yra nustatomas embriologo. <…> Bendras skysčio tūris, kurio pagalba pernešami įsodinimui embrionai nesudaro 1/10 lašo. Papuolę į gimda embrionai, “išvirsti’ į ją patys negali. Darbo tuo metu imasi gamtos dėsniai. Esmė tame, kad endometrinis audinys, ovuliacijos momentu, yra nelygaus ir raukšlėto paviršiaus. Embrionai taip pat “nekaba ore” gimdoje, jie patenka į tas raukšles. Tuo metu endometrinio audinio paviršius yra aplipęs savotiškais lipdukais – pinopodijomis, kurios ir užtikrina embriono prisitvirtinimą prie endometrinio audinio. <…> zigota tampa tikruoju embrionu - vaisiumi, kai ji pabaigia implantaciją gimdoje, kuri vyksta tarp 7 dienos iki 14 dienos, nuo pernešimo (įsodinimo).

Prašau stipriai nemušti, netaisiau stiliaus, plius kai kurių terminų medicininių nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakvisha: 03 vasario 2006 - 15:36
QUOTE(sidabre @ 2006 02 06, 10:38)
Vat toks klausimėlis, toms kas daresi IVF, ar po to mmmm normalios .Man tai kažkaip ne taip kaip visada, labai jau jos gausios ir skauda visa pilva, jis issiputes, na zodziu jauciuosi labai nemaloniai ir visai ne taip kaip jausdavausi per normalias mmmm g.gif

Man tai visus metus po IVF buvo žiauriai sutrikęs ciklas ,nors prieš tai buvo laikrodžio tikslumu. Ir kiekvieną kartą mėnesinės buvo vis kitokios, tai nežinojau kas su manimi darosi. Dabar jau normalizavosi lyg tai, bet tik po metų. smile.gif
Atsakyti
16 dalis, tikiuos laiminga, visoms čia esančioms drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš pati prašiau histeroskopijos, kad man ramiau būtų.
Kai kur sako užsienyje privaloma prieš IVF laparaskopija ir histeroskopija. Pas mus - gali rekomenduoti gydytojas, jei kyla kažkokių įtarimų.
Šiaip aš asmeniškai visada už šitas abi diagnostines procedūras prieš IVF.
Atsakyti
o mane šiandien echoskopavo Visockienė. klausiau, ar echoskopu matytųsi hidrosalpingsas, tai sakė, kad matytųsi blink.gif sakau, gal pasidaryti ,,profilaktiškai" eilinę laparoskopiją (nepavykus ivf), tai jos numone, po šios procedūros atsiranda naujos sąaugos. tai va, nebesipjaustysiu daugiau
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 07, 22:16)
sveikos ivf-ninkės 4u.gif
čia man dabar šovė tokia mintis: ar nors vienai buvo auginti embrionai iki blastocistų g.gif


Man rodos nė vienai, išskyrus Maya berods Amerikoj ar kur ten ji darė g.gif
Aš internete išskaičiau (embriologės nuomonė), kad reikia turėti minimum šešias labai geras kiaušialąstes, kad galėtum rizikuoti ir auginti iki blastocistų. Kažkada klausiau U. - ji kažkodėl skeptiškai į tai žiūri, nors pagal statistiką 4 ląstelių puikios kokybės embrionai implantuojasi kas trečias, o blastocistos - kas antra.
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 03 08, 11:33)
o kodėl negalėjo įsodinti 4 ląstelių?


Įsodinimo dieną gimdoje buvo susikaupę skysčių, kuriuos reikėjo išsiurbti, o tai atliekant per daug buvo sudirginta gimdos gleivinė ir kaklelis, o bjauriausia, kad po išsiurbimo praėjus kelioms valandoms jo vėl susikaupė g.gif , todėl ir atidėjo įsodinimą kitai dienai.
Atsakyti