Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Nakvisha @ 2005 12 19, 09:35)
Gal kuri gali papasakoti kaip viskas vyksta su šaldytais? Ar man reikės praleisti vieną ciklą ar galima iškarto po šio darytis? Ar daro įsodinimą natūraliame cikle? Ar vėl bus reikalinga kažkokia stimuliacija vaistais? Ir t.t.


Man po pirmo nesekmingo IVF menesi liepe gerti kontraceptikus, po to kita menesi stebejo ar vyksta ovuliacija (jei nebutu ovuliacijos reiketu ja sekanciame cikle stimuliuoti) ir ar auga gleivine (jei blogai auga skiria vaistu). Kadangi viskas buvo gerai (tfu-tfu-tfu) - tai antrame cikle to nesekmingo IVFo ir ivyko sekmingas isodinimas smile.gif
Bet viska tai turetu smulkiai gydytoja paaiskinti 4u.gif Sekmes Nakvisha 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2005 12 22, 14:36)
bukit gerutes mestelkit nuoroda, kur galeciau viska suzinoti kas yra IVF, kaip jis atliekamas zodziu viska nes kazkodel nelabai gaudausi kas tai tokio...o gal ir man jo prireiks sito dalyko kaip IVF


http://www.vaisingum...ages&page_id=48
Atsakyti
Natūraliam cikle ar IUI negimdinis būna dėl kiaušintakių patologijos, tiesiog net nepasiekia gimdos, taigi čia gydytojai ne prie ko tikrai.
Per IVF galima būtų įtarti gydytojus, jei embrionus įkeltų ne į gimdą, bet juk įsodinimas tikrinamas echoskopiškai. Dėl nežinomų priežasčių kiaušintakiai išsiurbia embrioną iš gimdos, tai neturi nieko bendra su gydytojų darbu. Jau rašiau, kad geriausi pasaulio mokslininkai diskutuoja, kaip išvengti negimdinio per IVF - nemanau, kad jie žiopliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 09 sausio 2006 - 16:16
QUOTE(Daiva @ 2006 01 11, 12:13)
Šiaip po asmeninio pokalbio su Devina man iškilo klausimas - ar yra kas nors forume bandęs auginti embrionus iki blastocistų? ar bent šnekėjot apie tai su daktarais? pamenu, kad Maya lygtai darė su blastocistom, bet čia ne Lietuvoj g.gif

Apie blastocidas (po Chiaros rekomendacijos) kalbėjau su U (šiaip su ja pavojinga kalbėtis, nes ką ji man pasako - tas išsipildo). Nežinau kaip kitoms, man buvo pasakyta "jei negaila papildomai pinigų, prašom, bet tikimybė lieka ta pati". g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 01 11, 12:22)
Nu vat ir man labai įdomu, vieni sako, kad šansai nepadidėja, kiti svaigsta kad net iki 50 proc. ir daugiau išauga pastojimų procentas g.gif

Velnias čia žino, kaip yra ištiesų g.gif
Manau, kad yra taip: išsiaugina iki blasttocidų ir po pirmo IVF'o pastoja - tiki, kad tikimybė padidėja. O jei nepastoja - tiki, kad nepadidėja. Čia reikėtų jau statistinius tyrimus daryti, sugrupuojant IVF'o metodiką. g.gif
Šiaip (asmeniškai aš) manau, kad jei išsitmuliuoja pakankamai didelį kiekį kiaušinėlių, gal yra galima tartis (tarkim pas mane buvo jų 20) pusę auginti iki blastocidų, pusę - ne. Tada yra pakankamai nemaža galimybė, kad ir išauginus embrionus iki blastocidų (nes ne visi iki tokio lygio išauga), blogiausiu atvėju turint 1-3, vis tiek lieka dar ~10 šaldytų. Bet ... čia jau variacijos su organizmu, sąžine ir tuo kuris sėdi TEN aukštai. Kitaip sakant - žaidimas Dievais vardan geidžiamo tikslo (įtariu aš ir tam pasiryžčiau, tebunie man pragaras karštas). g.gif

P.S. vyras paraleliai skaito mano visas blevyzgas, tai man dar priminė, kad iš šaldytų blastocidų neaugina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakvisha: 11 sausio 2006 - 12:34
Man VK paaiškino, kad užauginti blastocistas reikia labai specifinių sąlygų ir daug embrionų žūsta. Kadangi pas juos ir taip geri rezultatai jie nenori tuo užsiiminėti. Geriausia yra embrionui pas mamą pilvuke. Taip man paaiškino. Silpnesnis embrionas gali neužaugti iki blastocistos, o gimdoje ramiausiai sau prisitvirtinti ir užaugti.
Atsakyti
Esperansa, tikrai Lietuvoje niekas nedaro priešimplantacinės diagnostikos.Gyd. Bogdanskienė, tiesa, siūlo šitą tyrimą, tačiau kažkada kalbėjau su ja apie tai - ji pati to tyrimo neatlieka, o siunčia embrioniukus kažkur į užsienį (nebepamenu kur), bet vieno embrioniuko ištyrimas pasak jos kainuoja tiek pat kiek visas IVF ir dar procedūra gali traumuoti embrioniuką, tai tipo ji netiki kad pas mus kas nors pasinaudotų ta paslauga...

Nakvisha, šaunuolis tavo vyras 4u.gif Dabar jau ir mes jam bučkius siunčiam biggrin.gif O man skambinti gali bet kada drąsiai 4u.gif Jei man depresūcha arba negaliu, tiesiog nekeliu ragelio, bet tas labai retai pasitaiko... blush2.gif
Atsakyti
mergaitės, man čia toks klausimas pasistojo: kodėl mums po įsodinimo liepia vartoti progesterono preparatus į makštį, o ne išrašo geriamą? ar geriamas prasčiau ir lėčiau įsisavinamas? g.gif
Atsakyti
Svajuke, geriamas prasčiau įsisavinamas. Faktiškai laikoma, kad net kraujo tyrimas yra neinformatyvus nustatant PG kiekį, kai naudojama į makštį, nes vaistai rezorbuojasi ne į kraują, o tiesiai ten, kur reikia smile.gif
Atsakyti
Daivut, aš KT irgi geriu visada vakare prieš miegą, tada nepykina. tu irgi pabandyk 4u.gif

vat aš dėl to ir apsidžiaugiau, kad jau ketusi mėn. nevartojau bromkriptino ir prolaktinas neužkilo. thumbup.gif Man nuo bromkriptino bloga būdavo pirmomis jo gėrimo dienomis, o po to nebūdavo blogai, bet vis tiek kažkaip ne iki galo gerai jausdavausi. tai dėl to noriu kuo mažiau jo vartoti.

Renata, remdamasi danų profesoriaus ir savo gydytojos žodžiais, noriu pasakyti, kad protokolo su cetrotide metu kaip tik užauga (arba turėtų žaugti) vienodo dydžio folikulai, bet jų būna mažiau, o vartojant difereliną - daug, bet skirtingo dydžio. nebalamūtinkit manęs. mirksiukas.gif bet iš tiesų labai giria daktarai protokolą su cetrotide, bet kodėl tada su juo tiek daug tuščių kiaušialąsčių užauga? g.gif nors po teisybei, paskutinį kartą man su diferelinu irgi ššš gavosi, tik aš įtariu, kad maniškiai tą kartą tikriausiai per anksti ovuliavo, o ne tušti buvo. g.gif bet kokiu atveju rezultatai priklauso ne tik nuo protokolo, bet ir nuo individualių organizmo reakcijų: mano patirtis rodo, kad taikant identišką protokolą skirtingais kartais gali gautis visiškai priešingi rezultatai. tad pritariu ir Paidukei, kad geri rezultatai yra ir sėkmės reikalas.
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 01 27, 14:52)
Sidabre ir Leta, linkiu, kad jums pavyktų pagauti tą gandrą  smile.gif

Jei ne paslaptis kiek jums viskas kainavo? Su vaistais ir procedūra. Man tik įdomu ar brangsta viskas ar ne? blush2.gif

Kadangi pačiai buvo įdomu tai pati labai tiksliai viska rašiausi.

Problemos su vyro spremą. Tai jau žinojome anksčiau ir pakankamai nemažai pinigų sudėjome tenai. Aš pati irgi jau buvau pasidariusi 1 metu eigoje visokiausių tyrimų ir gimdos nuotrauką. Šito aš neskaičiavau.

Vyro spermograma ar nėra jokių ten uždegimų - 180 Lt
Paruošiamieji rekomenduojami tyrimai:
man - prolaktinas, progesteronas, dėl raudoniukės antikunio, tepinėlis, hepatitas B ir C, AIDS, sifilis ir kraujo grupės nustatymas - 335 Lt

Kai kurių tyrimų tikrai galima nedaryti, pvz. AIDS ir sifilis, bet mes su vyru nusprendėm pasidaryti, nes niekada gyvenime nedarėme ir tikriausiai jau nebesidarysime. Šiaip smalsu buvo ir kažkoks užtikrintumas atsiranda. Kraujo grupės nustatymas taip pat nebūtinas jei žinote. Paprasčiausiai mes jos nežinojome tai ir pasidarėme.

vyrui - hepatitas B ir C, sifilis, AIDS, kraujo grupė - 110 Lt

Kaip matot šie tyrimai tikrai nebūtini. Mes tikrinomės profilaktiškai. Nors šie tyrimai yra Vaisingumo klinikos rekomenduojamų tyrimų sąraše.

Keturios konsultacijos su echoskopu kiekviena - 80+60+60+60 - 260 Lt

Paskirta Dipherelinas 10 kartų po 0,1mg - 350 Lt
Gonal 5 dozės po 150 ir 3 po 112,5 ir - 955 Lt
Ovitrelis viena dozė 250 mg - 85 Lt
5 ciklo dieną dariau LH ir progesterono ar prolaktino tyrima (tiksliai nesupratau) - 55 Lt
procedūra IVF - 4500 Lt - 20% nuolaida (AČIŪ vaisingumo asociacijai) - 3600 Lt
procedūra ISCI - 1500 Lt - 20% nuolaida (AČIŪ Daivai kad įrašė, nes šios nuolaidos nesitikėjome) - 1200 Lt
embrionų šaldymas - 600 Lt
ir pabaigai Crinone vaistai visa dėžutė - 250 Lt

Taigi viso gavosi 7980 Lt

Bet kaina kinta nuo problemos, vaistų ir procedūrų poreikio.


Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 01 27, 15:37)
O ar didelius kryziaus kelius reikia praeiti paskolai????? Uzdirbu i rankas 800lt.Ir ar paskola grynais duoda, ar perveda klinikai, ar kazkaip kitaip skirstomo pinigai???Jau per asaras nebematau ka rasau.


Palakstyti su popieriais reikia, bet tikrai nebaisu. Tikrai mačiau Vaisingumo klinikoje skelbimą, kad šioms procedūroms Hansa bankas skiria paskolas ir bendradarbiauja su šia klinika. Jei nenori sakyti kam nori paskolos, tai gali bandyti gauti vartotojišką paskolą. Bet aš manau, kad jei pasiklausi VK sekretorės ji paaiškins kur kreiptis ir gal palūkanos ir sąlygos bus geresnės.
Atsiprašau už netaktą, bet tikrai bankui reikės ir vyro atlyginimo duomenų. Taigi jie vertins visą šeimą. Jei vyras uždirba nors kažkiek geriau tai jau plusas, nes kartu sudėjus abiejų pajamas ir padalinus iš šeimos narių skaičiaus gausis daugiau negu tavo vienos atlyginimą dalinant visai šeimai.
Pradžiai tikrai galima beveik viską sužinoti tik skambinant telefonu.
Atsakyti