Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(jolanciuke @ 2005 02 28, 23:07)

jei pirmas vaikutis gimtu is IVF,ar po to galima butu pastoti naturaliu budu ? g.gif

Aciu uz atsakyma wub.gif


tai aišku, kad galima biggrin.gif
Atsakyti
Jolanciuke, IVF'as nieko nepakeicia fiziologiškai. Šansai pastoti natūraliai tiek prieš IVF, tiek po jo yra vienodi. Nors būna, kad po IVF (netgi nesėkmingų) moterys visgi pastoja natūraliai, ypač pas ką hormoninės ar neaiškios problemos. Visgi IVF'as kažką smarkiai išjudina organizme. Gal ir nėštumas kažką pakeičia organizme.
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2005 03 01, 09:29)
Bet ką jis taip išjudina organizme? Man po IVF smarkiai pašlijo sveikata, koki mėnesį vos ėjau.


Patrija, aš gi nesakau, kad visoms.
Aš manau, kad IVF'as gali teigiamai paveikti moteris, pas kurias yra problemų su folikulų augimu, su ovuliacija, nes sakoma, kad hormonai, gauti per IVF, iš organizmo pilnai pasišalina maždaug per pusę metų...Tarkim man dar pusmetį po IVF'o kiekvieną ciklą bręsdavo po 3 folikulus ir jei nebūčiau turėjusi bėdų su kiaušintakiais, mano šansai pastoti natūraliai būtų buvę gerokai didesni nei natūraliame cikle.
Prieš IVF slopina endometriozę, kas ją turi....Gal tai gali turėti teigiamos įtakos, sergančioms endometrioze...
Ir pan.
Tai teoriniai mano pasvarstymai, aš gi ne medikė, tačiau iš praktikos, skaitydama Rusijos pacienčių forumus, susidūriau su labai daug stebuklingų istorijų, kai moterys pastoja natūraliai po IVF su absoliučiai beviltiškom diagnozėm. Aišku, tai iš stebuklų srities, bet visgi, kai tai nutinka po -iolikos metų, bent jau aš negaliu nekreipti dėmesio į tokias istorijas...
Atsakyti
Nors mano hormonai pagal normas yra geri, įtelpa, bet man niekada nesimato vaisingų gleivių, dėl tos priežasties sausa mikroflora, kabinasi makšties uždegimai. Per IVF nuo hormonų pasijutau moterimi, pagerėjo makšties flora, kažkaip ir seksualesnė tapau. Be to, kaip Daiva sakė turiu endometriozę. Tikiuosi ją apslopino. Visada maža gleivinė, todėl pastoti ir tai trukdo, o su vaistukais paaugino. Aišku, jis mažesnė negu jūsų visų 8,3, bet man sakė, kad su tokia pastojama. Taigi, kiek +. Apie - negalvoju, kol kas nieko blogo nejaučiu.
Atsakyti
Ryte, matai IVF'as vyro, deja, niekaip neįtakoja, tačiau man yra įstrigusi pernai berods skaityta istorija kaip moteris po dviejų nesėkmingų IVF'ų (darė ICSI, moteris irgi kažkokių bėdų turėjo - nebepamenu kokių) pastojo natūraliai, nors spermos pas juos buvo 1 mln. Buvo apakę ir daktarai, ir net vyras buvo iškėlęs pavydo sceną biggrin.gif

Taip pat neseniai skaičiau to paties Kameneckio (jau kažkur rašiau, jis IVF pacienčių "dievas" Rusijoje) komentarą, kad jis jau nebesako, kad su beviltiška sperma neįmanoma pastoti natūraliai, nes pats neseniai susidūrė su tokiu atveju, kai būtų "padėjęs savo diplomą" įrodinėdamas, kad tai neįmanoma.
Atsakyti
Patrija, šiaip rekomenduoja sulaukti dviejų tikrų mėnesinių. Tarkim tu sisirgai po IVF, šitas susirgimas nesiskaito, reikia sulaukti dar dviejų...Laikoma, kad per tiek laiko atsistato kiaušidės, bet vistiek jas turėtų pažiūrėti echoksopiškai, ar nėra cistų, ar jos vis dar nėra padidėjusios...Šiaip, aišku geriausia tartis su gydytoju, jei pasitiki...

Del Motino ir vaiko klinikos - niekaip neprisiruosiu paskambinti, turiu asmenini kontakta, taciau nuomone nebus objektyvi. Butu labai idomu kaunieciu kokiu nors atsiliepimu isgirsti. Kiek zinau, prie kuri laika kliniką paliko visas geriausias personalas, bet gal tai jau seniai pasikeitę ir klinika kuo puikiausiai dirba...

O tu Patrija nenori darytis ten pat, kur darei iki šiol?

Šiaip aš siūlyčiau ieškoti klinikos, kuri darant IVF su užšaldytais taiko hetchingą (pagalbinis embriono dangalo paruošimas (Assisted Hatching -AH)
Ir taikant IVF, ir natūralaus pastojimo metu, embrionai, patekę į gimdą, išsilaisvina iš dangalo ir esant palankiom sąlygom, įsitvirtina gimdos sienelėje. Jei embrioną gaubiantis išorinis dangalas yra storas, taikomas AH metodas. Šis būdas padeda embrionui įsitvirtinti gimdoje).
Atsakyti
Nu nesutikčiau su tavim, Svajuke...Persileidimas ar nesivystantis dažniausiai būna dėl rimtesnių ir sunkiau įveikiamų problemų, o negimdinis - nelaimingas atsitiktinumas, blogiausiu atveju pašalinus kiaušintakius gali padėti IVF, o jei yra polinkis persileisti - gali ir IVF nepadėti...
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2005 03 01, 22:17)
Pasakykit, kiek per parą mg  reikiaišgerti Folio rūgšties. kažkas aiškino, kad po 5 mg jau nebegamina tablečių, tai tik po 1 mg. Todėl varau į dieną po 5 tabl. ar neperdozuosiu?


Rekomenduojama paros norma nėščiosioms yra 400 mg folio rūgšties.

http://64.233.183.10...9...čiai&hl=lt
Atsakyti
dėl folijo rūgšties - 1 mg užtenka per akis. daktarės specialiai teiravausi. keista, kad Viltė neranda tablečių po 1 mg. aš jas dar visai neseniai pirkau ir vartojau. o 5 mg tabletes reikėtų per pusę bent jau skelti.
Atsakyti
Ot ir gan daznas nestuke.gif pozymis yra strenu maudimas.
Aisku kiekvienai individualiai, tikiu, kad ir tau sis pozymis tinkamas wink.gif
Atsakyti
aš tai visas 12 dienų po įsodinimo praktiškai nieko nejaučiau. buvo šiek tiek jautri krūtinė, bet ir ji nustojo skaudėjusi apie 10 d. vat ir nors nieko nejaučiau, o vis tiek jau buvau nestuke.gif . smile.gif kažkaip labai gera prisiminti. ax.gif
Vilte, laikykis.
Atsakyti
Vilte, man visą laiką po punktavimo bei įsodinimo skaudėjo kiaušidžių vietose bei tas dvi savites iki pasidarymo testo skaudėjo strėnas. Be to, daug kas sakė, kad turi būti visą laiką jautri krūtinė - man ji tikrai nebuvo labai jautri, o prieš testo darymą iš viso pasidarė nejautri, labai puoliau į paniką ir t.t. ir tik vėliau ji pasidarė žymiai jautresnė. Taip, kad viskas individualu smile.gif laikykis wub.gif
Atsakyti