Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2005 02 23, 10:00)
Nora, perskaičiau dar sykį visas tavo žinutes, kad atgaminčiau, kas ten su tavim darosi....Kiek suprantu, ir po IVF tau nieko nepaaiškėjo, kodėl nesiseka?

Ačiū < Daiva, kad klausi,
nežinau, kas darosi, ir gydytojai nieko konkretaus nepaaiškino. Man viskas stimuliuojasi gerai, auga gerai, gimda pasiruošia taip , kaip priklauso, vyro sperma gera, kiaušinėliai apsivaisina greit, tik va ... gali būti problema, kad apsivaisinę nelabai nori dalytis, gal kai susodino juos į mane, nebesidalijo, o taip ir nužuvo, tai tik tokią priežastį dabar žinau, kitų --- nežinau ir nesuprantu, kas dar galėtų būti...., nebent psichologinės, gal užspazmuoja ką nors...
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2005 02 23, 10:40)
gal galėtumete paaiškinti, ką reiškia negimdinis nėštumas? nelabai suprantu...


Tai reiškia, kad nėštumas yra ne gimdoje. Dažniausiai embrionai tokiu atveju įsitvirtina kiaušintakyje, todėl reikia kuo anksčiau išoperuoti, nes kiaušintakis neišoperavus nėštumo trūksta ir jį gali tekti pašalinti. Labai retais atvejais nėštumas būna kur nors pilvo ertmėje, tuomet jis gali užaugti didesnis nekeldamas pavojaus moters gyvybei.
Atsakyti
QUOTE(agnieška @ 2005 02 23, 16:15)
O tai operacijos metu, gal galima viska į gimda pernešti, kad toliau vystytusi gimdoje.Ar tai neimanoma?????


Deja, Agnieška.......Girdėjau, kad buvo bandoma užsienyje tai daryti, bet nieko nesigavo....
Atsakyti
QUOTE(dolė @ 2005 02 23, 21:58)
uzeik dazniau,kuo daugiau tuo geriau  4u.gif  o kodel tau reikia IVF ? kokios bedos? ar darei kokias proceduras pries tai?


Nepastojau 1.5 metu,kreipiausi i gydytojus..sureguliavo hormonus,stimuliavo..po metu beveik bandymy testas parode II juosteles..be galo dziaugemes su vyru,bet ..buvo negimdinis nestumas,isoperavo desinyjy kiausintaky(siandie kaip tik 4 savaite po operacijos suejo) sad.gif

Gydytoja is pradziu sake,kad geriau dar naturaliu budu pabandyt,bet siandiena sutiko,kad geriau neberizikuot..na,ji pasake,kad ir su IVF 1% rizika negimdiniam yra...gaila,kad butent taip atsitiko ir Svajukei sad.gif

Gydytoja sake,kad pries IVF ji dar padarys keleta tyrimu is naujo,mane paruos,tada vaziuosiu daryt IVF(patare pas gydytoja Bogdanskiene ar pan),nes as is Klaipedos.tai stai tokia mano istorija ax.gif
Atsakyti
Nu Vilte duodi smile.gif
Ai, žinok, dėl tų ląstelių nuomonės labai skirtingos. Vieni sako, kad kuo daugiau, tuo geriau, kiti, kad kaip tik kuo greičiau papuola į gimdą su natūraliom sąlygom, tuo jom geriau...Taigi tiesiog tikėk, kad jos pas tave bus stiprios, o tai svarbiausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2005 02 24, 16:23)
Nu va, pavarėm, apsivaisino 12 kiaušialąsčių, bet gaila, kad iki rytojaus nepasieks daugiau nei 3 ląstelių lygio. Kiek vaikų turėsiu.

Nebūtinai tik trijų ląstelių, embriologė , bent man, sakė, kad kiti embrionai pasidalija net iki keturių ląstelių
Atsakyti
QUOTE(simona777 @ 2005 02 25, 15:29)
Aš irgi turbūt su užšaldytais vasarą, o daugiau ar bandysiu tai nežinau. Man per daug skausmo po to tai iškentėti. gero savaitgalio...........



protingose knygutėse biggrin.gif rašo, kad psichologiškai žalinga viską mesti po pirmojo nesėkmingo iVF-o . Juk, kai dareisi, tai turėjai žinoti, kad tikimybė pastoti lygi 25 proc. Verta pamėginti bent 4 kartus su savo kiaušialąstėm. Vėliau jau rekomenduojama su donorinėm.
Atsakyti
Viltis, žiūrėk, ką perskaičiau:

Действительно такой синдром (ČIA KALBAMA APIE TUŠČIŲ FOLIKULŲ SINDROMĄ - KAI BŪNA DAUG FOLIKULŲ, O JUOSE NERANDA KIAUŠIALĄSČIŲ) существует, и обусловлено это генетическими причинами, однако чаще всего причиной отсутствия яйцеклеток явяляется:
1. качество вводимого препарата ХГ (истекший срок хранения, контрофактная продукция и т.п.)
2. нарушение режима введения препарата ХГ
3. трудности (или особенности) проведения аспирации фолликулов.

Čia yra gyd. Kameneckio atsakymas, jis laikomas Rusijoje kone IVF "Dievu" - pas jį nėštėja net beviltiški atvejai....
Atsakyti
Daiva, laužk velnių Viltei nelaužus...Mes su Vilte vienodos ,,nemiegojimo" draugės t.y. jei ryte ilgiau pamiegi - naktį jau ilgai neužmiegam. Jei kažkas atsigrūda į svečius su nakvyne - išvis šakės. Kad Jūs žinotumėte kokia kankynė per naktį voliotis lovoje ir stačiom akim, niekaip neišsijungti. O šlykščiausia, kai žinai, kad rytoj į darbą.
Vilte, šiuo atveju, Tau į darbą nereikia. Nenori miego ir negulėk lovoj. Miegojo mama Tavo lovoj? Galėjai eiti į virtuvę ir skaityti per naktį. Vis tiek kažkada miegas būtų užlaužęs. Daugiau taip nedaryk. Daug kartų kalbėjom. O dėl vienos nemiegotos nakties, vaikai niekur nedingo. Juk jie dar net neprikibę buvo, o tik dalinosi. Šiomis dienomis vyksta implantacija, tai nesielk durnai biggrin.gif
wub.gif

Vilte, ar geri pieną?

,,Jeigu vietoj migdomųjų kas vakarą prieš miegą išgersite stiklinę šilto pieno, tai netrukus nemiga nustos kankinusi, lengviau kvėpuosite. Piene yra triptofano bei aminorūgšties , kuri sukelia miegą ir nekenkia nervų sistemai."
Eikite miegoti tik tuomet, kai iš tikrųjų jaučiatės pavargęs ir mieguistas. Jei nepavyksta per 15 minučių užmigti – kelkitės ir kuo nors užsiimkite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 27 vasario 2005 - 12:54
QUOTE(ryte @ 2005 02 28, 10:05)
Merginos, gal galite priminti, kelintą dieną nuo stimuliacijos pradžios būna punkcija? noriu susiplanuoti laiką, po įsodinimo pabandyti išvažiuoti kur nors

kiekvienai individualiai, priklausomai nuo to, kaip auga folikulai. Kažkur apie 13-16 dienomis. Kaip kitoms, nežinau, man punktavo 14 dieną, 16 įsodino.
Atsakyti
QUOTE(simona777 @ 2005 02 28, 15:54)
šeštadienį po pietų apvaisino, o pirmadienį per pietus jau įdėjo. o kaip geriau? kai didesnius ar neturi reikšmės?


Dėl didumo yra skirtingų nuomonių - vieni sako, kad geriau kuo greičiau perkelti embrionus į natūralias sąlygas, taip jie tarsi turi daigiau šansų išgyventi....Kiti sako, kad kaip tik geriau ilgiau paauginti, kol jie sustiprės, turės daugiau ląstelių, be to įvyks tarsi natūrali atranka - kai kurie nunyks, kai kuriuos ir gydytojhai galės atrinkti (tuops, kur geriau dalinasi). Man tai susidarė toks įspūdis, kad nėra labai jau ypatingo dėsningumo- vienoms įsodina gerokai paaugintsu ir nieko, o kitoms įsodina dviejų ląstelių ir dar pasak gydytojų prastus ir žiūrėk - nėštukė...Man atrodo, kad čia jau daug kas ne žmogaus valioje...

QUOTE(patrija @ 2005 02 28, 16:02)
gal žinote kas apie užšaldytų idėjimą? gal didesnė tikimybė?



Kiek žinau, su užšaldytais vos 10-15 procentų, bet tarkim VK skelbia, kad pas juos pernai buvo labai geri rezultatai su užšaldytais.

Aš asmeniškai netikiu užšaldytais, man tai tik galimybė nežudyti embrionų tiesiogine to žodžio prasme. Bet čia tik mano jausmai tokie. Pas mus forume buvo Maaja, kuri pastojo iš antro karto būtent su užšaldytais.
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti