Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vilmike, vakarinis testas nieko nereiškia...Vakarinis testas gali parodyti tik jau gerokai vėlesnį nėštumą - tai vaistininkė turbūt ir turėjo omeny, ji juk nežino, kad mes pirmąsias nėštumo dienas bandome išgaudyti...
Atsakyti
Sveikutes. Noriu ir as prie jusu prisijugti. Vyrui praeita savaite diagnozavo azoospermija. Taigi geriausia, ko galim tiketis, aisku jei ka nors gero duos TESA, kuria darysim po dvieju savaiciu- tai IVF. Kadangi naturaliai nuo savo vyro pastoti man sansu jau nera, o nuo kito as tikrai nenoriu...
Taigi stengsiuosis padeti liudnas nuotaikas i sali ir padaryti viska ka galiu, kad palaikyti savo vyra, kad sulaukti musu kudikio..
Suprantu, kad busiu ikyri, bet gal nesunku butu trumpai man papasakoti kaip pries tai jautetes, kiek jau IVF daretes, koks pasalinis hormonines stimuliacijos poveikis. Ar daug kam is sito skyrelio pavyko po pirmo karto.
Gal jums juokingai atrodys, bet man galimybe daryti IVF su savo vyro sperma jau butu labai didelis pasiekimas, nes kol kas nezinome ar is viso jam pades koks nors gydymas. O nezinia labiausiai ir baugina unsure.gif
Atsakyti
man toks B elgesys neatrodo profesionalus Vilmikės atveju. Jeigu blogai stimuliavosi, gal reikėjo nutraukti, kaip kad man padarė. gydytoja man irgi aiškino, kad būtų buvę kokios 5-10 kiaušialąsčių, jei būtų darę punkciją, bet dėl kokybės negarantavo, kadangi jeigu sunkiai stimuliuojasi, paprastai būna blogesnės kokybės. galėjo ir tau, Vilmike, ką nors tokio patarti, vis būtum didžiąją dalį pinigų sutaupiusi, o nervų kiek dar...
Atsakyti
QUOTE (Justytė @ 2004 12 01, 11:05)
O alternatyva Motinos ir Vaiko klinikai Kaune- vaisingumo klinikos filialas ar dar kas nors?

Aišku, yra.

Šv. Gertrūdos g. 64
Tel. +370 37 202201
Mob. 8 652 00002
Dirba I-V 8.30-19.00

Tinklapis www.vaisingumas.lt

Justyte, tai gal Tu kaunietė?
Atsakyti
QUOTE (Justytė @ 2004 12 01, 13:41)
O ar negali netikslinga hormonine stimuliacija pries IVF orgaznimo tiesiog isbalansuoti? Cia tik siaip, pamastymui... g.gif

Koontraceptikai pailsina kiaušides, kurios smarkiai turi veikti IVF-o metu
Atsakyti
diagnozavo, tada bandė ,,užmušti" ją antibiotikais, bet nepasisekė, o tyrimo prieš pat IVF-ą nepadarė,nes ir laiko nelabai liko. tik po to paaiškėjo. kita vertus biologė aiškino, kad tai galbūt nelabai turi įtakos, kadangi procedūros metu ,,išplauna" infekciją, net sako hepatitus išplauna.
Papildyta @ [mergetime]1101910212[/mergetime]
jei ,,kaltas" tik vyras, VK duoda apie 50 proc. tikimybę per vieną IVF-ą. kitais atvejais tikimybė mažesnė.
Atsakyti
Siaip jau bevaikiu nera. Ir jis pats toks saunuolis, negeria, neruko, jokiu traumu ar uzdegimu. Na, yra nedidelio laipsnio psoriaze, bet gydytojai teigia, kad tai negali tureti jokios itakos. Kol kas nuojauta mums sako, kad "kalti" galetu buti hormonai. Kraujo tyrima jis darys pirmadieni. Taigi, jei tai hormonine disfunkcija ir kiausineliuose, bent kazka ras, ka butu galima "daauginti" hormonu pagalba, galime tiketis IVF. Dar geresnis variantas, kad ten rastu uzdegima ir is to kilusia obstrukcija. Bet tai mazai tiketina. Na, o apie visas neaiskias priezastis, ka gydytojai apdairiai vadina genetika, baisu ir pagalvoti. unsure.gif
Atsakyti
Labukas visoms .Labai man liūdna žliumbiu dėl jūsų ir pykstu ant gyvenimo kodėl vieniems duoda o kitiem ne.Laikykitės merginos aš manau ,kad turi pasisekti tik reikia bandyti kol leidžia sveikata ,o pinigų jų visą laiką mažai.
Viltis klausė kur dingau ,man labai bloga psichologiškai dėl jūsų ,jaučiuosis net kalta kad man pasisekė ,bijau rašyti ,nenoriu nervuoti jūsų.



Zaira, kur Tu dingus Labai norėtume, kad papasakotum savo istoriją


Istorija mano tokia 10 metų gyvename kartu su vyru prieš 7 metus buvome pas Klimą jisai labai išgasdino net netyręs vyro pasakė važiuoti i Estiją arba Londoną daryti IVF manau ,kad norėjo pasipelnyti,nes pas mane jokių nepastojimo priežasčių nerado.Prieš 5 metus nuvariau vyrą pasidaruti spermos tyrimo ir jam diagnozavo varikocetelę-padarė operaciją ir visa kokybė spermiukų pasitaisė kažkur per metus ,natūraliu būsu ,jokių vaistų nevartojo.Kelis metus dirbom įtemptus darbus pagalvodavom apie lelius ,bet norėjom uždirbti pinigų ir pasidaryti karjeras ,kad po to nebūtų taip sunku taupyti pinigus.Šiais metai vasario mėn atėjom pas Usonienę pasidarėm visus įmanomus tyrimus viskas gerai išskyrus nesuderinamumą.Darėm 2 IUI ir po to nusprendžiau nemėtyti pinigų daryti IVF.

Tai tiek nepykit kad daug prirašiau ir laikykitės visos manau ,kad greitai susimatysim.




Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 12 01, 19:38)

O kaip galima suzinoti,kad pas vyra yra varikocele,ar tai isoriskai matosi,ar kokius tyrimus daro???

Paiduke, mano vyurui nustate isoriskai, kai nuejo pas vidaus ligu gydytoja del to, kad skaudejo desini sona (mane, kad apendicitas), tai iskart nusiunte pas urologa ir jis paciupinejes pamate ir liepe kuo greiciau operuotis.
Nors vyras sake, kad pats nieko nemate ir nejuto (isk. retkarciais skausma desiniame sone).
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 12 01, 19:38)
Zaira
O kaip galima suzinoti,kad pas vyra yra varikocele,ar tai isoriskai matosi,ar kokius tyrimus daro???

Mano vyrui nieko neskaudėjo tik kaip jisai juokiasi vienas kiaušinis tuoj kabos iki kelių jam grynai ant to daikto buvo venos išsiplėtusios ir susisukęs guziukas.
Atsakyti
QUOTE (Justytė @ 2004 12 01, 17:57)
Jei zinociau, kad turim sansu darytis bent IVF, parasyciau lygiai taip pat kaip tu. Su vyru esame dar pakankamai jauni- mums po 24, taigi jei tik yra bent menkiausia tikimybe, darysimes IVF tiek, kiek reikes ir jau tik po to galvosim apie kitus budus tureti vaikeli.

Justyte,
man taipogi 24 metai, mano vyrui 27. Ir mano vyrui diagnozavo azospermija. Situacija kaip ir panasi.... smile.gif Tik mes jau daremes viena ICSI ir jis, deja, nepavykes... Bet zinai, saunu, kad tokie jauni sisigriebete, tada ir laiko ir sveikatos daugiau turite bandymams.
O del to, kad jeigu po IVF nieko nepavyks, tai tada bandysite vaikintis, as turiu kita nuomone. Zinai, po nesekmiu as buvau nuvykusi i vaiku namus, Vaiku teisiu apsaugos darbuotojams buvome paruose visas pazymas reikalingas ivaikinimams, bet zinot kas mane sustabde?????? Vaiku namu direktore. Atejau as pas ja su didziausiu maisu rubeliu, pripirktu vaikuciams. Jinai mane pasisodino ir gal 2 val tarde..kaip kodel, ir t.t. inai sako - zinot, as su paciu didziausiu noru atiduociau savo globotini i tokios geros seimos rankas, bet as turiu gyvenimiskos patirties ir noriu jus apsaugoti nuo ateities problemu, kurios dauguma atveju iskyla...
Sako - kiek daug tokiu moteru kaip jus, galinciu isnesoti ir tureti savo kudyki ryztasi isivaikinti kai vyrai negali tureti vaiku...
Sako - ne vienas vyras nera vertas atsisakyti tokios prigimtines moters teises tureti savo vaikeli, ne vienas.. Kad ir dabar meile begaline, jaunyste...sako, po to, kai vyrams sueina apie 40 metu, zinodami, kad tikrai niekam nepadarys leliuko, jie pradeda eiti i sali, o moteris tada lieka netgi be galimybes tureti savo vaikelio. Sako - kiek tokiu paliktuju yra,jus net neisivaizduojat...
Ir zinokit, merginos, nors mes su vyru idealiai (tfu tfu tfu ) sutariame, nes jis irgi nei geria, nei ruko, nei laksto kur nors, tikras seimos zmogus, as tikrai tikra ta zodzio prasme - issigandau... Nusipirkau suni smile.gif)))), turiu rupesteli nemaza namie, dar ir kate taip pat, ir gyvenu zoo sode, bet savo vaikelio as bet kokiu atveju noriu ir vsio. Nors ir i Latvija po 10 metu, bet noriu SAVO, as turiu tam pilna teise....
Atsakyti
Kazkada, berods priesh 4 metus domejomes su vyru labai daug shia tema,mat buvo priezasciu manyti,kad mums gali tik IVF padetisavo vaiku susilaukti. Dekui Dievui, nuogasciavimai nepasiteisino, ir dabar jau antras 2.gif pakeliui naturaliu budu gamintas...
ka norejau pasakyti, kad internete nemazai medziagos su graziais paviksliukais apie IVF... Kad ir pacios B...(kaip jus ja vadinate laugh.gif ) puslapis.. Trumpai, bet informatyviai aprashyta kas ir kaip daroma biggrin.gif http://www.fertility....php?strid=1624
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute: 02 gruodžio 2004 - 13:07