Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE (JustaZ @ 2004 11 16, 16:25)
Svajuke,

tau, atrodo, taikant ilga protokola buvo per mazai tinkamu folikulu? Nezinai, kodel?

Ir kodel tau butent ilga protokola taike?

Justa, per pirmaji IVF taikant ilgą scemą man subrendo 8 kiausialastes, paeme tik keturias, o apsivaisino tik 2, o galutiniame rezultate ir tie vargšai embrioniukai buvo prastos kokybės. kodėl taip atsitiko, niekas negali pasakyti. daroma prielaida, kad pritaikius trumpą schemą rezultatai turėtų būti geresni, mat trumpos schemos metu organizmas mažiau apkraunamas ir pan. belieka tuo tikėti ir tikėtis...

o ilgą schemą mums tiesiog pasiūlė ir kadangi mes buvom visai žali, darėm viską, ką liepė. wink.gif
Atsakyti
labai gaila, svajuke, kad tu si cikla negali darytis. nes as startuosiu, pries tai patikrinusi vyro duomenis, jau artimiausiomis dienomis. butu idomu aptarti, ka gydytojai pskyre skirtingai. vis del to nusprendeme daryti trumpa protokola ir is esmes nelabai ka keisti - tie patys vaitai, diferelinas ir gonalis, tik leistis, kaip Zairai,liepe vakarais, truputi didesnemis dozemis, o po to sumazins. dar diufastona lyg tai gerti liepe ir aspirina. tikiuosi, kad pavyks, jei ne, gal tada ir keisti protokola reikes. paziurejome, kad izraelio gydytojas man siule kazkoki kita vaista naudoti vietoj diferelino - lyg is c raides, as niekada neprisimenu vaistu pavadinimu, bet nusprendem, kad nereikia, kadangi su juo paskutiniai parodymai labia prasti, daug kam nepasiseka, be to isbalansuoja naturalius hormonus, tinka vyresnems. o mano hormonai aiskiai issibalansave ir tiap, nes ciklas pasikeite, sutrumpejo.
Atsakyti
QUOTE (ryte @ 2004 11 18, 15:35)
o mano hormonai aiskiai issibalansave ir tiap, nes ciklas pasikeite, sutrumpejo.

laikykis, Ryte, turi pasisekti smile.gif

matai, kaip įdomu, tavo ciklas sutrumpėjo. o mano pirmuosius kartus po IVF buvo baisiai ilgi (mazdaug 5 dienoms ilgesni nei įprasta), o dabar staiga ėmė ir grįžo į pradinius rėmus (bent tikiuosi, kad grįžęs ir išsilaikys). čia matyt skirtinga organizmo reakcija į vaistus ir pan.
Atsakyti
QUOTE (ryte @ 2004 11 22, 11:47)
vira, o kodel tau atrodo, kad nepavyko?
o kokios priezastys blogo embrionu dalijimosi? ar kas nors paaiskino?
as tai irgi jau pradejau antra savo IVF-a ir jis tikrai man sunkesnis nei piprmas, nes daugiau zinau, ir zinau, kad glai viskas blogai baigtis. pirma karta tokiu minciu pas mane nebuvo. labai bijau prastu embrionu, kad jie blogai dalinsis arba bus daug atliekamuju medziagu... ir nezinau, ka daryti...

Kiek pasiskaičiau internete,tai pastojus prie hiperstimuliacijos savijauta turi blogėti,o pas mane ji žymiai pagerėjo.
Dėl embrionų - tą dieną labai blogai jaučiausi,reikėjo spręsti dėl įsodinimo,norėjosi kuo greičiau į lovą,tai aš nieko labai neklausinėjau,tuo labiau,kad nieko negalėjau pakeisti. Padarysiu tai vėliau.
Aš ir antrą kartą tikėjau,o apie blogus embrionus net minčių neturėjau,nes pirmą kartą nebuvo kuo skųstis.O kai išsipūčiau nuo hiperstimuliacijos,tai pati sau atrodžiau nėščia nėščia smile.gif ,nes pilvas atrodo kaip 8 - 9mėn nėštumo.O po to visas optimizmas pradėjo dingti kartu gerėjant sveikatai.
Pasistenk dabar nestresuoti.Papergyvensi tada,kai bus dėl ko.Žinau,kad lengva sakyti, bet visgi pasistenk galvoti teigiamai...
Atsakyti
kažkaip galvojau, kodėl mano embrionai storasieniai ir nelabai kokybiški. gal kas skaitėte kokiuose kituose forumuose? aš vasaros viduryje skiepijausi nuo geltonojo drugio, o po to vasaros pabaigoje - rudens pradžioje IVF-ą dariausi, gal nuo šitos injekcijos sureagavo organizmas? Daiva, gal tu kur nors ka nors apie tai girdėjai?
Atsakyti
na va, buvau klinikoje. gruodzio vidury ir as pradesiu savo IVF. trumpa schema bandysim. dabar turiu gerti kontraceptikus (Ryte, o tau ar reikejo dabar pries pradedant schema kontraceptikus vartoti?). tai va, o antra mm diena turesiu pradeti leistis 0,1 Delapepto (as kazkaip panasiai, nesuskaitau normaliai daktares rasto) ir 225 Gonalio. pradziai daugiau nieko neisrase vartoti. as dabar svarstau, ar tikrai nieko nepamirso? g.gif va, o punkcija ir isodinimas tada gausis savaite tarp kaledu ir Naujuju. keistas laikas. gal jis man bus laimingas... rolleyes.gif

QUOTE(ryte @ 2004 11 23, 10:12)
kaip įdomu, Svajuke, man kontraceptinių nereikėjo gerti, bet kaip tik šiąnakt aš jas sapnavau, kad lyg man paskyrė smile.gif  gal čia tave sapnavau smile.gif
o tas vaistas ne diferelinas, kurį nuo antros dienos reikia leistis?
man reikėjo leistis nuo pirmos dienos. o gonalio 150+ vieną padalą, tau daugiau paskyrė.
man dar liepė dexametazoną gerti ir aspiriną, ir aišku, folio rūgštį (čia jau Izraelio gydytojas nurodė).
tai tu vieną ciklą gersi kontraceptines, ane?
sėkmės, Svajuke smile.gif
Kalėdos gal ir geras laikas, bet aš labai nenorėjau pataikyti ant jo, nes vis tiek šventės, o čia sėdi kaip ant adatų, dar tokios šeimyninės šventės... aš jau per kalėdas turėčiau žinoti, pavyko ar ne, gal irgi nelabai gerai.

zinai, Ryte, tas antrasis vaistas tikrai ne diferelinas (arba nebent man ant protokolo uzrasytas lotyniskas diferelino pavadinimas, bet skamba tai jis visai kitaip). g.gif
o Gonalio man dozes didino del to, kad prėjusį kartą leido po mažiau, bet ir kiaušialąsčių gavom mažai. tai dabar dozę vaistų padidino, kad daugiau jų subręstų.
va, sakiau , kad kažką pamiršau. ogi aspiriną. man Izraelio profesorius irgi liepė jį gerti, o daktarė gal pamiršo. pasiskambinsiu, paklausiu. reikia būtinai gerti.
o dėl šventinio laiko tai man tik geriau. mat aš kaip tik tada turėsiu dvi savaites atostogų, nereikės niekur lėkti ir problemų spręsti, ir galėsiu sau ramiai po visų procedūrų gulinėti namuose ir pilvelį glostyti. maž užkalbėsiu 2.gif pasilikti pas mus. smile.gif

pakalbėjau su daktare dėl aspirino. sakė, kad nebūtina nuo pradžios gerti, bet jei noriu... tai sakė 100 mg (ne daugiau) gerti. berods teisingai dėl kiekio supratau. smile.gif

ačiū, merginos, už palaikymą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2004 11 23, 10:47)
Vilmike, o kaip tavo savijauta? Ar ką nors skaudena? Ar ką nors jauti? Krūtinė, pilvas išsipūtę? Kelinta jau šiandien diena po įsodinimo?



Na man kaip ir penkta para eina po įsodinimo. Taip kaip suprantu pati ta implantacija....
Šiaip jau kaip minėjau pojūčiai panašūs į mmm, vis pilvelį paskaudena, išsipūtęs jis , o krutinė didžiulė didžiulė ir labai jautri. O pilvelio maudimas toks kaip ir įprastas, tik vis sudilgčioja kiaušidžių srity ir kartais toks diegliukas nuo bambos link gimdos sudiegia ohmy.gif . O krūtinė tai tikrai labai išsipūtus, gal tik norisi, kad taip būtų g.gif Nors vakar jau ir vyras pajuokavo, kad kaip karvutė atrodau laugh.gif

Atsakyti
...ne stebuklas tas IVF-as, ir daug ko žmonės dar nežino ir nemoka padaryti. Gal tik pasikenkti sau su visokiom chemijom. gydytojai sako, kad iš tiesų nevaisingumas yra labai plintanti liga tarp lietuvaičių, ir sako, kad vis pas jaunesnius vyrus ir vis pas daugiau ką randa nekokybišką spermą. Liūdna, aišku.
Atsakyti
tęsiam wink.gif ir laukiam rezultatu geru wink.gif
Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 11 26, 13:27)
Svajuke,tikiuosi,kad tau pagerės.O gal norėtum išsitirti (neatsimenu,nei kaip tas metodas vadinasi,nei kaip gydytojai g.gif )bet esmė ta,kad laikai delnuose metalines lazdeles,kurios laidais sujungtos su kompu ir pagal aktyvius(?)taškus tavo delnuose kompe mato tavo organizmo būklę.Kažkaip panašiai.Šiaip aš ne mėgėja tokių dalykų,bet man išvardino visus mano skausmus ir pasakė priežastis.
Mamai irgi rado jos skausmų priežastį.Gal ir tau padėtų?

Vira, pasūlymas vertas dėmesio. pasidomėsiu. ačiū. tongue.gif
Atsakyti
pilvo maudimas - joks pozymis.
man visada pries mmm pilva diena- pusantros maudzia.
ir abu kartus, kai pastojau- maude. skirtumas tik tos- kad po to maudimo mmm neatejo wink.gif
Atsakyti
Vilmike, daryk tik kraujo tyrimą ir nesigadink nervų su tais testukais, nes jei parodys 1 juostelę, tai galvosi gal tai netiesa ir pan., o kraujo 100 proc. Nors ir žiauri būtų tiesa, tai nors nereiks nervintis, o gal, o gal...Paklausyk manęs, pati taip dariau ir nesigailiu. Su tais testukais žymiai labiau būčiau prisinervinus.
Ar skausminga krūtinė?
Atsakyti