Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Siaubas, kaip aš dabar išsigandau dėl tų skysčių. Nu dabar tai jau tikrai bijau blink.gif
Daiva, kartoju šiandien ir einu po to pas gydytoją. LH normos preovuliacinėje fazėje 7,7-23,1 mIU/ml (folikulinėj 2,4-12,6) wink.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 11 10, 11:11)
Siaubas, kaip aš dabar išsigandau dėl tų skysčių. Nu dabar tai jau tikrai bijau blink.gif
Daiva, kartoju šiandien ir einu po to pas gydytoją. LH normos preovuliacinėje fazėje 7,7-23,1 mIU/ml (folikulinėj 2,4-12,6) wink.gif

Taip baisiai bijoti nereikia,gydytoja mato,ar yra hiperstimuliacija,ar ne. Jei tau nieko nesakė,tai gal pas tave ir nėra.Aš save guodžiu,kad prie hiperstimuliacijos didesnė tikimybė pastoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 11 10, 12:26)
tai ta hiperstimuliacija šiuo atveju ne daugybė folikulų, o skystis pilvo ertmėje? Pas mane taip pat labai daug folikulų g.gif Pilvas nėra labai išsipūtęs, jaučiuosi normaliai, E2 nėra labai aukštas g.gif
Daiva, ar Tu supranti?

KHSS (kiaušidžių hiperstimuliacijos sindromas) - pasitaiko 3-4% visų ciklų. KHSS metu kiaušidėse dėl hormoninių vaistų poveikio bręsta labai daug folikulų.Dėl to labai padidėja kiaušidžių apimtys ir įsijungus sudėtingiems biocheminiams mechanizmams pilvo, pleuros, perikardo ertmėse kaupiasi skystis. Šis sindromas 3 kartus dažniau būna pastojusioms.
Simptomai: moteriai sunku kvėpuoti, padidėja pilvo apimtis.
Gydoma: kai yra sunkaus laipsnio KHSS, moteris gydoma ligoninėje; intraveninėmis lašinėmis, pašalinamas susikaupęs skystis iš pilvo ertmės.
KHSS neįtakoja nėštumo baigties - moteris gali sėkmingai išnešioti ir pagimdyti naujagimį.
Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 11 10, 11:32)
Viltis,o ką tu galvoji apie blastocistas?

Tai turi tikrai labai daug, sveikinu clap_1.gif
dėl blastocistų nežinau ką ir galvoti g.gif reikės su gydytoja pakalbėti. Kiek jų auginimas Tau kainuos? Prašyk nuolaidos wink.gif ]
Kokia sperma buvo, kad prireikė ICSI?
Atsakyti
Statistika sako, kad IVF sėkmė su blastocistom padidėja iki 50 proc.

Viltis, kiek aš suprantu, hiperstimuliacijos eiga tokia:

Kuo daugiau folikulų, tuo daugiau tikimybės, kad bus hiperstimuliacija, kadangi E2 tiesiogiai susijęs su folikulų skaičiumi, kuo daugiau folikulų, tuo turėtų būti didesnis E2. Užtai, Viltis, gydytoja ir negalėjo patikėti, kodėl pas tave toks mažas E2, nes eiliniame cikle jo norma apie 2000-3000 aplink ovuliaciją. Ką reiškia tavo toks žemas E2 tikrai nežinau. Taigi paprastai kai daug folikulų proporcingai didėja E2 ir būtent dėl šio hormono augimo ir vyksta hiperstimuliacija, todėl tau ji tikrai negresia.
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 11 10, 11:42)
Ką reiškia tavo toks žemas E2 tikrai nežinau.

sako, kad nebent taip gali būti kai daug tuščių folikulų blink.gif
Atsakyti
Oi mergaitės, turiu išbėgti - jau ir taip klientus į eilę po jūsų pastačiau laugh.gif

Vira, aš tavo vietoj būtinai auginčiau, kadangi turi daug embrionų. Auginant iki blastocistų dalis embrionų nustoja dalintis ir tarsi prarandi juos, bet mes su Bogdanskiene svarstėm, kad pilnai gali būti, kad būtent tie embrionai nustoja augti ir perkėlus į gimdą.

Vilmike, aš nenoriu šaldyti, nes man buvo labai didelis stresas tiek per paprastą IVF, tiek per IVF su užšaldytais. Šansai su užšąldytais nykstamai maži.....Geriau be tų nervų...bet čia "skonio" reikalas...

Viltis, blyn..........pabandysiu vakare internete paieškoti apie tai.....
Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 11 10, 13:40)
Nebeatsimenu,ar prieš įsodinimą reikia leistis kokių vaistų,ar ne g.gif Bet įsodinimo procedūra tai greita.

Reikejo, man atrodo, bet isodinimas man tai nelabai malonus buvo...Tuo metu, kai kateteris atsimusa i gimdos sienele, atrodo ir vidurius paleis vietoje unsure.gif laugh.gif Ir po visko kai eidavau i toleta, tai tokia baime, kad isbegs mano leliukai, atrodo, net i toleta baisu eiti smile.gif
Atsakyti
Viltis, štai ką man pavyko išknisti internete:

Iš tikrųjų yra toks dalykas kaip tuščių folikulų sindromas. Tačiau apie jį paprastai galima nuspėti iš anksto - jį galima prognozuoti iš gerokai padidėjusio FSH, kurį daro prie IVF. Tavo buvo visiškai normoje. Tačiau net tokiu atveju tik ypatingai retais atvejais nepavyksta gauti nė vienos kiaušialąstės. Apie tai, kad folikulai tušti matosi iš karto, dar iki bandymo apvaisinti. Turint omeny, kad pas tave praėjusį kartą buvo daug kiaušialąsčių, nu nematyčiau priežasčių, kodėl dabar staiga taip turėtų atsitikti...Tikėkimės, kad tai ne apie tave...

Žemas E2 - pagal statistiką HCG (prgnilio, profazio) sinjekcijos dieną E2 būna 3900 - 16800 vienetų. Statistinis vidurkis apie 9000. bet kokiu atveju, kiek suprantu, tu dar pataikai į šituos skaičius.

Kas liečia LH - taigi ir gerai, kad pas tave jis dar neužkilęs. Problema būna, kai jis pakyla gerokai anksčiau iki punkcijos, nes tuomet folikulai arba ovuliuoja arba nustoja augti (bent jau taip supratau), o tau reikia, kad LH pikas būtų būtent ovuliacijos-punkcijos dieną. Taigi jis dar gali pakilti ir jo norma 0,9-14 būtent ovuliacijos dieną. Greičiausiai tau tie skaičiai bus aktualiausi po to, kai suleis Pregnilį.
Atsakyti
PAs mane naujienos nekokios.Vakar išsipūčiau kaip burbulas sad.gif Gydytoja rekomenduoja neįsodinėti...Gleivinė sudirgusi,o pastojus - situacija tik blogės unsure.gif Pasiskaičiau internete - prie hidrostimuliacijos rekomenduoja atidėti įsodinimą .Dar žiūrėsim,kaip jausiuos rytoj ir kaip dalinsis,bet viskas krypsta į tai,kad visus užšaldysim.Gydytoja guodžia,kad šiemet pas juos labai neblogas procentas pastojimo su užšaldytais smile.gif
O dėl blastocistų - pasakė,kad pagal pasaulinius duomenis rezultatai nesiskiria blink.gif Nyku...
Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 11 11, 10:23)
PAs mane naujienos nekokios.Vakar išsipūčiau kaip burbulas sad.gif Gydytoja rekomenduoja neįsodinėti...Gleivinė sudirgusi,o pastojus - situacija tik blogės unsure.gif Pasiskaičiau internete - prie hidrostimuliacijos rekomenduoja atidėti įsodinimą

Žinai, Vira, kad kad ir kaip liūdna - aš irgi apie tai galvojau....jei jau dabar skysčiai kaupiasi...Gal nerizikuok savo sveikata....Per savo pirmą IVF man pagal estrogenų parodymus irgi nelabai buvo galima įsodinti, bet pas mane dar nesikaupė skysčiai ir aš pasirašytinai reikalavau, kad man darytų įsodinimą...tačiau skysčiai jau ne juokas, po persodinimo tikrai hiperstimuliacija stiprėja...O koks estrogenų skaičius, nu netikiu, kad jo nedarė, juk tai akivaizdžiausias hiperstimuliacijos rodiklis butent pagal jį nustatoma hiperstimuliacijos lygis - http://www.probirka.org/gyperstim.htm

Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 11 11, 10:50)
Gal hormonų tyrimų man nedaro todėl,kad organizmas reaguoja lygiai taip pat,kaip ir praeitą kartą,o praeitą kartą tyrimus dariausi.Taupo mano pinigus tongue.gif

Nu blyn ką aš žinau - turėtų tau gydytoja patarti.....Pučia matyt dėl to, kad didėja kiaušidės...Man irgi nerealiai išpūstas buvo, kiekviena mažiausiai duobutę gatvėje važiuojant automobiliu sukeldavo gana juntamą skausmą...Mes tarėmės su Bogdanskiene - ji man sakė, kad prie tokio E2 (pas mane buvo 16000) rekomenduojama nedaryti persodinimo tipo dėl pavojaus moters sveikatai, bet praktikoje jai teko daryti IVF ir su daug prastesniais rodikliais...Žinai, tik gydytojas gali įvertinti...
Ką aš daryčiau tavo vietoje? Dar bandyčiau kalbėti su gydytoja...Jei įsodinimas gręsia tik prasta savijauta, aš rizkuočiau (užšąldyti embrionai yra užšąldyti - jie vistiek traumuojasi ką ten daktarai bešnekėtų)...Aš žinau nemažai atvejų Rusijos forume, kai panos gulėjo po lašelinėm dėl hiperstimuliacijos, joms periodiškai išsiurbinėjo skysčius, tačiau viskas baigėsi nėštumu. Tačiau jei pasakytų, kad yra reali grėsmė sveikatai - atidėčiau IVF.

Aš tau dabar nusiųsiu asmeninę žinutę su el.pašto adresu. Ten moters lietuvės, kuri gyvena Vokietijoje, adresas. Vienu metu ji čia džiugino mus forume savo dvynukais po IVF. Jei teisingai pamenu, pas ją buvo labai didelė hiperstimuliacija, su ligoninėm, skysčių nutraukimais, bet kaip matai ir rezultatais (jos istorija kartu su mano bus artimiausiame IEVOS žurnale). Ji labai miela, faina ir draugiška. Pabandyk su ja pašnekėti, gal ką patars.
Atsakyti