Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE (vira @ 2004 11 08, 10:34)
Viltis,o kaip tavo nuotaikos?

su nervais kolkas viskas tvarkoje, tik galva labai sukasi wink.gif
va dabar sužinojau, kad labai krito LH - 0,530, tai labai labai mažai - blogai, nežinau ką gydytoja pasakys, bet anksčiau sakė, kad tokiu atveju rezultatai dažniausiai būna - 0.
Ar Tau darė kokius nors hormonų tyrimus, kiek Cetrotide injekcijų leidaisi?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 11 08, 12:08)
Ar Tau darė kokius nors hormonų tyrimus, kiek Cetrotide injekcijų leidaisi?

Cetrotide leidausi 4.O hormonų nedarė,jau rašiau kažkada,sakė,atsakymai visvien bus nenormoj,matosi ir taip.O kažką pakeisti nėra galimybių.Praeitą kartą organizmas panašiai reagavo,tai žinodama,gydytoja skyrė maksimaliai mažiausią
dozę.
O man galva nesisuka,bet jau pilvas išsipūtęs rolleyes.gif tai vis dėl tų folikulų gausos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 11 08, 11:44)
Nu ne nulis...Ar jau skyrė gerti tuos kažkokius vaistus kompensuoti šitam kritimui? Be to, kiek aš supratau, blogai jei tas nulis punkcijos dieną...Dar nepanikuok...

sveika,tai va grįžau smile.gif
LH kompensavimui (Danijos praktika šio medikamento leidimas) pradėjo leisti labai mažom dozėm pregnylį. Rytoj vėl kartosiu LH, tai bus matyt.
Folikulų jau apie 25 blink.gif , o E2, atseit, kažkur 2800. Sako, kad pagal vaizdelį turėtų būti E2 aukštesnis. Tai ir jį ryt kartosiu.
Bijau ką karksėti - bus matyt smile.gif

dar kalbėjau apie šaldytus, tai jų klinikoje 0 leliukų ir tik vienas cheminis nėštumas (bet sesutę išklausiau, tai sakė tik 7 iš viso tedaryti)
Atsakyti
Nu Viltis ir priauginai smile.gif Pamatysi - dar ir užšąldyti liks, tik kažin ar reikia g.gif
Gal suklydo laboratorija su tavo E2? O kada punktuoti planuoja?

Žiedde, deja, tai nieko nereiškia - gali būti labai gerai, gali būti labai blogai...Nors šiaip visi laiko geru simptomu, kai krūtinę maudžia...., o ir pilvas lygiai taip pat gali skaudėti dėl nėštumo, ypač daugiavaisio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 08 lapkričio 2004 - 16:29
QUOTE (Žieddė @ 2004 11 08, 16:04)
Mano draugei pries tris dienas isodino tris embrionus ( ar kaip ten). Per tas dienas jai pradejo mausti krutine ir pilvo apacia. Gal kuri zinot ka tai turetu reiksti? Ar tai gali reiksti, kad apvaisinimas nepavyko?

manau, kad po 3 dienų jokie požymiai dar nieko nereiškia
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 11 08, 16:40)
Kur jie telpa? Per abi kiausides?

labai išdidėja kiaušidės. Na jų dydžiai įvairūs nuo 6 mm. iki 16,5 mm. Gerais (subrendusiais) laikomi kažkur nuo 16 mm. Geriau jų būtų mažiau, bet visi vienodo išsivystymo. Tuos mažus ko gero prarasiu sad.gif apie 10 naujų atsirado per savaitgalį, nes penktadienį buvo tik apie 15.

Daiva, rytoj paaiškės kada punktuos, bet tikriausiai ketvirtadienį arba penktadienį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 08 lapkričio 2004 - 17:04
QUOTE (viltis @ 2004 11 09, 12:02)
lekiu pas gydytoją. Neskyrė. Vakar neklausiau, bet penktadienį dar buvo labai gera gleivinė. Parašysiu kai grįšiu. Nesuprantu kodėl Vaisingumo klinikoje nedaro LH? Sakė, kad čia trumpo silpna vieta - LH kritimas

Aš įtariu, kad jie nedaro dėl to, kad jie nežino, kaip tai kontroliuoti, arba nedrįsta to daryti - pati juk sakei kaip ten su tais vaistais yra....čia ne forumui, aišku, apie tai...
Tu tik nepergyvenk. Labai daug panų pastoja būtent po trumpos schemos. Aš irgi jau nusiteikusi būtent trumpai. Šiandien genetikė pasakojo apie savo draugę, kuri -iolika metų neturėjo nėštumo ir iš penkto IVF susilaukė dvynukų. Nu ir aš darysiu penkis, jeigu reikės smile.gif Ir tu darysi, bet tikiuosi nereikės heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 11 09, 12:13)
Šiandien genetikė pasakojo apie savo draugę, kuri -iolika metų neturėjo nėštumo ir iš penkto IVF susilaukė dvynukų. Nu ir aš darysiu penkis, jeigu reikės smile.gif Ir tu darysi, bet tikiuosi nereikės heart.gif

nu gal tokių ,,laimingų" istorijų ir nenorėčiau girdėti wink.gif
tik dabar grįžau, užsiknisau galutinai. Variau į Grybą, nes netikėjo, kad E2 gali būti toks žemas. Pasirodė, kad tik 600 didesnis, bet gal paaugo per pusdienį. Dabar 3400. Žodžiu, vis tiek žemas, reikia dar paauginti kiaušialąstes, tai skyrė 150 puregono. Rytoj vėl eisiu. Turbūt darysim penktadienį punkciją.

Gleivinė 14 mm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 09 lapkričio 2004 - 15:19
Sveikos merginos! Man 31m., esu iš provincijos. Prieš beveik 10m. turėjau du negimdinius nėštumus, po kurių net tiksliai nežinau kas likę(niekas neaiškino tada). Tik vėliau po apsilankymo pas doc.Ališauską paaiškėjo, kad vienintelis būdas susilaukt vaikų-dirbtinis apvaisinimas. Galvojam po Naujų pradėti. Todėl pravers bet kokia informacija. Perskaičiau visas jūsų žinutes, bet kol kas nelabai ką suprantu. Tikiuosi kai pati susidursiu, bus lengviau. Ir dar, nežinau kaip pasiruošt psichologiškai. Šiaip esu stipri, bet kas liečia vaikus... Tikiuosi man padėsit. Iš anksto dėkoju
Atsakyti
Sveikutės IVF-ininkės,
Kaip aš Jūsų wub.gif
Na ir prirašėte, kol manęs nebuvo. Dabar jau nusibosiu Jums, pagaliau sutvarkė internetą o dar plius nedirbu....
Na apie reikalus:
Nespėjau praėjusi kartą parašyti , dėl tų užsitęsusių mmm- nuo Diferelino taip gali būti, taip kad mano baimės buvo bereikalingos.
O šiandien vėl buvau Vilniuje, hormonų tyrimo nedarė tik echoskopavo. Kažkaip nelabai man sekasi g.gif , folikulų nepadaugėjo, dar vieną tik nurašė (atseis kažkoks balzganas, gal senas) likau su devyniais, mažiausias 5 didžiausias 10, gleivinė 8. Padidino Puregono dozę dabar po 200, na ir Diferelinas kaip visada. Ir penktadienį vėl į Vilnių...
Štai taip nekaip sekasi man, o Viltis su Vira thumbup.gif
Britta teiravosi apie Motina ir vaikas klinika Kaune. Kai prieš metus kalbėjau su doc.Janickiene, ji iš karto atmetė šią kliniką (aš buvau linkusi ten kreiptis). Ilgą laiką ten dirbusi garsi embriologė išėjo dirbti kitur, tuo momentu mokino naują žmogų, dabar neteko nieko girdėti.
Atsakyti
Vira, čia tai bent rezultatas wink.gif Ir kur tiek daug vaikų dėsi laugh.gif Tikrai ką nusiurbinėjo? Skysčiai kaupiasi? Na prie tokio kiekio folikulų turėtų būti gana stipri hiperstimuliacija....Saugok save ir gerk labai labai daug skysčių (negazuotų)..bet gydytoja matyt tau viską paaiškino smile.gif Na bet matyt turėsi visą debesį puikių embrionų clap.gif

Vilmike, devyni folikulai visai geras rezultatas. Aš va svajoju sekančiam IVF-ui, kad nesigautų daugiau kaip 8, nes nenoriu šaldyti.

Zairai jau šį savaitgalį testo dienos...Kaip gi jai ten sekasi g.gif

Viltis, žinai aš dar išmąsčiau, kad gal tas LH 0,5 ne taip jau ir mažai, juk jis vienetais, o ne šimtais skaičiuojamas...Ai, turi būti gerai. kada vėl hormonus kartoji?

Elzyte, nepergyvenk, IVF-ui svarbiausia pasiruošti finansiškai laugh.gif O psichologiškai ruoštis nėra ko - gal tai ir paradoksaliai skamba, bet tai laimė, nes TIKRAI žinai, kad "darai" vaiką, o ne su bergždžiom viltim lauki eilinių mėnesinių. Junkis prie mūsų, padėsim viena kitai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 10 lapkričio 2004 - 09:43
QUOTE (viltis @ 2004 11 10, 10:20)
Šakės kiek daug rolleyes.gif Sveikinu clap_1.gif Vis tiek iš tiek kažkas gero tikrai gausis. Ar tikrai prieš tai nedarė jokių tyrimų (kraujo)? Kelintą valandą ėmė? Kaip po to jauteisi? Ar ėjai į darbą?
Ar leido kokių vaistų be gonalio ir cetrotide ir vienos injekcijos pregnilio?
Kaip suprasti, ,,po kelių dienų reik nusiurbinėti", ką nusiurbinėsi g.gif

Kraujo tyrimo tikrai nedarė biggrin.gif Bet net nebegalvoju apie tai,nenoriu nervuotis.Paėmė vakar 8,30, 11 val jau buvau namie.Į darbą nėjau,nes savijauta vis vien šiaip sau,pilvą tempė.Daugiau jokių vaistų nesileidau.
Taip ,jau vakar nusiubė skysčio,jei labai išsipūsiu,tai reikės kartoti.Praeitą kartą kai dariausi,buvau kaip 9 mėn nestuke.gif .Geriu skysčius,darbe apsistačius stiklinėm biggrin.gif
O dėl kiekio - žiūrėsim,kaip apsivaisino,apie 12 jau žinosiu atsakymą.
Atsakyti