Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE (Britta @ 2004 11 05, 10:08)
Priezastys mano vyro spermos judrume. A formos nerasta, o B tik 10 proc. Mes esame jauna seima

kada nors tikrai pavyks smile.gif
kiek mokėjote už IVF+ICSI? kuo stimuliavo: gonaliu ar puregonu? kiek subrendo kiaušialąsčių, kiek apsivaisino, ar turi užšaldytų? kada žadat kartoti?
Atsakyti
oi, merginos, kaip as dziaugiuosi (ir truputuka pavydziu rolleyes.gif ), kad jus jau stimuliuojates ir visa kita. thumbup.gif laikau kumscius ir viska kas imanoma, kad tik visoms pasisektu wub.gif

o as tai turiu bent jau sau liudnoku naujienu. siandien pridaviau tepineli ir pagaliau paseli. tai tepinelis parode kazkoki uzdegima (neaisku, kas dar psaelyje suzels). sad.gif daktare israse antibiotiku. teks dabar 10 dienu gerti. o IVF buvo numatytas lapkricio gale. o kaip tik tuo metu as busiu prisigerusi tu vaistu, tai tikriausiai teks nukelti procedura. sad.gif forume mergaites diskutravo, kad antibiotikai turi neigiamos itakos busimiems embrionams, tad galvoju, kad gal geriau palaukti, nerizikuoti. nors tiesa pasakiu, Usoniene pasake, kad cia visiska nesamone, kad antibiotikai kenktu ir del ju reiketu procedura nukelti. reiks man dar pasiskaitineti forumo tema apie virusus, ten antibiotiku tema placiai isnagrineta smile.gif

tiesa, kai is ryto pridavinejau tyrimus, vienai porai Usoniene dare IVF (arba gal IUI). tai labai tikiuosi, kad jiems pasiseks. smile.gif
Atsakyti
Tai vien tik del vyro spermos prastumo siule IVF+ICSI?

Pas mus A judrumo tik 7 proc., B- dabar nepamenu, bet truputeli daugiau.
Tai nejaugi ir mums tik tokios proceduros besisviecia? g.gif

Jei nepaslaptis, idomu, kiek visa tai kainuoja ir kam ruostis reiks g.gif
Atsakyti
Svejuke, aš visai neseniai skaičiau, kad IBVF gydytoja moteriai dėl antibiotikų gėrimo sakė šitaip - tipo jei ilga schema, tai iki schemos pradžios vartoti antibiotikai moteriai nepakenks. Labaiu kenkia vyrams, bet visgi reikia pasitikslinti, ar tik judrumui ar struktūrai...
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 11 05, 12:45)
Svejuke, aš visai neseniai skaičiau, kad IBVF gydytoja moteriai dėl antibiotikų gėrimo sakė šitaip - tipo jei ilga schema, tai iki schemos pradžios vartoti antibiotikai moteriai nepakenks. Labaiu kenkia vyrams, bet visgi reikia pasitikslinti, ar tik judrumui ar struktūrai...

o jei trumpa schema numatyta? na, šiaip logiskai mąstant, tai jei aš sugersiu antibiotikus iki naujo ciklo pradžios, tai jie neturėtų pakenkti. nes folikulai, kurie augs paveikti antibiotiku, tiesiog pasisalins ir nauji jau gyvuos sveikoje terpeje wink.gif bet kokiu atveju dabar nieko negaliu nuspresti - Kalėdinio stebuklo laukimo perspektyvos paaiškės tik sužinojus pasėlio rezultatus.

bet vis tiek aš iki šiol labai pykstu, kad gydytoja prieš pirmąjį IVF neliepė mums pasidaryti pasėlių. mad.gif
Atsakyti
Labutis visoms,
Jau grįžau iš Vilniaus. Auga 10 folikulų iš jų 8 kairėje pusėje, o tik du kairėje.
Toliau paskyrė Puregoną po 150 ir Diphereliną.Antradienį 9.00, vėl pas Bogdanskienę.
Buvau pas šeimos gydytoją, gavau biuletenį irgi kolkas iki antradienio. biggrin.gif
Trumpam užbėgau į darbą ir dabar bėgu namo "sirgti". Jei nerašysiu, dar vadinasi namie nesutvarkė interneto. Iki
Atsakyti
QUOTE (svajukė @ 2004 11 05, 13:09)
bet vis tiek aš iki šiol labai pykstu, kad gydytoja prieš pirmąjį IVF neliepė mums pasidaryti pasėlių. mad.gif

Svajuke, aš irgi labai nekaip dėl to jaučiuosi.....Šiaip gydytoja sako, kad paprastai tepinėlis parodo, jei kas negerai, bet juk dabar man tepinėlis buvo idealus, o pasėlyje kokų GAUSIAI doh.gif Gal ir ne tai nėsėkmės priežastis, bet to užtenka, kad embrionai žūtų....... sad.gif

Aš jau ir nebežinau, kiek reikia pačiai visko žinoti, kad neleisti gydytojams daryti klaidų...kad ir nepiktybinių....
Atsakyti
Aš vaistus leidžiuosi vakarais,taip kad šiandienai jau pirkau Gonalio ir Cetrotide.
Folikulų prigaminau daug,apie 30,bet didžiausi dar nepasiekė reikiamo dydžio.Hormonų tyrimo nedaro,nes mato ,kad jie bus ne normos ribose,o nutraukti aš nesiruošiu,o keisti protokolo(t.y.mažinti dozės)irgi negalima.Rytoj vėl pas gydytoją,nes reikia nepražiopsoti,kada pasieks reikiama dydį.Preliminariai punciją darys antradienį.Tiek žinių mano fronte biggrin.gif
Atsakyti
kada nors tikrai pavyks
kiek mokėjote už IVF+ICSI? kuo stimuliavo: gonaliu ar puregonu? kiek subrendo kiaušialąsčių, kiek apsivaisino, ar turi užšaldytų? kada žadat kartoti?

Pati procedura su medikamentais ir vizitais kainavo apie 14 tukstanciu lt. Mane stimuliavo su puregonu. Slopino su Diferelinu. Per pirmasias dienas, stimuliuojant mane 3 ampolem, kaireje kiausideje pasigamino 6, o desineje 8 kiausialasciu.Todel daktare, issigandusi hiperstimuliacijos sumazino doze (1-2), po to jos isvis buvo nustoje bresti.....Nezinau gi, kaip organizams reaguos. Vos nenutreuke man stomuliacijos ir seip ne taip iki normalaus dydzio subrendo tik 3 kiausialastes. Todel nieko neuzsalde, nes du is ju apsivaisino ir buvo patalpinti. Bet deja, neprigijo:(
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 11 05, 13:55)
nesupratau, tau gydytoja be antibiotikogramos išrašė antibiotikus? iš akies? g.gif gersi, nežinodama, ar jie veikia tavo bakterijas g.gif

iseina, kad taip. ohmy.gif kaip daktare sake, tepinelyje buvo daug liaukocitu, o tai reiskia, kad yra uzdegimas. bet koks ir kodel, neaisku. tai is akies ir israse. juk antibiotikogramos kol kas nera is ko padaryti. ai, bet gersiu. noriu, kad kuo greiciau nebutu jokiu blogybiu. noriu IVF biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Britta @ 2004 11 05, 13:39)
dydzio subrendo tik 3 kiausialastes. Todel nieko neuzsalde, nes du is ju apsivaisino ir buvo patalpinti. Bet deja, neprigijo:(

skamba klaikiai: nustojo augti ir iš tiek paėmė tik tris
Papildyta @ [mergetime]1099662476[/mergetime]
nu pas mane viskas neblogai, nuo rytojaus po 100 gonalio r orgalutran kasdien (kad neovuliuotų folikulai). Pirmadienį LH ir E tyrimai ir 12 val. echoskopija. Čiau. Sėkmės IVF-ninkėms. Iki pirmadienio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 05 lapkričio 2004 - 15:28
Zaira, aš irgi iš karto tris testus pirkau laugh.gif Nkereipk dėmesio - ne vaistinės reikalas, ką perki smile.gif
Apie 10-ą dieną po įsodinimo gal jau gali ką nors parodyti, bet irgi gali apgauti į abi puses...12-os dienos testas manau praktiškai sako tiesą....bet būna visokių čiūdų - net lemtingąją 14-ą dieną šlapimo testas nieko nerodo, bet HCG išsklaido visas abejones...
Oi kokios sunkios tau dienelės dabar...jau vien dėl jų bijau IVF kartoti...
Atsakyti