Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(viltis @ 2004 10 29, 09:23)
o kurią dieną darei hormonų tyrimus 2 ar 3 c.d.?
ar Tau leidžia dar ir pvz. dipheriliną ar tik gonalį?

Dariausi 2c.d.tik prolaktino tyrimą,nes pas mane su juo problema.Bet vakar paskambino,atsakymas geras(geriu bromokriptiną). Dar turiu gerti Dexamed,bet jį gausiu tik šiandien.Dipherilino leistis nesakė,dabar suku galvą kodėl.Gal tai surišta kaip nors su tuo,kad pirmą kartą buvo hiperstimuliacija? g.gif Pas gydytoją turiu būti antradienį(Usonienę).

QUOTE(viltis @ 2004 10 29, 10:34)
ką daro tas Dexamed g.gif
man irgi darys stimuliaciją be Dipherilino
Po kiek Gonal F leidiesi? Ar į pilvą?

Kadangi tik siandien po darbo turesiu tą Dexamed,tai tik tada galėsiu anotaciją paskaityti,nežinau,ką jis daro,bet sakė,jei po jų bus labai blogai su skrandžiu,negerti.Gonalio leidžiuosi po 150 į pilvą.O tu kontraceptikų prieš Gonalį negėrei?

QUOTE(viltis @ 2004 10 29, 11:11)
aš niekada nesu gėrusi kontraceptikų laugh.gif
kiek tas Dexamed kainuoja, ar sakė ką jis daro?

O pas mus imuninis arba neaiškios kilmės.
Man irgi kontraceptikai jau 12 metų kaip nereikalingi biggrin.gif Bet prieš IVF (ir gal ir prieš KRIO)man juos 1 mėn skirdavo gydytoja,tik šį kartą,kadangi atėjau 1 d.prieš mm,tai apsiėjom be to.Kodėl skirdavo,nežinau. g.gif
Atsakyti
Kažkada diskutavau su Anelija apie šitą vaistą, bet norėjau pasitikslinti, ar tikrai nieko nepainioju:

čia iš informacinio lapelio:

"Jis vartojamas imuninei sistemai slopinti, nuo uždegimo ir kai kurioms ligoms diagnozuoti."

Aš asmeniškai įsivaizduoju, kad šis vaistas ypač aktualus toms, kas turi imuninį nesuderinamumą ar neaiškios kilmės nevaisingumą. Pamenat kažkada kalbėjau apie tai, kad moters organizmas priima vaisių kaip svetimkūnį ir įjungia įmuninę sistemą tą "svetimkūnį" sunaikinti...Tai vat šitas preparatas tarsi nuo to......Tik nepulkit rūpintis tuo tos, kuriam jis neskiriamas...pasitarkit su gydytoju galbūt, bet juk kai kurioms kaip tik nusilpęs imunitetas trukdo pastoti...žodžiu viskas labai individualu, todėl paskyrimus palikim gydytojams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 29 spalio 2004 - 10:07
Labukas visoms mes jau parsivežėm tris Viskas praėjo gerai, 7 užšaldėm .Vienas buvo pasidalines į 4,kiti du į3,visi likusieji 7 į 2.Išrašė dar vienų vaistų Estrofem tai čia estradiolis kaip supratau

Čia kažkas klausė kiek kainuoja Dexamed 0,5mg -20 tablet.1,69Lt Pakolkas man nuo jų nebloga.

QUOTE(ryte @ 2004 10 29, 11:48)
puikus rezutatai, zaira clap.gif
turiu klausimeliu - kam tau estrofemas?
kodel neaugino daugiau lasteliu?

Kam Estrofemas nežinau ir perdaug nesigilinu ,vadinasi taip turi būti .Aš irgi pagalvojau kad kažkas ne taip nes juk tai kontraceptikai nuvariau vyrą iš namų pas Usonienę sakė nesinervuokite taip turi būti
O šiap šiandien mano faino sūnėno gimtadienis jam jau 11 metų ir kaimyno sakau gal tai sutapimai ,o gal kokie nors ženklai ,vienu žodžiu prisigalvoju visokių nesamonių.
Labai ačiū visoms už palaikymą
Atsakyti
Gal pas ją per žemas estradiolis, gal gleivinė šiek tiek per maža, tai ir skyrė papildomai estradiolio...Aš per KRIO schemą gėriau ir estradiolį ir progesteroną iki neigiamo atsakymo.

Viltis, susirgai?
Atsakyti
Šitas sentimentalus laiškelis Vilčiai:

Turiu išbėgti ir matyt "pasimatysim" tik po išeiginių....Matyt jau būsi pradėjusi savo naują IVF...
Žinau, kad mano žodžiai absoliučiai nieko nereiškia dėl vienos labai paprastos priežasties - nuo jų niekaip nepasikeis tavo likimas....Dar mažiau noriu tave sugraudinti...Ir visgi labai noriu tau pasakyti - labai labai tave myliu...Tavo 13 metų - maniškiai trylika tik be sūnaus....žinau, ką reiškia laukti 13 metų, bet nė įsivaizduoti negaliu, ką reiškia 13 metų be vaiko...tegaliu pabandyti savo skausmą padauginti iš begalybės ir vistiek tai bus netiesa....prisipažinsiu, nežinau, kaip tai ištveri....kartais net gėda prieš tave....

Kvaila kartoti, kad tau pasiseks...Aš labai labai to noriu ir linkiu....Prisižadu per šventes nueiti į Bažnyčią ir pastatyti žvakelę už tavo dar vieną pradžią heart.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 11 03, 10:14)
QUOTE (Vilmikė @ 2004 11 03, 08:25)
Vakar jau pradėjau leistis Puregoną, o penktadienį vėl pas Bogdanskienę.


o kodėl leidiesi puregoną, o ne gonalį? Po kiek? Ar dipherilino nereikia?

Na matai pas mane ilga schema, gal todėl... Dabar Puregono leidžiuosi po 150 UI 1 kartą per dieną į raumenis, O Diphereliną irgi leidžiuosi. Kaip vyras šiandien pajuokavo "rimtai sėdau ant adatos" laugh.gif .
Atsakyti
mallena, nežinau kada, turbūt penktadienį ar šeštadienį (kitą aišku). Dar priklauso nuo to ką Tu vadini IVF-u: ėmimą ar įsodinimą, ar viską kartu laugh.gif

hormonai mano: FSH - 9,08; E2-839,5. Sakė, kad gerai.

auga 15 potencialių kandidatų į vaikelius laugh.gif
dabar eisiu penktadienį, dozę kol kas paliko 150.

QUOTE(Vilmikė @ 2004 11 04, 09:35)
Aš šiandien susileidau jau trečią Puregono porciją. Jaučiuosi klaikiai......stogas važiuoja žiauriai, o dar tas prakeiktas darbas......Taip norėčiau prigulti.....
Rytoj važiuoju pas Bogdanskienę.
Turiu vieną rūpestėlį, niekaip nesibaigia mmm...jau šiandien 9-ta diena ir vis dar teplioja g.gif

aš pradėjau leistis gonalį antrą ciklo dieną ir jau į vakarą labai sumažėjo, o kitą dieną ir visai baigėsi mėnesinės. Kai dariau ilgą protokolą atrodo buvo panašiai. Reikia Tau pasikonsultuoti su Bogdanskiene dėl tų tepliojimų, nors gal ir nieko baisaus, juk gimda turi pilnai išsivalyti.
galiu pasakyti, kad ir aš per ilgąjį jaučiausi klaikiai nepalyginsi kaip dabar. Dabar nei stogas važiuoja, nei karštis nepila ir pan. tik pilvas išsipūtęs.

QUOTE(vira @ 2004 11 05, 07:53)
Gonalio vis dar leidžiu po 150,vakar ir užvakar susileidau Cetrotide.Šiandien pas gydytoją,tai kai grišiu,parašysiu.Bet prigaminau folikukų aibes - esu linkusi į hiperstimuliaciją g.gif

Sveikute,
tai Tu jau 9 kartus leidaisi po 150 Gonalio? Tai turbūt vienos pakuotės kaip ir neužteko? ar nebuvo pamažinę gonalio dozės, kada žada baigti stimuliaciją? Kokie hormonų tyrimų rezultatai koks E2? Kiek pas Tave tų folikulų auga, kad sakai labai daug? Gal paaiškino ką daro Cetrotide, kiek kainuoja, kiek injekcijų darys? Matai, man viskas aktualu. Parašyk smulkiau smile.gif
aš šiandien jau 6 injekciją susileidau po 150 kol kas, eisiu pas Bogdanskienę ir žiūrės ar mažinti dozę ar ne ir turbūt skirs Cetrotide

QUOTE(JustaZ @ 2004 11 05, 09:33)
Viltis,
o kaip tavo savijauta nuo vaistu? Prisimenu, sakei, kad per pirmaji IVF jauteisi prastai, gal dabar geriau?

kol kas visiškai gerai, bet nenoriu prasišnekėti smile.gif

o čia pasiskaitymui, gal į Lenkiją užsimanysite smile.gif
IVF in Poland
I just want to let people know about IVF in Poland. We are military and are stationed in Warsaw and did IVF here in Oct. 2002. I became pregnant on the first try with my now, 3 month old, twin girls.
They are amazing here! They really care about the patient and it is extremely cheap. I paid $800 for meds and $918 for the procedure. We retrieved 12 eggs and did IVF on 6 & ICSI the other 6. All 12 fertilized and we transferred 3 on day 2. I still have 9 frozen and we will pay to have them stored here ($100 a year) until we decided to come back and use them or donate them.
It is very cheap to fly to Poland and the clinic here works with people from the States to where you could fly here to have the procedure done.
If you would like any info on it or have any questions, email me at Kellee2576@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE (Vilmikė @ 2004 11 04, 09:35)
Turiu vieną rūpestėlį, niekaip nesibaigia mmm...jau šiandien 9-ta diena ir vis dar teplioja g.gif

Vilimike, man per ilgaja schema irgi labai ilgai - net 10 dienu - mmm nesibaige (nors daktare kaip tik ispejo, kad ju gali is vis nebuti arba buti labai negausios). ir po nesekmes prasidejusios mmm taip pat ilgai uztruko. Usoniene tai nuignoravo ir kazkaip net nepaaiskino dorai, kodel taip buvo. tai kazkaip tikiuosi, kad gal cia tiesiog tokia organizmo reakcija i vaistus.
Atsakyti
Na, o man po nesekmingo ICSI irgi menesines buvo gausios ir ilgos (9 dienos) bei skausmingos. gal del ir seip blogos savijautos.......*****, nepamirsiu, kai nesusirgau per 16 dienu ir padarius tyrima kraujo tikejausi geros zinios, isgirdau : Deja, bet kraujo tyrimas neigimas:(((((( Na, bet gyvenimas eina tolesne vaga...Dabar belieka tik taupyti pinigelius ir vel......BANDYTI wink.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 11 05, 10:25)
Sveikute,
tai Tu jau 9 kartus leidaisi po 150 Gonalio? Tai turbūt vienos pakuotės kaip ir neužteko? ar nebuvo pamažinę gonalio dozės, kada žada baigti stimuliaciją? Kokie hormonų tyrimų rezultatai koks E2? Kiek pas Tave tų folikulų auga, kad sakai labai daug? Gal paaiškino ką daro Cetrotide, kiek kainuoja, kiek injekcijų darys? Matai, man viskas aktualu. Parašyk smulkiau smile.gif
aš šiandien jau 6 injekciją susileidau po 150 kol kas, eisiu pas Bogdanskienę ir žiūrės ar mažinti dozę ar ne ir turbūt skirs Cetrotide

Leidausi 7 k.po 150 ir vakar liko tik 100,tai šiandien jau teks pirkti.Hormonų tyrimų nedarė mad.gif Šiandien dar kartą paklausiu,kodėl.Tikslaus kiekio folikulų ir nežinau,sakė,kaip velnių jų priaugo,kad virš 20,tai tiksliai biggrin.gif Cetrotide stabdo ovuliaciją,buvo išrašę 2 injekcijas,šiandien žiūrės,ar reikės dar.Kainuoja 1 amp.0,25 - 161Lt.
Paklausk Bogdanskienės dėl Dexametazono,ką ji apie jį mano.
Tiksliau žinosiu po šiandienos vizito.Apie 14 parašysiu.O tau kelintą pas gydytoją?
Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 11 05, 09:55)
Paklausk Bogdanskienės dėl Dexametazono,ką ji apie jį mano.
Tiksliau žinosiu po šiandienos vizito.Apie 14 parašysiu.O tau kelintą pas gydytoją?

aš apie Dexamed klausiau kitos gydytojos, dirbančios pas Bogdanskienę, nes jos tą dieną nebuvo. Ji atsiliepė maždaug taip: ,,savo dukrai tikrai nerekomenduočiau", kad tai imuninę sistemą slopinantis vaistas, kad jei jau vartoti, tai bent pusę metų ir tai abejotina ar duos naudos blink.gif nežinau, suprantamai neišaiškino, tik labai negatyviai tuo klausimu nusiteikusi ir sakė, kad tikrai NE. Sakė, kad jie pigės dėl to, kad atgyvenę ir dabar nelabai gydytojų naudojami. Nežinau blink.gif
tai Tu stimuliaciją pradėjai tik šeštadienį (kažkaip supratau, kad ketvirtadienį)?
Jo, aš jau dariausi ir FSH ir E2 ir rytoj ar šiandien darysiuosi E2 ir LH, nes, atrodo, kad LH labai nekristų ir skiria tą Cetrotide.
Aš einu pas gydytoją 12.45 val., kai grįšiu parašysiu. Ir Tu smulkiai parašyk kaip seksis laugh.gif
Atsakyti
Britta,
o kokios priežastys, kad teko daryti dirbtinį apvaisinimą. Ar problemos tik vyro sperma, ar ir pas Tave yra kokių kliūčių? Kur ir kada dareisi IVF (tai sutrumpintas dirbtinio pavadinimas, o ICSI tik pagalbinė manipuliacija, kad įvesti spermatozoidą į kiaušidę)? Kiek Tau metų? Iš kur Tu?

Priezastys mano vyro spermos judrume. A formos nerasta, o B tik 10 proc. Mes esame jauna seima (pati jauniausia seima vasara, besigydanti pas Bogdanskiene) smile.gif)) Man 24, o vyrui 27 metai. Bet kai zinome, kad jeigu nieko nedarysime, tai nieko ir neturesime, nusprendeme ilgaiu nelaukti ir daryti dirbtini apvaisinima. Su tokiu judrumu megintuvelyje spermatozoidai gali ir neapvaisinti kaiusineliu. todel gydytoja iskart siule ICSI. As skambinausi ir prof. Grudzinskui, jis taipogi patare tik ICSI. As sveika visiskai (tfu tfu tfu). ICSI - spermijaus ivedimas i kiausialaste adatos pagalba. As is Vilniaus. Smagu kad cia bendraujate, nes galima pasidalinti patyrimais.
Atsakyti