Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Iceland @ 2011 09 27, 11:25)
Gal ir kvailas klausimas,bet... blush2.gif Nusipirkau taukmedžio sviestą, bet jis labai labai kietas, sunkiai tepasi. Noriu naudoti paakiams, bet kol užtepu tamposi paakių oda. Gal ji galima kažkaip paruošti, kad jis minkštesnis būtų?

gal prieš tepant pašildyt tiesiog rankose tarp pirštu, kad suminkštėtų..
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 27, 11:25)
Gal ir kvailas klausimas,bet... blush2.gif Nusipirkau taukmedžio sviestą, bet jis labai labai kietas, sunkiai tepasi. Noriu naudoti paakiams, bet kol užtepu tamposi paakių oda. Gal ji galima kažkaip paruošti, kad jis minkštesnis būtų?


Galima jį gerai išsukti ir ilgokai pamaisyti. Tada jis tampa purus. Aš dar kokį eterinį aliejų įlašinu, ar kokio kitokio aliejaus įpilu.
Atsakyti
Arba įsigyti paakiams nilinio sviestmedžio
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 09 27, 14:30)
Galima jį gerai išsukti ir ilgokai pamaisyti. Tada jis tampa purus. Aš dar kokį eterinį aliejų įlašinu, ar kokio kitokio aliejaus įpilu.


O kaip ji išsukti? Tiesiog iš sudėti į lėkštę kažkokia ir trinti? blush2.gif

QUOTE(Ayaan @ 2011 09 27, 15:56)
Arba įsigyti paakiams nilinio sviestmedžio


Prašau plačiau apie jį: kur įsigyti? Koks poveikis?
Atsakyti
O kokį poveikį nilinio sviestmedis, taukmedis duoda paakiams? Tik maitina ar ir drėkina?
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 09 27, 16:00)
O kokį poveikį nilinio sviestmedis, taukmedis duoda paakiams? Tik maitina ar ir drėkina?

Man sviestmedis dar siek tiek pasviesina paakius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 24, 16:51)
Ricina yra gana sunki, man labiau žiemai ji patinka, o tucuma kažkur skaičiau, kad ypatingai tinka lūpų balzamams, jie gaunasi tokios švelnios, bet riebokos konsistencijos, labai gerai drėkina, ilgai išlieka ant lūpų (ilgiau nei ricininiai) ir, kaip ir ricina, duoda blizgesio. Ricinos dar neišsižadėjau, darau ir su ja, nes patinka intensyvesnis blizgėjimas, o ir žiemai super. Tucumos tai pirkau AZ tą mažą 10g maišiuką, tai ilgam man jo užteko smile.gif
Paskutinis balzamas gavosi išvis superinis - dėjau visokius aliejus, bet pagrindas buvo tucuma, abrikosų iš KN (intensyviai kvepia marcipanais) ir pagardinau lašiuku KN šaltalankių, tai gavosi intensyvaus ir labai skanaus, saldaus kvapo be jokių specialių pakvėpinimų thumbup.gif


Ačiū, reikės išbandyti, aprašymas visai patiko 4u.gif
Atsakyti
Žinutė iš Beautyfly.lt, gal kam bus aktualu pabandyt JMO:

Beautyfly - kosmetikos parduotuvė internete
Nuo šiandien, visą spalio mėnesį, visiems perkantiems Beautyfly.lt, dalinsime puikios JMO kosmetikos mėginukus! O perkančių JMO produktus, laukia ypatingos staigmenos!
"Tą akimirką, kai paimate ir atidarote kurią nors iš “john masters” dėžučių ar buteliukų, kasdienybė pasitraukia. Kai stovite prieš veidrodį jau sušukuotais plaukais ir švytinčiu veidu, tuomet švyti ir Jūsų vidus, Jūsų siela yra atsigavusi." REKOMENDUOJAME pabandyti smile.gif


Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 30, 14:15)
Žinutė iš Beautyfly.lt, gal kam bus aktualu pabandyt JMO:

Beautyfly - kosmetikos parduotuvė internete
Nuo šiandien, visą spalio mėnesį, visiems perkantiems Beautyfly.lt, dalinsime puikios JMO kosmetikos mėginukus! O perkančių JMO produktus, laukia ypatingos staigmenos!
"Tą akimirką, kai paimate ir atidarote kurią nors iš “john masters” dėžučių ar buteliukų, kasdienybė pasitraukia. Kai stovite prieš veidrodį jau sušukuotais plaukais ir švytinčiu veidu, tuomet švyti ir Jūsų vidus, Jūsų siela yra atsigavusi." REKOMENDUOJAME pabandyti smile.gif


Nuo kada prasidėjo ši akcija? Prieš kelias dienas užsisakiau iš jų šampūną, tikiuosi gausiu ir aš mėginuką rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif
gal žinote ar Vilniaus "Bioteka" šeštadieniais dirba?
Nerandu jų puslapyje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzetė: 30 rugsėjo 2011 - 22:40
QUOTE(Ramzetė @ 2011 09 30, 23:39)
Labas vakarėlis  4u.gif
gal žinote ar Vilniaus "Bioteka" šeštadieniais dirba?
Nerandu jų puslapyje  ax.gif


Puslapyje rašo, kad iki 18 h dirba šeštadieniais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redgrape: 01 spalio 2011 - 01:53
Jau gavau siuntinuką iš beautyfly.lt JMO mėginuko negavau, bet gavau Speick šampūno ir kondicionieriaus mėginukus. Gal turi atsiliepimų apie šios firmos šampūną normaliems plaukams? ax.gif
Atsakyti