Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(popiete @ 2011 09 24, 20:18)
sveikos, niekaip neišsirenku ir neapsisprendžiu dėl kondicionieriaus - koks jums labiausiai patikęs? plaukai rieboki, ploni, tai noris tokio, kad nepriplotų plaukų...

Mano favoritai Lavera Basis Sensitive ir Sante Brilliant Care. Pradėjo mano plaukai dėl kažko greičiau riebaluotis: anskčiau plaudavau kas trečią dieną, dabar kas antrą būtina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 09 24, 14:02)
Kreipiuosi pas jus pagalbos. Niekur nerandu ilgalaikiu antakiu ir blakstienu dazu. Kaip jus sukates is padeties? Negi niekas nesidazo ju?? Nes nenaturaliu jau nenoriu..

Naturaliu tokiu dazu nebuna.. Blakstienas dazom tusais, o antakius, bent jau as, ryskinu seseliais..
Papildyta:
QUOTE(popiete @ 2011 09 24, 20:18)
sveikos, niekaip neišsirenku ir neapsisprendžiu dėl kondicionieriaus - koks jums labiausiai patikęs? plaukai rieboki, ploni, tai noris tokio, kad nepriplotų plaukų...

man patike, plauku neapsinkinantys ir plaukams kazka dar ir gero darantys tokie balzamai:
- Bema is KN
- John Masters Organics Citrus & Neroli Detangler
- dr.Hauschka
Atsakyti
QUOTE(popiete @ 2011 09 24, 21:18)
sveikos, niekaip neišsirenku ir neapsisprendžiu dėl kondicionieriaus - koks jums labiausiai patikęs? plaukai rieboki, ploni, tai noris tokio, kad nepriplotų plaukų...

John Masters Organics Citrus & Neroli Detangleris. Naudoju kaip nenuplaunamą priemonę, dedu per visą plaukų ilgį, nesuriebina nei kiek, nors mano plaukai mėgsta sukristi ir pasiriebaluoti nuo plaukų priežiūros priemonių
Atsakyti
QUOTE(popiete @ 2011 09 24, 20:18)
sveikos, niekaip neišsirenku ir neapsisprendžiu dėl kondicionieriaus - koks jums labiausiai patikęs? plaukai rieboki, ploni, tai noris tokio, kad nepriplotų plaukų...

Man labai tinka ir plaukų neapsunkina Laveros rožių, dar patinka Sante brilliant care, bet jo reikia tikrai labai mažo kiekio, kad neapsunkintų plauko smile.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Mano plaukai riebūs, ploni, galai sausi. Pats nuostabiausias balzamas jiems - FIN jojobų. Plaukai švelnūs švelnutėliai tampa smile.gif

Ir aš turiu klausimą, gal kuri nepatingės atsakyt. Kokį paakių kremą naudojate? Tepdavausi kokosų, simondsijų aliejumi, tikdavo, tačiau po kurio laiko pradėjo alergizuoti. Pasitepu ir pradeda ašaroti ir labai niežtėti akys. Taigi, manau, reikėtų kremo.
Atsakyti
QUOTE(popiete @ 2011 09 24, 19:18)
sveikos, niekaip neišsirenku ir neapsisprendžiu dėl kondicionieriaus - koks jums labiausiai patikęs? plaukai rieboki, ploni, tai noris tokio, kad nepriplotų plaukų...


Iš visų išbandytų tai NOAH serija superiniai smile.gif ir šampūnai , ir kondicionieriai , ir ypač plaukų formavimo priemonės mano garbanoms..



Papildyta:
QUOTE(natūralistė @ 2011 09 25, 21:12)
Laba smile.gif Mano plaukai riebūs, ploni, galai sausi. Pats nuostabiausias balzamas jiems - FIN jojobų. Plaukai švelnūs švelnutėliai tampa smile.gif

Ir aš turiu klausimą, gal kuri nepatingės atsakyt. Kokį paakių kremą naudojate? Tepdavausi kokosų, simondsijų aliejumi, tikdavo, tačiau po kurio laiko pradėjo alergizuoti. Pasitepu ir pradeda ašaroti ir labai niežtėti akys. Taigi, manau, reikėtų kremo.

Literatūroje rašo kad paakiams geriausia lazdyno riešutų aliejus, į kurį galima įlašinti kelis lašus agurklių ar nakvišų aliejaus, taip pat ramunėlių ar morkų sėklų EA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taigra: 25 rugsėjo 2011 - 22:04
QUOTE(Palomina @ 2011 09 25, 12:58)
Naturaliu tokiu dazu nebuna.. Blakstienas dazom tusais, o antakius, bent jau as, ryskinu seseliais..



Tikrai buna. Maciau kazkada internete ir ten buvo lyg basma ir chna misinys ar kazkas tokio.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 23, 18:46)
Man savos gamybos irgi Nr. 1. Visada darydavau su ricina kol neatradau tucuma sviesto - idealus balzamams  thumbup.gif


Manau, bus išbandyta ir tucuma mirksiukas.gif 4u.gif Tik neaišku kada, nes labai skalsiai maniškis naudojasi biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kreipiuosiu pagalbos - prisireike man kakavos sviesto, bet kuri rinktis neaisku, nes atrodo visi geri, nerafinuoti ir tinkami valgymui (na treciasis jau su konkreciu zodziu 'nerafinuotas' yra). g.gif Pagal kaina antrasis kaip ir geriausias butu (dvigubai mazesnis kiekis nei kitu), bet kodel realiai neaisku (tik kad spalva jo ruda, bet gerai tai ar ne) ax.gif

PIRMAS
ANTRAS
TRECIAS

Atsakyti
Gal kam aktualu bus:

nuo š.m. rugsėjo 26 d. iki spalio 8 dienos bus taikomos iki 30% nuolaidos daugeliui Benecos, Bioturm, ALVA ir UVBIO prekių. Čia Ecoland.lt

O taip pat kviečiame Jus apsilankyti nemokamoje specializuotoje ekologiškų produktų ir aplinkosaugos parodoje - mugėje “Greenshow”, kuri įvyks jau visai netrukus - spalio mėn. 7 - 9 dienomis (PC “Ozas”).
Atsakyti
Gal ir kvailas klausimas,bet... blush2.gif Nusipirkau taukmedžio sviestą, bet jis labai labai kietas, sunkiai tepasi. Noriu naudoti paakiams, bet kol užtepu tamposi paakių oda. Gal ji galima kažkaip paruošti, kad jis minkštesnis būtų?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 09 22, 23:48)
Kas čia per priemonė? smile.gif

cia purskiamas plauku balzamas
QUOTE(fuksė @ 2011 09 23, 07:24)
Neapsunkina plauko? LT berods tokio nemaciau... g.gif

neapsunkina, as perku ji iherbe, o LT manau irgi turetu buti
Atsakyti