Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 22, 14:19)
Sveikos,

aš su tokiu aktualiu klausimu, artėjo ruduo ir lūpoms būtinai reikia gero lūpų balzamo, nes pradėjo labai sausėti. Gal kuri iš Jūsų esate atradusios super gerą?

Iš mano bandytų Aubrey organics (vanilės-medaus), Eco cosmetics, Uoga uoga ir Laveros, paskutinis buvo geriausias, tačiau tikrai nepasakyčiau kad tobulas..


Iš visų mano bandytų neradau nieko geresnio kaip savos gamybos, būtinai su ricinų aliejumi, kurio dėka balzamas ilgiau išsilaiko ant lūpų smile.gif

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 09 22, 15:01)
man labai patinka Hauschkos thumbup.gif


Hauschkos esu turėjus ne išsukamą, o tepamą, tai man jis pasirodė nevertas savo kainos. Labai dažnai reikėjo teptis, trumpai kažkaip isšilaikydavao ant lūpų.

QUOTE(prokruste @ 2011 09 22, 16:12)
Man tai Weleda labai patiko. Jis toks riebus, ziemai labai tinka.


Weledos man kaip tik priešingai pasirodė žiemai per lengvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 09 22, 16:12)
Man tai Weleda labai patiko. Jis toks riebus, ziemai labai tinka.


O jis turi kokį nors atspalvį ar yra bespalvis? Ir kokia to gėrio kaina? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Brno @ 2011 09 23, 09:46)
Esu bandzius Eco cosmetics, Lavera, Hauschka ir Miessence, tai pastarasis be konkurencijos nr.1  thumbup.gif


Gal galit privalumus trumpai pavardinti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
merginos gal zinote koki kremuka kunui kad butu su cinku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 23, 12:31)
O jis turi kokį nors atspalvį ar yra bespalvis? Ir kokia to gėrio kaina? 4u.gif
Papildyta:
Gal galit privalumus trumpai pavardinti? Ačiū 4u.gif


Nusipirkau Sante Lūpų balzamą su simonsijų aliejum ir vanile su šiek tiek rausvu atspalviu (12Lt), kol kas patenkinta, bet dar tik šiandien išbandžiau, tai žiūrėsim kaip bus vėliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 23, 14:28)
Nusipirkau Sante Lūpų balzamą su simonsijų aliejum ir vanile su šiek tiek rausvu atspalviu (12Lt), kol kas patenkinta, bet dar tik šiandien išbandžiau, tai žiūrėsim kaip bus vėliau smile.gif

Jis mano mylimiausias, jau trečią baigiu, gaila kad Sante jį jau išėmė iš gamybos, galima nusipirkti tik parduotuvėse, kur užsilikę iš seniau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2011 09 23, 11:30)

Hauschkos esu turėjus ne išsukamą, o tepamą, tai man jis pasirodė nevertas savo kainos. Labai dažnai reikėjo teptis, trumpai kažkaip isšilaikydavao ant lūpų.


as turejau issukama, tai kaip tik uztekdavo pasitepti karteli ir ilgai islikdavo ant lupu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2011 09 23, 12:30)
Iš visų mano bandytų neradau nieko geresnio kaip savos gamybos, būtinai su ricinų aliejumi, kurio dėka balzamas ilgiau išsilaiko ant lūpų smile.gif

Man savos gamybos irgi Nr. 1. Visada darydavau su ricina kol neatradau tucuma sviesto - idealus balzamams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 23, 18:46)
Man savos gamybos irgi Nr. 1. Visada darydavau su ricina kol neatradau tucuma sviesto - idealus balzamams  thumbup.gif


Man toks pirmąkart girdimas. O kuo jis geriau už riciną? blush2.gif
Atsakyti
Kreipiuosi pas jus pagalbos. Niekur nerandu ilgalaikiu antakiu ir blakstienu dazu. Kaip jus sukates is padeties? Negi niekas nesidazo ju?? Nes nenaturaliu jau nenoriu..
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 24, 07:50)
Man toks pirmąkart girdimas. O kuo jis geriau už riciną? blush2.gif

Ricina yra gana sunki, man labiau žiemai ji patinka, o tucuma kažkur skaičiau, kad ypatingai tinka lūpų balzamams, jie gaunasi tokios švelnios, bet riebokos konsistencijos, labai gerai drėkina, ilgai išlieka ant lūpų (ilgiau nei ricininiai) ir, kaip ir ricina, duoda blizgesio. Ricinos dar neišsižadėjau, darau ir su ja, nes patinka intensyvesnis blizgėjimas, o ir žiemai super. Tucumos tai pirkau AZ tą mažą 10g maišiuką, tai ilgam man jo užteko smile.gif
Paskutinis balzamas gavosi išvis superinis - dėjau visokius aliejus, bet pagrindas buvo tucuma, abrikosų iš KN (intensyviai kvepia marcipanais) ir pagardinau lašiuku KN šaltalankių, tai gavosi intensyvaus ir labai skanaus, saldaus kvapo be jokių specialių pakvėpinimų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 22, 14:19)
Sveikos,

aš su tokiu aktualiu klausimu, artėjo ruduo ir lūpoms būtinai reikia gero lūpų balzamo, nes pradėjo labai sausėti. Gal kuri iš Jūsų esate atradusios super gerą?


Man kolkas Crazy Rumours balzamai yra nr1 - jau nebezinau kiek sunaudojau, sandeliuke dar n turiu ir ruosiuosiu ateityje toliau naudot. Na skoniai skanus, gerai drekina, nera trumpalaikis tas drekinimas, tai man to uztenka is balzamo. O kai daug skoniu, tai keiti ir neatsibosta naudot. Tiesa, dar man Burt's Bees visai patinkantys, bet iki galo nesu dar nei 1 isnaudojus, nes cia maniskio buvo BB balzamas pernai, o siemet jau sandeliuke ir as kelis turiu, tai bandysiu normaliai.
Atsakyti
sveikos, niekaip neišsirenku ir neapsisprendžiu dėl kondicionieriaus - koks jums labiausiai patikęs? plaukai rieboki, ploni, tai noris tokio, kad nepriplotų plaukų...
Atsakyti