Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Babi* @ 2011 09 20, 21:56)
Kokie tavo plaukai? ax.gif
4u.gif


Mano plaukai greit besiriebaluojantys. Aišku, kiekvienai „greit“ yra kitaip. Tai aš plauti galvą turėjau kas antrą dieną. Ir po plovimo plaukai nebūtinai gražiai atrodydavo, purumo trūko. Antrą dieną jau galėdavau vaikščioti tik susirišus, nes plaukai jau būdavo susiriebalavę.

Su Eubiona plaukai išlaiko iki trijų dienų, taip pat atrodo gerokai puresni po plovimo. Tiesa, prieš kokius metus bandžiau Bema riebiems plaukams, bet man nepatiko – plaukai veldavosi, su riebalavimusi niekas nepasikeitė. Na tik kad žinai, jog naudoji sveikesnį produktą...
Atsakyti
Sveikos,

aš su tokiu aktualiu klausimu, artėjo ruduo ir lūpoms būtinai reikia gero lūpų balzamo, nes pradėjo labai sausėti. Gal kuri iš Jūsų esate atradusios super gerą?

Iš mano bandytų Aubrey organics (vanilės-medaus), Eco cosmetics, Uoga uoga ir Laveros, paskutinis buvo geriausias, tačiau tikrai nepasakyčiau kad tobulas..
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 22, 14:19)
Sveikos,

aš su tokiu aktualiu klausimu, artėjo ruduo ir lūpoms būtinai reikia gero lūpų balzamo, nes pradėjo labai sausėti. Gal kuri iš Jūsų esate atradusios super gerą?

Iš mano bandytų Aubrey organics (vanilės-medaus), Eco cosmetics, Uoga uoga ir Laveros, paskutinis buvo geriausias, tačiau tikrai nepasakyčiau kad tobulas..

man labai patinka Hauschkos thumbup.gif
Atsakyti
gal kas yra bandes siuos abu purskiklius ir galetu pasakyt koki efekta jie duoda ir galetu juos palygint? 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 22, 14:19)
aš su tokiu aktualiu klausimu, artėjo ruduo ir lūpoms būtinai reikia gero lūpų balzamo, nes pradėjo labai sausėti. Gal kuri iš Jūsų esate atradusios super gerą?


Man tai Weleda labai patiko. Jis toks riebus, ziemai labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 22, 14:19)
Sveikos,

aš su tokiu aktualiu klausimu, artėjo ruduo ir lūpoms būtinai reikia gero lūpų balzamo, nes pradėjo labai sausėti. Gal kuri iš Jūsų esate atradusios super gerą?

Iš mano bandytų Aubrey organics (vanilės-medaus), Eco cosmetics, Uoga uoga ir Laveros, paskutinis buvo geriausias, tačiau tikrai nepasakyčiau kad tobulas..


Kurį iš Uoga Uoga turimų bandėte? Kokie atsiliepimai 4u.gif Galvoju įsigyti.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 09 22, 16:04)

suteikia svelnumo, glotnumo, sveiko zvilgesio, man jis labai patiko ir kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 09 22, 22:26)
suteikia svelnumo, glotnumo, sveiko zvilgesio, man jis labai patiko ir kvepia wub.gif

Kas čia per priemonė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 22, 20:44)
Kurį iš Uoga Uoga turimų bandėte? Kokie atsiliepimai 4u.gif Galvoju įsigyti.

Ne manęs klausi, bet aš turiu su mėtom ir šokoladu, rodos smile.gif
Tai toks nieko, bet ėmė sunkiai teptis, nors turiu tik 4 mėn (o galioja metus). Tokiais "gabaliukais" ant lūpų, ir reikia brūžint. Gal vasara pakenkė konsistensijai, nešiojausi tašėje rolleyes.gif
Nepatogi pakuotė ir šiaip už tokią kainą yra geresnių man g.gif
Nekartočiau, nors iš principo nėra blogas tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 09 22, 22:26)
suteikia svelnumo, glotnumo, sveiko zvilgesio, man jis labai patiko ir kvepia wub.gif


Neapsunkina plauko? LT berods tokio nemaciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 22, 20:44)
Kurį iš Uoga Uoga turimų bandėte? Kokie atsiliepimai 4u.gif Galvoju įsigyti.


Bandžiau su medum ir mandarinais (Kiss me honey honey), na man tai ne šaltuoju sezonu tai jis labai patiko, gražiai pasidengdavo, skanu nuvalgyt būdavo, tiesa, po vasaros irgi taip pat sukrito i gabaliukus.. o žiemą tai jis kaip ir nieko nepadarydavo iš viso smile.gif bet skaniai kvepia ir gražiai blizga ant lūpų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 22, 13:19)
Sveikos,

aš su tokiu aktualiu klausimu, artėjo ruduo ir lūpoms būtinai reikia gero lūpų balzamo, nes pradėjo labai sausėti. Gal kuri iš Jūsų esate atradusios super gerą?

Iš mano bandytų Aubrey organics (vanilės-medaus), Eco cosmetics, Uoga uoga ir Laveros, paskutinis buvo geriausias, tačiau tikrai nepasakyčiau kad tobulas..

Esu bandzius Eco cosmetics, Lavera, Hauschka ir Miessence, tai pastarasis be konkurencijos nr.1 thumbup.gif
Atsakyti