Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(ligiukss @ 2011 11 23, 20:48)
Labukas, vakar mane  nuvedė i Mary kay kosmetikos pristatymą. Ką pastebėjau, kad mano odos raudonumas tikrai pabalo ir tapo o da daug šviesesne.Kaip ir susigundžiau, bet perskaičiau, kad tai nėra tokia natūrali , kaip sakė konsultantė. aš ištiesų labai blogai prižiūriu savo veido oda. Ir noriu įsigyti veio prausiklį ir gerą kremą gal ką rekomenduotumėt ? smile.gif


tokio universalaus dalyko kaip "geras kremas" nėra, juk tai labai individualu. bent jau savo odos tipą pradžiai parašykit ir ko tikitės iš kremo, kad galėtų kas nors jums patarti...
Atsakyti
http://www.naturata....-veidui-60.html
SItas?
Kur perki ax.gif ? Aciu.
[/quote]

Taip sitas smile.gif Cia ir perku, Naturata el. parduotuveje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cinside @ 2011 11 23, 18:47)
O jis kokios konsistencijos? Iš aprašymo ten tik aliejai, tai jis kietas gal?
Aš vis galvoju, gal su juo pavyktų savo sausą odą pataisyt, bet kaina kiek baido  g.gif Dabar ar kokosų, ar šiaip kokių riešutų aliejum pasiteplioju, kelis kartus pigiau. Tai vat ir neapsisprendžiu  doh.gif


Ne, jis nera kietas, taciau nera ir labai skystas smile.gif Toks tirstokas. Na turint omenyje koks jis yra skalsus, tai ta kaina netaip ir baido smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina89: 23 lapkričio 2011 - 21:20
QUOTE(Honey @ 2011 11 23, 21:06)
tokio universalaus dalyko kaip "geras kremas" nėra, juk tai labai individualu. bent jau savo odos tipą pradžiai parašykit ir ko tikitės iš kremo, kad galėtų kas nors jums patarti...

Mano oda mišri, taip pat ir turi tokį raudonuma, dėmių. Rausvų. Tai norėčiau pabalinti , kad taptų skaistesnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2011 11 23, 22:19)


Aš mamai tokį esu dovanojusi. Jos brandžiai odai irgi labai tiko, gyrė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 11 24, 11:05)
Mano oda mišri, taip pat ir turi tokį raudonuma, dėmių. Rausvų. Tai norėčiau pabalinti , kad taptų skaistesnis  blush2.gif


aš ne mišriaodė, tai gal kuri turinti tokį odos tipą pasidalins savo patirtimi su jumis, tačiau su problemine oda siūlyčiau atkreipti dėmesį į Dr. Hauschka kosmetiką. smile.gif Mišriai odai jie turi melisų kremą, kuris reguliuoja ir ramina odą, jos nenusausindamas. mano sausai odai vis tik pritrūko drėkinimo iš jo, tai manau, kad mišriai būtų pats tas. mano pačios oda yra raustanti ir kapiliarinė, tai geriausiai padeda jų raminamoji kaukė (soothing mask), kuri tuos paraudimus gerokai apmažina. aišku, tik tam kartui.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 11 24, 11:48)
aš ne mišriaodė, tai gal kuri turinti tokį odos tipą pasidalins savo patirtimi su jumis, tačiau su problemine oda siūlyčiau atkreipti dėmesį į Dr. Hauschka kosmetiką.  smile.gif Mišriai odai jie turi melisų kremą, kuris reguliuoja ir ramina odą, jos nenusausindamas. mano sausai odai vis tik pritrūko drėkinimo iš jo, tai manau, kad mišriai būtų pats tas. mano pačios oda yra raustanti ir kapiliarinė, tai geriausiai padeda jų raminamoji kaukė (soothing mask), kuri tuos paraudimus gerokai apmažina. aišku, tik tam kartui.smile.gif

Ačiukas pas mene taip pat yra kapiliarų
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 23, 11:18)
esu turejusi EM bei Inika smile.gif Si nera matine bet blizgesys neislenda, EM turejau matine ir ne,tai su ne matine islysdavo T zonos blizgejimas, Inika visgi sausino ilgiau panaudojus ta pastebejau nors maskavo labai gerai,o si gal maskuoja kiek maziau bet uztektinai, neausina, suteikia odai sveiko svytejimo.... kiekis mazokas bet begalo skalsi, poru ekemsa, nors nei EM nei Inika nekimso, atrodo irgi labai naturaliai smile.gif

Ačiū 4u.gif
Gal dar gali palyginti terre d'Oc ir EM maskavimą? 4u.gif
Kokia maždaug jos kaina? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos. norejau pasiteirauti kaip sis kokosu aliejus is iherb.com? laukiu siuntinuko,tai idomu pasidare gal naudojate,kokie atsiliepimai? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida4: 24 lapkričio 2011 - 16:08
QUOTE(ligiukss @ 2011 11 24, 12:05)
Mano oda mišri, taip pat ir turi tokį raudonuma, dėmių. Rausvų. Tai norėčiau pabalinti , kad taptų skaistesnis  blush2.gif

Siūlyčiau pasižiūrinėti Dr. Hauschka melisų, Argital našlaičių kremus
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 11 24, 16:50)
Ačiū 4u.gif 
Gal dar gali palyginti terre d'Oc ir EM maskavimą? 4u.gif
Kokia maždaug jos kaina? mirksiukas.gif

sakyciau dauk maz man jos vienodai maskuja, gal ciut ciut EM geriau ax.gif
Cia jos kaina 24.99£ uz 3.5g doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti