Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema



QUOTE(Cinside @ 2011 09 18, 19:00)
Biotekoj pasinaudojau akcija santei ir paėmiau šampūną su greipfrutais (šiand bandysiu) ir rutulinį dezidorantą (senasis weledos besibaiginėja).
Tai dezidorantui kol kas komplimentai  smile.gif Tik gal kiek sunkiai tas rutuliukas juda, bet gal kad naujas  g.gif

Visiems Sante produktams nuolaidos, didelės? smile.gif
Kurį būtent dezodorantą ėmėte? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 18 rugsėjo 2011 - 23:27
QUOTE(ernesin @ 2011 09 19, 00:27)
Visiems Sante produktams nuolaidos, didelės? smile.gif
Kurį būtent dezodorantą ėmėte? mirksiukas.gif

Produktams senose pakuotėse. -30 proc. Visai nemažai.
Ėmiau Mild Wave dezidorantą smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli - pati lyg atsakyma jau radus sau, bet idomi ir kitu nuomone 4u.gif

Zodziu, nemegstu pirstu kabinamu kremu del to, kad nehigieniska ir nepatogu naudot, o ir neislaiko visu reikiamu ingridientu veiksmingu. Bet turiu indelius su beore pompa - tai galvoju jeigu toki krema is indelio perdejus i ta su beore pompa, jau iskart pageretu laikymo salygos ir nedingtu kas neturi dingt anksciau laiko.... Ar kazkaip ne taip mastau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 09 20, 05:29)
Turiu klausimeli - pati lyg atsakyma jau radus sau, bet idomi ir kitu nuomone 4u.gif

Zodziu, nemegstu pirstu kabinamu kremu del to, kad nehigieniska ir nepatogu naudot, o ir neislaiko visu reikiamu ingridientu veiksmingu. Bet turiu indelius su beore pompa - tai galvoju jeigu toki krema is indelio perdejus i ta su beore pompa, jau iskart pageretu laikymo salygos ir nedingtu kas neturi dingt anksciau laiko.... Ar kazkaip ne taip mastau?  g.gif


Manau, kad neprašausi smile.gif
bus patogiau ir higieniškiau naudoti, kremas netaip greit suges, tik del ingredientų veiksmingumo nelabai įsivaidzuoju, nes kremas na vistiek bus jau gaves salyti su oru, o kaip jau ten toliau viskas darysis tai as nelabai ir zinau.. smile.gif
Atsakyti
merginos gal zinote adresa femina bona salono Vilniuje kuriame galeciau nusipirkti Lakshmi pudryte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 09 20, 14:44)
merginos gal zinote adresa femina bona salono Vilniuje kuriame galeciau nusipirkti Lakshmi pudryte 4u.gif



Adresas Pušų g.2-1, LT-01112, Vilnius
Tel. (+370 5) 249 74 93
Reikia pasiskambinti jiems. Gal jie neturi.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 13, 12:21)
Pagirsiu Eubiona, nes jau teko išbandyti prisiskaičius pagyrų čia šitai firmai. Tik vieną aš pirkau su dilgėlėmis ir granatmedžiu, o kitą su beržų ir alyvuogių lapais. Abu patiko (plaunu pakaitomis, plaukai gerai laikosi nesusiriebalavę, jokio vėlimosi. O kainos ir kokybės santykis išties  drinks_cheers.gif

Kokie tavo plaukai? ax.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 15, 08:59)
Lavera apelsinų  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 09 20, 15:47)
Adresas Pušų g.2-1, LT-01112, Vilnius
Tel. (+370 5) 249 74 93
Reikia pasiskambinti jiems. Gal jie neturi.


Aš vakar lygtais mačiau Lakshmi Žalia Žalia parduotuvėlėj, tai gali ir ten paklaust, jeigu pakeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 09 21, 09:24)
Aš vakar lygtais mačiau Lakshmi Žalia Žalia parduotuvėlėj, tai gali ir ten paklaust, jeigu pakeliui smile.gif

vakar skambinau i zalia, neturi jie ko man reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 09 21, 12:09)
vakar skambinau i zalia, neturi jie ko man reikia smile.gif


o achilejoj?
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 09 21, 12:53)
o achilejoj?

turi, bet nzn internetu kokia spalva imti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 09 21, 13:00)
turi, bet nzn internetu kokia spalva imti doh.gif


siuncia labai mazus meginelius, bet spalvai atsirinkti gal uztenka. Reikia jiems laiska parasyti ir paprasyti. Skysto makiazo pagrindo megineliu didesnej pakuotej galima pas juos uzsisakyti.
Atsakyti