Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Cinside @ 2011 11 22, 20:09)
Ar kas naudojot Akamuti rožių kremą veidui? Arba arbūzų kūno kremą?
Susidėjau į krepšį naturatoj ko noriu, ir nuo bendros sumos galva susisuko  blink.gif  doh.gif Tai dabar bandau nuspręst ko tikrai reikia...  g.gif



As naudoju Akamuti roziu krema veidui, jis labai skalsus naudoju jau apie 5 menesius, o sunaudojau puse indelio smile.gif Tepuosi juo vakare, nes jis labai riebus, nesuprantu kaip kiti naudoja ji diena, nes pasitepus veidas blizga nuo alieju smile.gif na galiu pasakyti, kad labai atgaivina oda, ji tapo svelnesne, lygesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2011 11 22, 21:12)
Laba, gal kas turite atsiliepimu apie si makiazo pagrinda? Ar pas mus Juaroj yra jo testeriukas?
Aciu 4u.gif
user posted image
juara

o vat sita firma ir mane uzkabinus bigsmile.gif turiu biria mineralke ziauriai patenkinta, yra dar vienas makiazo pagrindas, youtube matosi neblogai maskuoja, jei uzmatytumet kad Juara ju testeriuku turi brukstelkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 22, 21:56)
As tiesiog gera skustuva naudoju,

Man irgi idomu, koki bigsmile.gif ?
As esu atradus viena, jau 7 metus naudoju.

QUOTE(Lina89 @ 2011 11 22, 22:53)
As naudoju Akamuti roziu krema veidui, jis labai skalsus naudoju jau apie 5 menesius, o sunaudojau puse indelio  smile.gif  Tepuosi juo vakare, nes jis labai riebus, nesuprantu kaip kiti naudoja ji diena, nes pasitepus veidas blizga nuo alieju  smile.gif  na galiu pasakyti, kad labai atgaivina oda, ji tapo svelnesne, lygesne  smile.gif

http://www.naturata....-veidui-60.html
SItas?
Kur perki ax.gif ? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 23, 01:21)
As esu atradus viena, jau 7 metus naudoju.


Čia apie skustuvo atradimą? biggrin.gif Gal galit pasidalint, kokį? Ir man aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 22, 23:37)
o vat sita firma ir mane uzkabinus bigsmile.gif  turiu biria mineralke ziauriai patenkinta, yra dar vienas makiazo pagrindas, youtube matosi neblogai maskuoja, jei uzmatytumet kad Juara ju testeriuku turi brukstelkit  4u.gif


na reiks ir man pabandyti.
nes kol kas naudoju lakshmi, bet nelabai patenkinta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 22, 22:37)
o vat sita firma ir mane uzkabinus bigsmile.gif  turiu biria mineralke ziauriai patenkinta, yra dar vienas makiazo pagrindas, youtube matosi neblogai maskuoja, jei uzmatytumet kad Juara ju testeriuku turi brukstelkit  4u.gif

Kaip maskavimas mineralinės, gal su kokiomis kitomis biriomis mineralinėmis galėtum palyginti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 lapkričio 2011 - 10:27
Gal kuri esate bandžiusi Essential Care tušą? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 11 23, 11:27)
Kaip maskavimas mineralinės, gal su kokiomis kitomis biriomis mineralinėmis galėtum palyginti? 4u.gif

esu turejusi EM bei Inika smile.gif Si nera matine bet blizgesys neislenda, EM turejau matine ir ne,tai su ne matine islysdavo T zonos blizgejimas, Inika visgi sausino ilgiau panaudojus ta pastebejau nors maskavo labai gerai,o si gal maskuoja kiek maziau bet uztektinai, neausina, suteikia odai sveiko svytejimo.... kiekis mazokas bet begalo skalsi, poru ekemsa, nors nei EM nei Inika nekimso, atrodo irgi labai naturaliai smile.gif
Atsakyti

Pakomentuokit sudeti nes as naujoke ax.gif 4u.gif
plauku balzamas

Aqua (Water), Sodium Cocoyl Glutamate, Decyl Oleate, Parfum (Fragrance), Glycerin, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Triticum Vulgare (Weath) Germ Extract, Lactic Acid, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Sodium Oxidized Starch Acetate/Succinate, Sodium Lactate, Hydroxypropyl Guar, Sodium Phytate, Tocopherol.

ir sita paakiu krema

Rosa Centifolia Flower Water, Rosa Moschata Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Olive Oil Myristyl Esters, Glyceryl caprylate, Sodium Stearoyl Lactylate, Parfum [Fragrance], Chondrus crispus (Carrageenan) extract, Tocopherol, Xanthan gum, Cellulose gum, Microcrystalline cellulose, Aqua [Water], Sodium phytate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Eugenol.

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prie prašomos komentuoti sudėties parašykit ir produkto pavadinimą ar įkelkit foto, visad po to iškyla eilė klausimų kitoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2011 11 22, 21:53)
As naudoju Akamuti roziu krema veidui, jis labai skalsus naudoju jau apie 5 menesius, o sunaudojau puse indelio  smile.gif  Tepuosi juo vakare, nes jis labai riebus, nesuprantu kaip kiti naudoja ji diena, nes pasitepus veidas blizga nuo alieju  smile.gif  na galiu pasakyti, kad labai atgaivina oda, ji tapo svelnesne, lygesne  smile.gif

O jis kokios konsistencijos? Iš aprašymo ten tik aliejai, tai jis kietas gal?
Aš vis galvoju, gal su juo pavyktų savo sausą odą pataisyt, bet kaina kiek baido g.gif Dabar ar kokosų, ar šiaip kokių riešutų aliejum pasiteplioju, kelis kartus pigiau. Tai vat ir neapsisprendžiu doh.gif
Atsakyti
Labukas, vakar mane nuvedė i Mary kay kosmetikos pristatymą. Ką pastebėjau, kad mano odos raudonumas tikrai pabalo ir tapo o da daug šviesesne.Kaip ir susigundžiau, bet perskaičiau, kad tai nėra tokia natūrali , kaip sakė konsultantė. aš ištiesų labai blogai prižiūriu savo veido oda. Ir noriu įsigyti veio prausiklį ir gerą kremą gal ką rekomenduotumėt ? smile.gif
Atsakyti