Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

gal zinot kokias ekologiskas plauku apsaugos nuo karscio priemones, naudojamas tiesinant plaukus tiesintuvu?
as kazkur skaiciau, kad tiesinant, berods, kas trecia sruoga, tiesintuva reikia patepti alyvuogiu aliejumi. idomu, ar tai tiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 22, 00:42)
Kiek pastebėjau, Logonos šampūnai niekam nepatinka. Kažin kodėl? g.gif

o as kazkada turejau su medumi ir alumi berods, man patiko, pamenu nesausino, purino neblogai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sky_diver @ 2011 11 22, 15:15)
gal zinot kokias ekologiskas plauku apsaugos nuo karscio priemones, naudojamas tiesinant plaukus tiesintuvu? 
as kazkur skaiciau, kad tiesinant, berods, kas trecia sruoga, tiesintuva reikia patepti alyvuogiu aliejumi. idomu, ar tai tiesa  g.gif

siulyciau pasibandyti JMO pomada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 11 22, 15:32)
siulyciau pasibandyti JMO pomada smile.gif


truputi brangokas. gal kas pigiau yra? g.gif as esu skaicius, kad galima su alyvuogiu aliejumi, bet ar yra bandziusiu?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2011 11 22, 15:44)
truputi brangokas. gal kas pigiau yra?  g.gif  as esu skaicius, kad galima su alyvuogiu aliejumi, bet ar yra bandziusiu?


Pabandyk pagūglinti. Galbūt ir rasi, kad gerai jis. Mano plaukai tiesūs, tai nežinau atsakymo...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 21, 23:42)
Kiek pastebėjau, Logonos šampūnai niekam nepatinka. Kažin kodėl? g.gif


kad plaukai tokie kieti, net nezinau kaip pavadinti unsure.gif o ir susiriebalavo kaip su kitais. schmoll.gif schmoll.gif .geriau patiko Giovani max volume. vyrui patiko Logona sampunas tai jis gales ir sunaudoti ax.gif ax.gif
kazin kaip logona riebiems palaukams
Papildyta:
QUOTE(Sky_diver @ 2011 11 22, 14:15)
gal zinot kokias ekologiskas plauku apsaugos nuo karscio priemones, naudojamas tiesinant plaukus tiesintuvu? 
as kazkur skaiciau, kad tiesinant, berods, kas trecia sruoga, tiesintuva reikia patepti alyvuogiu aliejumi. idomu, ar tai tiesa  g.gif



kazin ar nesuriebintu alyvuogiu aliejus g.gif g.gif
Atsakyti
Ar kas naudojot Akamuti rožių kremą veidui? Arba arbūzų kūno kremą?
Susidėjau į krepšį naturatoj ko noriu, ir nuo bendros sumos galva susisuko blink.gif doh.gif Tai dabar bandau nuspręst ko tikrai reikia... g.gif
Atsakyti
Laba, gal kas turite atsiliepimu apie si makiazo pagrinda? Ar pas mus Juaroj yra jo testeriukas?
Aciu 4u.gif
user posted image
juara
Atsakyti
ka jus naudojate skutimuisi? nerandu ekologisku skutimosi putu ar ko nors panasaus g.gif ir gal galetumete rekomenduoti koki nors intymios higienos prausikli?
Atsakyti
Aš "Logonos" šampūnams didelių priekaištų neturiu...dabar naudoju su kofeinu ir Goji uogomis (ploniems plaukams):

user posted image

Esu visai patenkinta ir man šie šampūnai yra geresni už visus iki šiol bandytus "Sante" ax.gif (bandžiau nemažai, kurie buvo išgirti).
Bet tai nėra geriausias iš geriausių šampūnas, tokio aš dar neatradau..išranki esu blush2.gif

Visgi man labiausiai patinka turbūt iš visų bandytų FIN'ai (su rozmarinais, su baltuoju putokliu ar pan.) ir šitas labai patikęs:
http://www.eliah-sah...om/shampoo.html

Tik tiek, kad reikėjo priprast prie miltelinio šampūno tiek man, tiek mano plaukams..pirmus kartus išplovus atrodė, kaip neplauti keletą dienų, susiriebalavę, sukritę doh.gif blink.gif Plaunu plaukus kasdien ir nutariau greit nenurašyt, jau po kelių dienų rezultatas nustebino..plaukai purūs, lengvi, apimties daugiau ir baisiai skalsus tas šampūnas, taip ilgai naudoju jau..
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 11 22, 20:41)
ka jus naudojate skutimuisi? nerandu ekologisku skutimosi putu ar ko nors panasaus  g.gif  ir gal galetumete rekomenduoti koki nors intymios higienos prausikli?

As tiesiog gera skustuva naudoju, tai nelabai ir reikia papildomu priemoniu. Bet turiu del visa ko Aubrey Organics skutimosi kremuka- laaabai skaniai kvepia, puikiai slysta peiliukai, na zodziu patinka. Ir kaina ln nebloga, kiek pamenu 22 lt. Pirkau "Sveikuose produktuose" 4u.gif O aliejus irgi bandziau, bet jie tikrai kemsa peiliukus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2011 11 22, 21:41)
ka jus naudojate skutimuisi? nerandu ekologisku skutimosi putu ar ko nors panasaus  g.gif  ir gal galetumete rekomenduoti koki nors intymios higienos prausikli?


Aš naudoju vyrišką Speick skutimosi kremą, labai patinka, jau antrą pakuotę kartoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 22, 21:56)
As tiesiog gera skustuva naudoju, tai nelabai ir reikia papildomu priemoniu. Bet turiu del visa ko Aubrey Organics skutimosi kremuka- laaabai skaniai kvepia, puikiai slysta peiliukai, na zodziu patinka. Ir kaina ln nebloga, kiek pamenu 22 lt. Pirkau "Sveikuose produktuose"  4u.gif O aliejus irgi bandziau, bet jie tikrai kemsa peiliukus  schmoll.gif

koki skustuva naudoji? 4u.gif
Atsakyti