Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(micefee @ 2011 11 18, 21:22)
Man irgi pasiūlė kontraceptikus naudoti, nors hormonų santykis normalus buvo.  doh.gif

Įdomus straipsnis


Micefee, va tokių medikų darbo metodų ir nesuprantu.

Pažiūrėjau Tavo nuorodą. Tikrai įdomi ir verčianti susimąstyti. Iš tiesų taip ir pagalvoji, kad viena vertus progresas, o kita vertus tomis visomis priemonėmis patys save trūčijam vardan patogumo.

Kita vertus, žinai, perskaičius tą informaciją man mintyse užgroja sena Hiperbolės daina:

Ką dar pasakys daktarai,
Ko patars lyg ugnies vengti.
Jeigu taip pagalvojus gerai,
Tai labiausiai kenksminga gyventi.


Atsiprašau už šį eiliuotą muzikinį lyrinį nukrypimą blush2.gif Na bet negali žmogus visko taip išvengti. Tie plastikai visur aplink mus: automobiliai, kompiuteriai, kita buitinė technika, telefonai, produktų pakuotės. O laikas ribotas, kad su kiekvienu daiktu galėtum taip žaisti įdėmiai skaitydamas etiketes, kokiu numeriu kas pažymėta, kaip įpakuota. Nebent tam turi ištisas dienas laiko. Aš stengiuosi prisižiūrėti maistą, kosmetiką, kitokias buitines priemones, kurių rinkimasis itin ilgai netrunka. O dėl kito stengiuosi per daug nepanikuoti, nes nuo streso irgi negeros ligos pradeda vystytis doh.gif Tai ką galiu, stengiuos žiūrėti ir keisti į gerąją pusę, o visą kitą tai labai tikiuosi, kad kompensuos gera nuotaika ir optimizmas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Turejau meginuka 'obuolines' duso zeles is Aroma Zone (zr. cia), tai man visai patiko.. o jau kvapas wub.gif
Atsakyti
Merginos, atsimenat, čia buvo labai giriamas tušas Phyts. Sugalvojau, kad man jo reikia. Randu čia: Mondebio. Gal norite jungtis prie užsakymo per čia?
Atsakyti
Isbandziau Logona sampuna su medumi purumui suteikti. Palieka plaukus tokius idomiai siurkscius g.gif g.gif Vakare kaip ir anksciau susiribalave schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kiek pastebėjau, Logonos šampūnai niekam nepatinka. Kažin kodėl? g.gif
Atsakyti
Kas dabar į Lietuvą importuoja Laverą?

Nes žiūriu visi išsiparduoda, gyvai niekas nebeprekiauja - likę tik likučiai, internete irgi nelabai koks pasirinkimas...
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 22, 09:23)
Kas dabar į Lietuvą importuoja Laverą?

Nes žiūriu visi išsiparduoda, gyvai niekas nebeprekiauja - likę tik likučiai, internete irgi nelabai koks pasirinkimas...


Damodaroj Mindaugo Maximoj yra visko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 22, 09:23)
Kas dabar į Lietuvą importuoja Laverą?

Nes žiūriu visi išsiparduoda, gyvai niekas nebeprekiauja - likę tik likučiai, internete irgi nelabai koks pasirinkimas...


Laveros naudojau dantų pastas, pirkdavau Biosaloj. Negi ir ten nėra? Grįžus norėčiau vėl nusipirkti...
Papildyta:
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 22, 12:06)
Damodaroj Mindaugo Maximoj yra visko  4u.gif


O, visgi tikiuosi rasti kur įsigyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 21, 23:42)
Kiek pastebėjau, Logonos šampūnai niekam nepatinka. Kažin kodėl? g.gif

Kad Logonos ne tai jog netinka, o praktiskai visiems sausina ir velia plaukus, neteko girdeti, kad, pavyzdziui, kazkam apsunkintu ar suriebintu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 22, 09:23)
Kas dabar į Lietuvą importuoja Laverą?

Nes žiūriu visi išsiparduoda, gyvai niekas nebeprekiauja - likę tik likučiai, internete irgi nelabai koks pasirinkimas...

Aš visad rasdavau Eurovaistinėse didžiosiose (jei Kaune, tai pvz Akropolio Eurovaistinė), taip pat regis net didžiosios Maximos (irgi Kauno Akropolyje)
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 11 22, 00:42)
Kiek pastebėjau, Logonos šampūnai niekam nepatinka. Kažin kodėl? g.gif

Aš pabandymui buvau nusipirkus Logonos šampūno pusę pakuotės iš kitos SM narės. Ji pardavė, nes jai sausino, "elektrino" plaukus. Man patinka šampūnai neapsunkinantys plaukų, tai jis vienas iš jų ir buvo. Normalus šampūnas, gerai plovė, bet ir nepapurindavo plaukų (nežinau net ar tai žadėjo daryt, tiesiog pirkau iš smalsumo išbandyti produktą). Mano plaukų tas puse buteliuko nenusausino smile.gif Bet ir nesužavėjo, kad pirkčiau antrą šampūno pakuotę smile.gif
Apskritai Logonos firma man priimtina , nes gamina ekologišką produkciją, bet jos gaminiai nėra labai turtingi savo sudėtimi, todėl pernelyg nežavi.
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif
Atsakyti
Ilgiau panaudojus JMO detangler'į galiu pasakyti, kad nenoriu jokio kondicionieriaus, nes po JMO mano plaukai šilkiniai thumbup.gif
Atsakyti