Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 17, 18:15)
4u.gif  tikrai taip- darau viska, kas mano valioje. Nes noriu tureti grazia oda, kaip ir visos moterys  smile.gif

Valgau kalakutiena, vistiena, retai bet valgau. Tiesa, cia paukstiena  biggrin.gif  tad mesos nevalgau taip iseina bet ir netruksta  4u.gif
beje, siandien pasidariau maisto netoleravimo testa  unsure.gif po savaites bus ats.
O jei tau lb norisi mesos, tai tikrai nereikia atsisakyti - ji nera blogis, kaip tik viskas ok, tik reikia ziureti kaip ji pagaminta ir su kuo valgoma  4u.gif


Na, mano mėsa irgi dažniausiai vištiena būna. Bet labai mėgstu aštriai, tai kokius du kartus per mėnesį neatsispiriu pagundai pasidaryti Čili troškinuką su jautiena. Bet tai nėra dažnai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 17, 12:16)
Beje, o mityba ne viskas. Jei turi problemų su hormonais, tai vien mityba visko, deja, nesutvarkysi.


Manau, čia ir yra visa problema.
Kai pradėjo mano oda kaprizintis, ėjau per visokius gydytojus. Atsakymo sulaukiau praktiškai vieno: arba gyvenk su tokia oda, arba gerk kontraceptines. Kol kas renkuosi gyventi su tokia oda. Ir vis dar bandyti įvairias priemones jai suvaldyti.
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 11 18, 12:27)
Manau, čia ir yra visa problema.
Kai pradėjo mano oda kaprizintis, ėjau per visokius gydytojus. Atsakymo sulaukiau praktiškai vieno: arba gyvenk su tokia oda, arba gerk kontraceptines. Kol kas renkuosi gyventi su tokia oda. Ir vis dar bandyti įvairias priemones jai suvaldyti.


Ir kaip jie padarydavo išvadą, kad reikia gerti kontraceptines? Prasti gydytojai, pasakyčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 11 18, 12:27)
Manau, čia ir yra visa problema.
Kai pradėjo mano oda kaprizintis, ėjau per visokius gydytojus. Atsakymo sulaukiau praktiškai vieno: arba gyvenk su tokia oda, arba gerk kontraceptines. Kol kas renkuosi gyventi su tokia oda. Ir vis dar bandyti įvairias priemones jai suvaldyti.


Iš gydytojų esu išgirdus tą patį... sad.gif
šiek tiek geresnė išeitis buvo antibiotikiniai tepaliukai, kurie stebuklingai padėdavo pusei metų, bet po to vėl tas pats - o nuolat jų nenaudosi...

Man dermatologė pasakė - "anksčiau ar vėliau savaime praeis" smile.gif))
Atsakyti
Čia biški ne į temą parašysiu, man irgi dėl hormonų sureguliavimo buvo skirti kontraceptikai, bet aš pasirinkau homeopatiją. Negaliu sakyti, kad 100 proc. padėjo, bet 90 proc. tai tikrai. Jei sąžiningai juos geriu, tada ir oda normali būna visomis dienomis, jei tik apsileidžiu, iš karto aišku, kada prasidės mmm, pradeda lįsti visokie pūlinukai, išberia veido odą ir pan. Tik tiek, kad poveikio greito nebūna, reikia ilgokai juos vartoti, ir mano atveju, jų negeriant viskas grįžta į pradinę būseną.
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 11 18, 14:34)
Čia biški ne į temą parašysiu, man irgi dėl hormonų sureguliavimo buvo skirti kontraceptikai, bet aš pasirinkau homeopatiją. Negaliu sakyti, kad 100 proc. padėjo, bet 90 proc. tai tikrai. Jei sąžiningai juos geriu, tada ir oda normali būna visomis dienomis, jei tik apsileidžiu, iš karto aišku, kada prasidės mmm, pradeda lįsti visokie pūlinukai, išberia veido odą ir pan. Tik tiek, kad poveikio greito nebūna, reikia ilgokai juos vartoti, ir mano atveju, jų negeriant viskas grįžta į pradinę būseną.


O gal galėtum plačiau papasakoti, ką geri? Ir ar lankeisi pas homeopatą, kuris tuos vaistukus paskyrė vartoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 18, 14:36)
O gal galėtum plačiau papasakoti, ką geri? Ir ar lankeisi pas homeopatą, kuris tuos vaistukus paskyrė vartoti? 4u.gif

Čia reikia pas homeopatą kreiptis, nes kiekvienam labai individualu, man skyrė dėl mot. bėdų, o kartu su jais ir odos problemos išsisprendė, bet kaip minėjau ne 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 11 18, 16:08)
Čia reikia pas homeopatą kreiptis, nes kiekvienam labai individualu, man skyrė dėl mot. bėdų, o kartu su jais ir odos problemos išsisprendė, bet kaip minėjau ne 100 proc.


Suprantama. O pas kokį gydytoją lankeisi?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 18, 12:26)
Ir kaip jie padarydavo išvadą, kad reikia gerti kontraceptines? Prasti gydytojai, pasakyčiau doh.gif


Gal ir prasti, bet geresnių neradau. Pavardėm dabar nesusakysiu, nes senokai buvo, bet lankiausi pas įvairius: nuo dermatologo iki ginekologo, nuo paprastų pašnekėjimų iki žarnų rijimų, nuo gydytojo "tiesiog" iki gydytojo "per pažįstamus". Nei vienas nieko protingiau nepasakė, arba viskas tau gerai, arba gerk kontraceptines doh.gif
Papildyta:
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 18, 13:07)
šiek tiek geresnė išeitis buvo antibiotikiniai tepaliukai, kurie stebuklingai padėdavo pusei metų, bet po to vėl tas pats - o nuolat jų nenaudosi...


Man šitie minimalų efektą suteikė. O tik nustodavau teptis ir visi draugeliai dviguba jėga sugrįždavo doh.gif
Papildyta:
Kad labiau grįžtumėme prie temos papasakosiu ir ką esu naudojus:
- Arbatmedžio eterinis (jokio poveikio, gal tik neplinta spuogija, jei būna koks pūlingas spuogelis)
- Šaltalankių aliejukas (kemša poras berods)
- Molio kaukės (padeda, bet gana laikinas efektas: išvalo odą vienam vakarui, ryte kokia buvusi. Maišau labai įvairų molį: įvairių spalvų, iš įvairių vietų ir pan. visų efektas daugiau mažiau panašus)
- Bandžiau veidui naudoti lazdynų riešutų aliejų vietoj kremo (iš pradžių lyg ir patiko, nors daugiau bendru poveikiu odai, o po to pradėjo kimšti poras)
- Veido valymas su aliejais (kimšo poras)
- Vietoj toniko naudoti hidrolatus (jokio ypatingo poveikio)
- Veido prausiklis - juodasis Afrikos muilas (vasarą visai nieko, tiesa irgi bėrimų nelabai veikia, bet gal kažkiek apmalšina. Žiemai pernelyg sausina).

Gal ką ir pamiršau. Čia suminėjau tik natūralias priemones, atsižvelgdama į temą. Kiek esu išbandžiusi bendrai geriau net negalvoti doh.gif

Dar turbūt reikia pasakyti, kad nėra pas mane oda labai blogos būklės. Beria daugiausiai smakrą ir veido šonus (ten ir kemšasi poros labiausiai). Anksčiau prie viso to prisidėdavo ir kakta, bet dabar jos beveik nebeberia. Pūlingi spuogai būna pavieniai, bet nors vieną ar du visada su savimi nešiojuosi.
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 11 18, 18:40)
Dar turbūt reikia pasakyti, kad nėra pas mane oda labai blogos būklės. Beria daugiausiai smakrą ir veido šonus (ten ir kemšasi poros labiausiai). Anksčiau prie viso to prisidėdavo ir kakta, bet dabar jos beveik nebeberia. Pūlingi spuogai būna pavieniai, bet nors vieną ar du visada su savimi nešiojuosi.


Va va, mano lygiai ta pati situacija...

O hormonus tyriausi, viskas normalu buvo...
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 11 18, 18:40)
Gal ir prasti, bet geresnių neradau. Pavardėm dabar nesusakysiu, nes senokai buvo, bet lankiausi pas įvairius: nuo dermatologo iki ginekologo, nuo paprastų pašnekėjimų iki žarnų rijimų, nuo gydytojo "tiesiog" iki gydytojo "per pažįstamus". Nei vienas nieko protingiau nepasakė, arba viskas tau gerai, arba gerk kontraceptines  doh.gif


Na, aš labiau klausiau, kokius tyrimus atlikę jie patarė kontraceptikus vartoti? smile.gif Nes kad manytų, jog tai padės, tai turėtų būt daryti hormonų tyrimai. Kitu atveju nežinau, kuo tai pagrįsti... O dėl veido erkutės tyreisi?

O štai aš šią savaitę padariau eksperimentą (už tai sau dabar nepatinku doh.gif). Užėjo poreikis saldumynams, valgiau tokius sausainiukus su trupučiu šokolado juose. Jie tokie nedidukai, tai per dieną iki 10 įvairias arbatas gerdama sukrimsdavau, ir taip nuo antradienio. Ir ką jūs sau galvojat? Poveikį matau iškart, prisidaugino bjaurybių inkštirų doh.gif Jau niekuo nebeįmanoma pasmaguriauti... Reikia kažkaip atprasti, kad organizmas tokių dalykų nebeprašytų ir pasitenkinti vien sveikais dalykais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 18 lapkričio 2011 - 20:12
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 18, 21:11)
Na, aš labiau klausiau, kokius tyrimus atlikę jie patarė kontraceptikus vartoti? smile.gif Nes kad manytų, jog tai padės, tai turėtų būt daryti hormonų tyrimai. Kitu atveju nežinau, kuo tai pagrįsti...


Man irgi pasiūlė kontraceptikus naudoti, nors hormonų santykis normalus buvo. doh.gif

Įdomus straipsnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 18 lapkričio 2011 - 20:35