Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(micefee @ 2011 11 15, 19:46)

Šiaip iš pradžių buvo sunku, nes mėgau daug ką kas nesveika, o kur dar bokaliukas alaus, taurė vyno... Būdavo, kad savaitę atsilaikau, o 5dienį suėdu pakelį čipsų ir užgeriu alum biggrin.gif Bet paskui pamačiau kokia tragedija organizme būna po to ir po truputį atsisakiau visko, dabar jau net noras nebekyla vartoti to, ką kažkada.
Pvz pieno produktai man buvo maistas Nr. 1. Sūrelius valgydavau ne vienetais, o dėžutėm, pieno po mažiau kaip pusę litro net nevartojau. Laikiau save pienišku žmogumi ir atrodė, kad organizmas tiesiog reikalauja pieno, bet mečiau ir viskas. Nei man reikia, nei skanu dabar.
Iš kitos pusės, nebuvau nuolatinė kavinių lankytoja, čipsėdra, mintanti hamburgeriais ar kažkokių rūkytų, keptų dalykų mėgėja, tad mesti buvo sunku, tačiau ne taip sunku kaip gali būti.
Realiai viskam turi būti saikas. Ir dabar kartais padarau gurkšniuką (bet tik gurkšniuką) alaus, kokį vieną čipsiuką suvalgau, bet tuo viskas ir baigiasi.

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 21:12)

O kas sakė, kad mes dabar negražios? cool.gif Tik aišku 2012 būsim kaip iš pieno plaukusios nimfos biggrin.gif

Aliejų nebetepu, nes kažkaip atradau savo kremuką ir nenoriu mėtytis nuo kremo prie aliejų, o ir neturiu dabar kažko labai tinkančio veidui. O nuo tamanų ir mane bėrė kai visą veidą tepiau, o kai tik atskirus plotelius tai kol kas viskas ok lyg ir.

AN rugiagėlių kvapas tai kaip švelniai rūgtelėjusio alaus, KN truputį švelnesnės, vos vos juntama tokia žolytė, aplaistyta alučiu biggrin.gif Bet manęs kvapas neerzina, netgi malonus kažkuria prasme.

Oj, aš labai nevalinga - kitaip ir saldumynus būčiau metusi, bet reikia gyvenime pasilikti ir malonumų 4u.gif Tiesiog taip sutapo, kad sunkiai sirgo artimas žmogus, iš tų nervų man prasidėjo bėdos su skrandžiu - kankino nuolatiniai skausmai, pykinimas, jausmas, kad kažkas stovi skrandyje, kylantis rūgštingumas, kartumas burnoje ir pan. Galvojau pagersiu vaistų, praeis ir vėl valgysiu viską kas valgoma. Tačiau pamačiau, kad ne viskas taip lengvai praeina...
Artimam žmogui teko keisti mitybą, pamačiau kaip sunku tai daryti vienam. Galvoju reikia padėti, kartu bus lengviau, o ir abiems tas naudinga buvo. Pradėjom kitaip maitintis, pripratom ir atrodo, kad visada taip buvo. Dabar nebenorim grįžti prie ankstesnės mitybos schmoll.gif

QUOTE(Flos @ 2011 11 15, 22:14)
Dabar prisiskaičiau Nidulios receptą organizmo valymui, pasidariau mišinuką (viską turėjau) ir vakarais geriu, nes rytais negaliu laukti 30 min iki valgymo.

Pasakok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 15, 21:41)
kas čia per receptas?smile.gif

O va čia labai geros temos, kažkaip mano neužmatytos ir dar neperskaitytos..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 11 15, 22:30)
O va čia labai geros temos, kažkaip mano neužmatytos ir dar neperskaitytos..


o siaube siaubeli...kiek dar skaitymo laukia biggrin.gif

ačiū labai, išsisaugau nuorodą ir laukiu geresnių laikų skaitymui:)
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 20:12)
O kokias žoles vartoji? Gal gali plačiau apie tai papasakot? 4u.gif


Gėriau rytais ir vakarais tokį skystaliuką: http://www.iherb.com...0-ml/33598?at=0
Tiksliai net nežinau, kam jis skirtas, nes aprašymas labai skurdus, o ėmiau, nes nemokamas buvo. lotuliukas.gif Bet pasiskaičiau internete, kad ši trinktūra skirta medžiagų apykaitos skatinimui ir kraujo valymui.
O dabar šitą geriu tik rytais, vakare pradėjau gerti šitą: http://ekopirk.lt/ek...alymui-organic/
O dieną geriu šitą: http://ekopirk.lt/ek...inkstams-liver/
Bet reikia nevartoti alkoholio, atsisakyti mėsos, pieno produktų ir valgyti daug daržovių. Ne visai man viskas pavyksta... blush2.gif

QUOTE(Flos @ 2011 11 15, 21:14)
O kur sodą parovei? Man reik kepimui!


Iš iherb'o: http://www.iherb.com...453-g/9852?at=0 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 15, 23:13)
o siaube siaubeli...kiek dar skaitymo laukia biggrin.gif

ačiū labai, išsisaugau nuorodą ir laukiu geresnių laikų skaitymui:)


Dievulėliau, kiek čia daug informacijos. Bet va receptas iškart parašytas. Ačiū, Flos. Spėju, kad čia daugiau Nidulios pasekėjų atsiras biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 22:20)
O kas sakė, kad mes dabar negražios? cool.gif Tik aišku 2012 būsim kaip iš pieno plaukusios nimfos biggrin.gif

Aliejų nebetepu, nes kažkaip atradau savo kremuką ir nenoriu mėtytis nuo kremo prie aliejų, o ir neturiu dabar kažko labai tinkančio veidui. O nuo tamanų ir mane bėrė kai visą veidą tepiau, o kai tik atskirus plotelius tai kol kas viskas ok lyg ir.


Aha. Būsim ne gražios, o dar gražesnės biggrin.gif Teisingai Tu sakai 4u.gif O koks tas atrastasis kremas?
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 22:20)
Pvz pieno produktai man buvo maistas Nr. 1. Sūrelius valgydavau ne vienetais, o dėžutėm, pieno po mažiau kaip pusę litro net nevartojau. Laikiau save pienišku žmogumi ir atrodė, kad organizmas tiesiog reikalauja pieno, bet mečiau ir viskas. Nei man reikia, nei skanu dabar.


Kaip aš džiaugiuosi, kad pieno nuo vaikystės nemėgstu. Man net jo vieno kvapas labai nepatinka doh.gif Bet labai mėgstu jogurtus, pieno kokteilius, sūrį, sūrelius. Va su šitais tai teko pakovoti. Na ir su saldumynais, nes šokoladu irgi mėgstu papiktnaudžiaut doh.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 11 15, 23:29)


Oho, kiek visko. Ačiū, micefee. Per Kalėdas kai grįšiu, visko įsigysiu ir žiūrėsiu, kaip seksis valytis drinks_cheers.gif

Bet gerą temą čia užvedžiau apie gyvenimo būdą, kiek naujų dalykų pati sužinojau iš Jūsų visų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 16, 02:05)
Aha. Būsim ne gražios, o dar gražesnės biggrin.gif Teisingai Tu sakai 4u.gif O koks tas atrastasis kremas?

Kaip aš džiaugiuosi, kad pieno nuo vaikystės nemėgstu. Man net jo vieno kvapas labai nepatinka doh.gif Bet labai mėgstu jogurtus, pieno kokteilius, sūrį, sūrelius. Va su šitais tai teko pakovoti. Na ir su saldumynais, nes šokoladu irgi mėgstu papiktnaudžiaut doh.gif

Kremas tai Argital našlaičių, naudoju jau antrą pakuotę. Labai gerai pamaitina veido odą, nebeliko nusausėjimų. Neblogai nuramina sudirgimus, paraudimus. Žodžiu, esu patenkinta - retai perku antrą pakuotę tokio pat kremo, o iš eko tai čia pirmas toks laimikis bigsmile.gif

Vat kam iš pieno produktų ir dabar neatsispirčiau, tai turbūt vanilinis MacDonaldo pieno kokteilis... Aišku ten chemijos ir brudų bomba, nu bet kaip skanu užtat biggrin.gif

O temą tikrai gerą užvedei thumbup.gif - naujų dalykų pasiskaičiau, bandysiu ir aš ant savęs
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano atveju mitybos sutvarkymas turejo itakos nemeluosiu kokiu 80% odos buklei ax.gif Isbraukiau saldumynus, VISUS pieno produktus, baltu miltu kepinius, netgi duona ne bet kokia galiu valgyti (tik rugine), zinoma, pusfakrikacius, nors ir iki to juos gal karta i metus valgydavau, limonadus,

Per diena butinai isgeriu ne maziau 1,5 l mineralinio, ir jau taip ipratau, kad man jo ima trukti, jei neatsigeriu bigsmile.gif

Plius pieno produktai issprende pilvo spazmu bedas smile.gif

O valgau pagrinde koses, darzoves troskintas dabar jau ne vasara, vaisius, riesutus, kartais dziovintus vaisius, kai lb ssaldaus uzsimanau ax.gif

As jau tiek prisikankinus buvau su spuogais, kad dingo ir nebeaplanko jokie norai nei sokoladui, nei karums sureliams, nei dar kam biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 15, 22:29)

O kaip manot, ar labai kuo skiriasi nuo lietuvoj esancios valgomosios sodos?
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 16, 11:24)
O kaip manot, ar labai kuo skiriasi nuo lietuvoj esancios valgomosios sodos?


iš tikro, aš tai nemanau, kad kažkuom skiriasi g.gif
nebent kilmės šalimi ir kaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 16, 09:28)
Kremas tai Argital našlaičių, naudoju jau antrą pakuotę. Labai gerai pamaitina veido odą, nebeliko nusausėjimų. Neblogai nuramina sudirgimus, paraudimus. Žodžiu, esu patenkinta - retai perku antrą pakuotę tokio pat kremo, o iš eko tai čia pirmas toks laimikis bigsmile.gif


Šitą aš pasišovusi pabandyti prie progos ax.gif

Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 16, 10:52)
Sveikos  4u.gif
Mano atveju mitybos sutvarkymas turejo itakos nemeluosiu kokiu 80% odos buklei  ax.gif Isbraukiau saldumynus, VISUS pieno produktus, baltu miltu kepinius, netgi duona ne bet kokia galiu valgyti (tik rugine), zinoma, pusfakrikacius, nors ir iki to juos gal karta i metus valgydavau, limonadus,

Per diena butinai isgeriu ne maziau 1,5 l mineralinio, ir jau taip ipratau, kad man jo ima trukti, jei neatsigeriu  bigsmile.gif

Plius pieno produktai issprende pilvo spazmu bedas  smile.gif

O valgau pagrinde koses, darzoves troskintas dabar jau ne vasara, vaisius, riesutus, kartais dziovintus vaisius, kai lb ssaldaus uzsimanau  ax.gif

As jau tiek prisikankinus buvau su spuogais, kad dingo ir nebeaplanko jokie norai nei sokoladui, nei karums sureliams, nei dar kam  biggrin.gif


Ieva, o Tu irgi valinga. Na bet suprantama iš tiesų labai gerai, kad kai turi tam tikrų problemų, kurios tave kankina metų metais, gali labai daug ką padaryti idant jos visam laikui išnyktų.

O Tau mėsos netrūksta? Aš tai mėsos kasdien nevalgau, na kokį kartą per dvi savaites, bet visai atsisakyti nenoriu, nes man tam tikri dalykai visgi labai skanu wub.gif Tai nežinau, gerai čia ar blogai, nes šiaip nuo mėsos nesu pastebėjusi, kad kažkas darytųsi.
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 16, 11:30)
iš tikro, aš tai nemanau, kad kažkuom skiriasi  g.gif
nebent kilmės šalimi ir kaina biggrin.gif


Nemanau, kad skiriasi. Aš naudoju tą paprastą valgomąją, tik ją man irgi atvežė iš Lietuvos, nes čia nepavykti aptikti sodos vietinėse parduotuvėse biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 16 lapkričio 2011 - 11:43
jetus, numirčiau iš bado nevalgant tiek dalykų smile.gif))
Čipsų seniai nebevalgau, būna prasiveržia noras kartą per metus ir suvalgau visą pakelį iškart smile.gif) bet be pieno, mėsos ir baltų miltų kepinių neišgyvenčiau, nes vien nuo daržovių nepavalgau smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 16 lapkričio 2011 - 12:05
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 16, 13:04)
jetus, numirčiau iš bado nevalgant tiek dalykų smile.gif))
Čipsų seniai nebevalgau, būna prasiveržia noras kartą per metus ir suvalgau visą pakelį iškart smile.gif)  bet be pieno, mėsos ir baltų miltų kepinių neišgyvenčiau, nes vien nuo daržovių nepavalgau smile.gif)


Man irgi sotumo jausmas vien nuo daržovių neateina, bet dažnai valgau jas su kokiu nors tunu. Žinau, kad irgi nelabai gerai galbūt, na bet alkana juk irgi nebūsi biggrin.gif O vištieną ar jautieną (stengiuosi pirkti ekologišką) keletą kartų į mėnesį nusiperku ir pavalgau. Nes organizmas prašo. Neseniai atradau kiaušinienes ir omletus, kuriuos irgi visada valgau su kalnu daržovių.

Baltų miltų kepinius riboti sekasi neblogai, aišku, silpnumo akimirkų irgi būna. Bet dėl pieno labai džiaugiuos jo nemėgstanti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 16 lapkričio 2011 - 12:13