Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 14, 21:48)
Aš pas Elytę dariausi jau tris valymus ir visus tris kartus ji darė skirtingai.
Pirmą kartą iškaitino veido odą, išmasažavo aliejais, dėjom dvi molio kaukes ir kas liko išspaudė.
Antrą kartą iškaitino, aliejai, išspaudė, tada molio kaukę dėjom
Trečią kartą iškaitino, molį tik ant kaktos dėjo, išspaudė, raminančia kaukę dėjo.

Žodžiu, esu patenkinta, eisiu dar. Aišku, minusas yra tas, kad tai labai nepigus malonumas ir kažkiek duoda per kišenę, ypač dažnai darant, bet ko tik nepadarysi dėl savęs ir gražios veido odos smile.gif


Ačiū, Galadriele, kad pasidalinai įspūžiais 4u.gif Buvo įdomu.

Tiesa, man štai toks iškilo tas klausimas ne tik Tau, bet ir visoms, turinčioms kažkokių problemų su oda. Ar bandot jas spręsti dar ir kaip nors iš vidaus? Pavyzdžiui, mityba, sportu, dienos režimo tvarkymu, jei išsibalansavusi hormonų pusiausvyra, tai bandymu ją atstatyti, ir panašiom priemonėm? Nes dauguma problemų kyla dėl užteršto arba išsiderinusio vidaus... Pavyzdžiui, aš labai jaučiu maisto įtaką odai. Jeigu pavartoju ką nors iš pieno produktų (sūrio, kavos su pienu), iškart kitą dieną žiūrėk, jau kelios bjaurybės iššokę. Nebūtinai ant veido, gal ant krūtinės, ant nugaros. Išgeriu taurę vyno - ryte pasekmės tokios pačios. Suvalgyčiau labai riebiai (nors, tiesa, taip nevalgau, nes nemėgstu, bet jeigu...) - tai vėl oda apie save primena. Po didelio kiekio ko nors šokoladinio oda atrodo turbūt blogiausiai iš visų čia minėtų produktų doh.gif Tai dabar bandau susižiūrėti mitybą. Aišku, kaip ir visi, turiu šiokių tokių silpnybių, tai kartais papiktnaudžiauju ir tada tenka tvarkytis su to viso rezultatais doh.gif Na bet su kai kurių produktų atsisakymu pasistūmėjau taip, kad jau pats organizmas nebeprašo. Sąlygiškai nemažai būnu lauke. Dar reikia padirbėti su režimu, nes kartais iššoku iš vėžių. Ir pamąstyti, kaip sušvelninti hormonų siautėjimą per PMS. Nes tai irgi matau ant odos.

Taigi kadangi sekasi neblogai, pirma noriu išbandyti tai, kas priklauso nuo pačios gyvenimo būdo. Žinoma, naudoju hidroliatą, aliejų, gasulo molį, atradau nuostabiai efektyvią ir paprastą kaukę iš sodos. Bet labiausiai dabar žiūriu į tuos dalykus, kurie veikia iš vidaus, ypač mitybą. Turiu pasakyti, daug kas pasikeitė į labai teigiamą pusę, ir tai ne tik ant odos pastebimi pokyčiai, bet dar ir viso kūno savijauta. Taigi man tokie valymai būtų tikriausiai labiau atsipalaidavimo būdas ir tokia šalutinė priemonė kovojant su problemom. Šiaip aš turiu pažįstamą, kuri į valymus (ne pas Elytę) vaikšto labai netgi dažnai, na bet ką, tabakas, vynas nedidelėm dozėm kas antrą dieną, daug kavos, pieno produktų, savaitgaliai iki paryčių ir, nepaisant valymų, absoliučiai niekas nesikeičia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 15:00)
Ačiū, Galadriele, kad pasidalinai įspūžiais 4u.gif Buvo įdomu.

Tiesa, man štai toks iškilo tas klausimas ne tik Tau, bet ir visoms, turinčioms kažkokių problemų su oda. Ar bandot jas spręsti dar ir kaip nors iš vidaus? Pavyzdžiui, mityba, sportu, dienos režimo tvarkymu, jei išsibalansavusi hormonų pusiausvyra, tai bandymu ją atstatyti, ir panašiom priemonėm? Nes dauguma problemų kyla dėl užteršto arba išsiderinusio vidaus... Pavyzdžiui, aš labai jaučiu maisto įtaką odai. Jeigu pavartoju ką nors iš pieno produktų (sūrio, kavos su pienu), iškart kitą dieną žiūrėk, jau kelios bjaurybės iššokę. Nebūtinai ant veido, gal ant krūtinės, ant nugaros. Išgeriu taurę vyno - ryte pasekmės tokios pačios. Suvalgyčiau labai riebiai (nors, tiesa, taip nevalgau, nes nemėgstu, bet jeigu...) - tai vėl oda apie save primena. Po didelio kiekio ko nors šokoladinio oda atrodo turbūt blogiausiai iš visų čia minėtų produktų doh.gif Tai dabar bandau susižiūrėti mitybą. Aišku, kaip ir visi, turiu šiokių tokių silpnybių, tai kartais papiktnaudžiauju ir tada tenka tvarkytis su to viso rezultatais doh.gif Na bet su kai kurių produktų atsisakymu pasistūmėjau taip, kad jau pats organizmas nebeprašo. Sąlygiškai nemažai būnu lauke. Dar reikia padirbėti su režimu, nes kartais iššoku iš vėžių. Ir pamąstyti, kaip sušvelninti hormonų siautėjimą per PMS. Nes tai irgi matau ant odos.

Taigi kadangi sekasi neblogai, pirma noriu išbandyti tai, kas priklauso nuo pačios gyvenimo būdo. Žinoma, naudoju hidroliatą, aliejų, gasulo molį, atradau nuostabiai efektyvią ir paprastą kaukę iš sodos. Bet labiausiai dabar žiūriu į tuos dalykus, kurie veikia iš vidaus, ypač mitybą. Turiu pasakyti, daug kas pasikeitė į labai teigiamą pusę, ir tai ne tik ant odos pastebimi pokyčiai, bet dar ir viso kūno savijauta. Taigi man tokie valymai būtų tikriausiai labiau atsipalaidavimo būdas ir tokia šalutinė priemonė kovojant su problemom. Šiaip aš turiu pažįstamą, kuri į valymus (ne pas Elytę) vaikšto labai netgi dažnai, na bet ką, tabakas, vynas nedidelėm dozėm kas antrą dieną, daug kavos, pieno produktų, savaitgaliai iki paryčių ir, nepaisant valymų, absoliučiai niekas nesikeičia doh.gif


Na kažkiek tiesos yra... smile.gif man sakyčiau sveika mityba padarė stebuklus kaktos sričiai, tikrai susitvarkė viskas ir dabar žymiai apmažėję spuogelių... smile.gif sportuojant kažkokių pasikeitimų nepastebėjau.. o kaip hormonus suvaldyti, tai dar neatradau natūralaus būdo biggrin.gifD
dar vasarą saulė daro stebuklus, tai gal reiktų žiemai išsikraustyt į šiltuosius kraštus, kad neturėtumėm problemų ir stresų, kurie pasireiškia ant veido smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 15, 15:33)
dar vasarą saulė daro stebuklus, tai gal reiktų žiemai išsikraustyt į šiltuosius kraštus, kad neturėtumėm problemų ir stresų, kurie pasireiškia ant veido smile.gif)


Oi, mano odai tai vasara kažkoks nesusipratimas. Ne saulė konkrečiai, bet karštis. Iškart kemšasi poros. Ir oda neatrodo niekad taip blogai, kaip vasarą. Žiema jai pats geriausias laikas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 15 lapkričio 2011 - 14:36
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 15:35)
Oi, mano odai tai vasara kažkoks nesusipratimas. Ne saulė konkrečiai, bet karštis. Iškart kemšasi poros. Ir oda neatrodo niekad taip blogai, kaip vasarą. Žiema jai pats geriausias laikas biggrin.gif

oi, tada pas mane atvirkščiai smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 15, 15:55)
oi, tada pas mane atvirkščiai smile.gif))


Na va, kokios mes visos skirtingos mirksiukas.gif Šiaip nenorėčiau, bet odai būtų gerai, jei gyvenčiau Šiaurėj turbūt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 15 lapkričio 2011 - 15:34
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 16:00)
Tiesa, man štai toks iškilo tas klausimas ne tik Tau, bet ir visoms, turinčioms kažkokių problemų su oda. Ar bandot jas spręsti dar ir kaip nors iš vidaus?

Papasakok kas per kaukė su soda ir koks tavo odos tipas?

Pas mane dar bėda ta, kad turiu gastroentezofaginį refliuksą, vadinasi ne viskas gerai su skranduku, o tas kartais matosi ant veido. Ankstyvą pavasarį kardinaliai pakeičiau mitybą - nieko kepto, rūkyto, viskas tik neriebu, troškinta, virta. Jokių čipsų, pusfabrikačių ir kitokių nesąmonių. Nuo vasaros nebevartoju pieno produktų grynu pavidalu (aišku, jie būna kepiniuose ri pan, bet nebevalgau nieko kas su pienu susiję), visiškai atsisakiau alkoholio. Visą maistą gaminu tik namie, kavinėse aš dabar retas svečias, namie kepam duoną, sausainius ir viską ką tik įmanoma. Gėriau rytais linų sėmenų nuovirą, vėliau molį, vartoju daug skysčių.

Kardinaliai pakeičiau veido priežiūrą - kažkada aš ją tiesiog pernelyg skalbdavau, dabar elgiuosi švelniai ir sistemingai.

Žinoma, kartais papiktnaudžiauju, va neseniai taurę vyno išgėriau blush2.gif Turiu silpnybę saldumynams, kurios tiesiog negaliu (o ir nenoriu blush2.gif ) valdyti

Iš pradžių veido odos būklė nesikeitė, vėliau ėmė gerėti, dabar va vėl kažkas sudurniavo, nors šiandien gavau komplimentą, kad oda atrodo švytinti ir gaivi... Šiaip kažkokių radikalių pokyčių nepastebėjau, gal vos ir pagerėjo būklė nors jau daug laiko praėjo. Tęsiu savo ekserimentą, gal ateityje kas nors pasimatys, o gal dar kažką negerai darau... g.gif Nors žinau - stresas ir nuovargis daro savo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 16:57)
Papasakok kas per kaukė su soda ir koks tavo odos tipas?

Pas mane dar bėda ta, kad turiu gastroentezofaginį refliuksą, vadinasi ne viskas gerai su skranduku, o tas kartais matosi ant veido. Ankstyvą pavasarį kardinaliai pakeičiau mitybą - nieko kepto, rūkyto, viskas tik neriebu, troškinta, virta. Jokių čipsų, pusfabrikačių ir kitokių nesąmonių. Nuo vasaros nebevartoju pieno produktų grynu pavidalu (aišku, jie būna kepiniuose ri pan, bet nebevalgau nieko kas su pienu susiję), visiškai atsisakiau alkoholio. Visą maistą gaminu tik namie, kavinėse aš dabar retas svečias, namie kepam duoną, sausainius ir viską ką tik įmanoma. Gėriau rytais linų sėmenų nuovirą, vėliau molį, vartoju daug skysčių.

Kardinaliai pakeičiau veido priežiūrą - kažkada aš ją tiesiog pernelyg skalbdavau, dabar elgiuosi švelniai ir sistemingai.

Žinoma, kartais papiktnaudžiauju, va neseniai taurę vyno išgėriau blush2.gif Turiu silpnybę saldumynams, kurios tiesiog negaliu (o ir nenoriu blush2.gif ) valdyti

Iš pradžių veido odos būklė nesikeitė, vėliau ėmė gerėti, dabar va vėl kažkas sudurniavo, nors šiandien gavau komplimentą, kad oda atrodo švytinti ir gaivi... Šiaip kažkokių radikalių pokyčių nepastebėjau, gal vos ir pagerėjo būklė nors jau daug laiko praėjo. Tęsiu savo ekserimentą, gal ateityje kas nors pasimatys, o gal dar kažką negerai darau... g.gif Nors žinau - stresas ir nuovargis daro savo doh.gif


Dabar atverčiau pažiūrėt 34 šios temos puslapį. Kaip tik ten pasakojau apie tai, kaip naudoju sodą ir su Tavimi apie ją diskutavome blush2.gif

O Tu darai išties labai daug. Pripažinsiu, kad man iki tokio laipsnio mitybos susireguliavimo dar trūksta, bet aš gyvenu kitoje šalyje ir kai kurių dalykų ar priemonių čia tiesiog neišeina naudoti. Šiaip stengiuosi daryti kuo daugiau visko, kas odai padėtų, o ne kenktų. Beje, kalbant apie mitybą, siūlau apsilankyti čia: http://www.buksveika....php?f=2&t=1527. Visas forumas praktiškai tam ir skirtas. Radau daug naudingos informacijos, aišku, yra daug visokių „negalima“ ir šiaip su silpnybėmis sudėtingiau tvarkytis biggrin.gif blush2.gif

Tiesa, savo odą ir aš per daug skalbdavau, be to, tik prieš daugiau nei metus perėjau prie natūralios ar bent jau ekologiškos produkcijos. Anksčiau man tai rūpėjo gerokai mažiau. Buvau išbandžiusi daugybę priemonių, kurios suteikdavo trumpalaikius teigiamus pokyčius, bet vėliau visos problemos grįždavo. Dabar veidui naudoju tik keletą priemonių. Prausiu du kartus per dieną Medimix muiliuku, tada vakare hidroliatas ir aliejus, o ryte tik hidroliatas. Ir dvi kaukės per savaitę - vieną kartą molio, kitą kartą sodos. Daugiau nieko nedarau. O esu naudojusi ir netinkamų kremų, ir per daug agresyvių šveitiklių, - visko. Ir tai prie geros odos būklės taip pat neprisidėjo.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 15, 18:42)

Tiksliai kalbėjom gi bigsmile.gif Bet aš galvojau čia kokia mandresnė kaukė biggrin.gif

O savo klausimu dėl odos privertei mane susimąstyti - visgi dabar mm bėrimai man jau nebe tokie baisūs, o ir paparsti bėrimai trunka trumpiau negu būdavo kažkada, vadinasi visi pokyčiai į gera - melavau sakydama, kad pokyčių nėra biggrin.gif

Medimix esu išbandžiusi, tai nepatiko jis man nei plaukams, nei odai - alergizavo, sunaudojau rankoms. O kaukes ir aš darausi - kartą per savaitę molio, o kartą per savaitę kokią kitą. Paskutiniu metu atradau tas kaukes vienkartiniuose pakeliuose, tai dedu arba Laveros rožių, arba Logonos tokią žalią su hamameliais ir dar kažkuo. Abi pirkau grynai juokais, o abi pritapo mano kosmetinėje ir bus kartojamos smile.gif

Ir dar apsistojau ties hidrolatais, kremuku, aliejų grynų išvis nebetepu, nebent tamanus kartais ant dėmelių. Kažkada naudodavau tai vieną, tai kitą hidrolatą, kaitaliojau juos. O dabar, kai vieną naudoju jau gal 4 iš eilės (rugiagėlių), pastebėjau, kad oda irgi ramesnė pasidarė, nes kažkada būdavo čiut kas nepatinka iškart kaprizus rodo, rausta, peršti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 16:57)
Pas mane dar bėda ta, kad turiu gastroentezofaginį refliuksą, vadinasi ne viskas gerai su skranduku, o tas kartais matosi ant veido. Ankstyvą pavasarį kardinaliai pakeičiau mitybą - nieko kepto, rūkyto, viskas tik neriebu, troškinta, virta. Jokių čipsų, pusfabrikačių ir kitokių nesąmonių. Nuo vasaros nebevartoju pieno produktų grynu pavidalu (aišku, jie būna kepiniuose ri pan, bet nebevalgau nieko kas su pienu susiję), visiškai atsisakiau alkoholio. Visą maistą gaminu tik namie, kavinėse aš dabar retas svečias, namie kepam duoną, sausainius ir viską ką tik įmanoma. Gėriau rytais linų sėmenų nuovirą, vėliau molį, vartoju daug skysčių.


Wow. blink.gif Aš irgi turiu bėdų su skrandžiu, bet čia tai pasiryžimas... Nieko kepto, rūkyto, riebaus... Jokio pieno. ALAUS. Man per sunku. blush2.gif

Šiaip paskutiniu metu naudoju organizmą valančias žoles, tai veidas apsitvarkė, bet PMS vis tiek peilis... Visada prieš mm išlenda vienas kitas spuogas. doh.gif

O ekologiška soda jau pakeliui. Bandysiu inkštirus valyti. Gal tada jei nebebus juoduliukų, nebebus ir iš kur spuogams rastis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 15 lapkričio 2011 - 17:48
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 18:41)
Tiksliai kalbėjom gi  bigsmile.gif Bet aš galvojau čia kokia mandresnė kaukė biggrin.gif


Aha, nieko mandresnio nedariau, kadangi tiko ir taip. Skaičiau, kad dar galima su medumi, bet per daug žaidimo man. Be to, medaus aš čia iš Lietuvos atsivežus, tai darau su juo padažus salotoms - gaila man ant veido būtų tepti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 18:41)
O savo klausimu dėl odos privertei mane susimąstyti - visgi dabar mm bėrimai man jau nebe tokie baisūs, o ir paparsti bėrimai trunka trumpiau negu būdavo kažkada, vadinasi visi pokyčiai į gera - melavau sakydama, kad pokyčių nėra biggrin.gif


Na va, reikia dar tikslą užsibrėžti gyvenimo būdą susitvarkyti ir 2012 vasarą būtume be trūkumų lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 18:41)
Medimix esu išbandžiusi, tai nepatiko jis man nei plaukams, nei odai - alergizavo, sunaudojau rankoms.


Man plaukams jis nepatiko - labai vėlė. Be to, jis turi tokį savotišką kvapą, kuris plaukuose truputį išsilaikydavo. Nuo veido tai kažkaip nuplauni ir nieko nebelieka. Bet man labai gerai. Žinoma, jei ne per ilgai palaikau, nes ilgiau palaikius tempia ir odą sausina. Man jis labai gerai vasarą, nes žiemą tai ir taip oda sausesnė, todėl būna dienų, kai jo nenaudoju.

Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 15, 18:41)
Ir dar apsistojau ties hidrolatais, kremuku, aliejų grynų išvis nebetepu, nebent tamanus kartais ant dėmelių. Kažkada naudodavau tai vieną, tai kitą hidrolatą, kaitaliojau juos. O dabar, kai vieną naudoju jau gal 4 iš eilės (rugiagėlių), pastebėjau, kad oda irgi ramesnė pasidarė, nes kažkada būdavo čiut kas nepatinka iškart kaprizus rodo, rausta, peršti ir pan.


O kodėl aliejų nebetepi? Netiko? Oi, man tai tamanai ant veido daug bėdų pridarė. Na gal sutapimas čia, nes buvo karščiai, bet doh.gif Mėgstu hamamelių ir nerolio hidroliatus. Ir dabar naudoju Gyduolį. Jis man ką tik nupjauta žole kvepia, labai tinka ir patinka wub.gif

O kaip rugiagėlių kvapas?

Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 11 15, 18:46)
Wow.  blink.gif Aš irgi turiu bėdų su skrandžiu, bet čia tai pasiryžimas... Nieko kepto, rūkyto, riebaus... Jokio pieno. ALAUS. Man per sunku. blush2.gif


Aš tai kepu, neišeina visai to atsisakyti. Bet su minimaliu kiekiu arba jokių riebalų. O Galadrielė tikrai valinga mergina thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 11 15, 18:46)
O ekologiška soda jau pakeliui. Bandysiu inkštirus valyti. Gal tada jei nebebus juoduliukų, nebebus ir iš kur spuogams rastis...


Būtinai pasidalink po to patirtim, ar Tau tiko.
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 11 15, 18:46)
Šiaip paskutiniu metu naudoju organizmą valančias žoles, tai veidas apsitvarkė, bet PMS vis tiek peilis... Visada prieš mm išlenda vienas kitas spuogas.  doh.gif


O kokias žoles vartoji? Gal gali plačiau apie tai papasakot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 15 lapkričio 2011 - 19:01
As spalį pradėjau irgi maistą prižiūrėti - iš esmės viskas panašiai kaip pas Galadrielę, bet valia mano ne geležinė, o ir šiaip atsiranda visokių trukdžių. Bet pienas tikrai mano odai nepadeda. Dabar prisiskaičiau Nidulios receptą organizmo valymui, pasidariau mišinuką (viską turėjau) ir vakarais geriu, nes rytais negaliu laukti 30 min iki valgymo.
QUOTE(micefee @ 2011 11 15, 18:46)
Wow.  blink.gif Aš irgi turiu bėdų su skrandžiu, bet čia tai pasiryžimas... Nieko kepto, rūkyto, riebaus... Jokio pieno. ALAUS. Man per sunku. blush2.gif

O ekologiška soda jau pakeliui. Bandysiu inkštirus valyti. Gal tada jei nebebus juoduliukų, nebebus ir iš kur spuogams rastis...

Sunku smile.gif o man baisiausia buvo atsisakyti alaus biggrin.gif buvo vienintelis skanus alkoholis - ale visgi lengviausia jo neragauti. O va kokia rūkyta mėsytė ar sūriukas ir sugundo..
O kur sodą parovei? Man reik kepimui!
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 11 15, 21:14)
As spalį pradėjau irgi maistą prižiūrėti - iš esmės viskas panašiai kaip pas Galadrielę, bet valia mano ne geležinė, o ir šiaip atsiranda visokių trukdžių. Bet pienas tikrai mano odai nepadeda. Dabar prisiskaičiau Nidulios receptą organizmo valymui, pasidariau mišinuką (viską turėjau) ir vakarais geriu, nes rytais negaliu laukti 30 min iki valgymo. [SIZE=7]




kas čia per receptas?smile.gif
Atsakyti