Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, -85- tema

Na ką, atsiliepimai apie JMO detangler'į. Po pirmojo karto jis manęs kažkuo labai nesužavėjo, eilinė priemonė plaukams, bet aš labai labai gailėdama dėjau, tai sekantį kartą pabandysiu daugiau, gal visiškai kitas efektas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 11 10, 22:04)
O kokie tavo plaukai?  blush2.gif

Na nelabai mano tipui buvo, nes maniškiai labiau riebesni nei normalūs, galiukai lyg nenusausėję, o šaknys greit apsisunkina. Nakvišų turbūt labiau drėkina, o rekonstruojantis - maitina.
Dabar naudoju Sante chna šampūną purinantį - iš pradžių patiko, nes kaitaliojau su FIN šokoladiniu, o dabar jeigu juo vienu plaunu - tai labai greit apsisunkina, vos ne vakare norisi galvą plauti.. Reikia susiruošti taip girtą Urterkram su ruduoju cukrumi išbandyti. Mačiau ir Paloma savo blog'e jį gyrė.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 11 10, 19:53)
Tai kad lyg ir nėra tokios temos. Daug ką aptariam "natūralią kosmetiką gaminamės pačios" temose ekologiško gyvenimo būdo skyrelyje  smile.gif  Dauguma manau ten apsiperka savos kosmetikos gamybai, tai jei kyla kokių klausimų natūraliai ten ir apšnekam, aišku tema ne visai tam skirta...


o as negaminu kosmetikos, bet nusipirkau is ten pabandymui blush2.gif pvz. hidrolatus, sviestus ir pan.
ai, gaminu - lupu balzamus, jeigu tai galima pavadinti gamyba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 12 lapkričio 2011 - 09:34
Parekomenduokite sampuna sausiems,pazeistiems plaukams iki 50 LT
Atsakyti
QUOTE(sausio_antra @ 2011 11 12, 17:16)
Parekomenduokite sampuna sausiems,pazeistiems plaukams iki 50 LT

Dukrai pirkau toki- http://www.iherb.com...3-ml/15549?at=0 Patiko.
Atsakyti
Vakar vėl bandžiau JMO detangler'į, dėjau jo daugiau, nei pirmą kartą. Ir ką: plaukai šilkiniai thumbup.gif Man labai patinka tas, kad galima šito detangler'io ir nenuplauti: užsitepei ir viskas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot, kiek maždaug pas Elytę kainuoja veido valymas?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 14, 13:17)
Sveikos, gal kas žinot, kiek maždaug pas Elytę kainuoja veido valymas?

Pasiskambinkit Elytei ir ji pati pasakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 11 14, 14:17)
Sveikos, gal kas žinot, kiek maždaug pas Elytę kainuoja veido valymas?


120lt.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 14, 14:34)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 11 14, 14:34)


Ir man buvo įdomi ši informacija. Dar norėčiau paklausti tų, kurios valymą darėtės. Girdėjau, kad Elytė valymui naudoja ir aliejus. Čia tiesa? Ir kaip pagerėjo odos būklė po valymo? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 14, 21:35)
Ir man buvo įdomi ši informacija. Dar norėčiau paklausti tų, kurios valymą darėtės. Girdėjau, kad Elytė valymui naudoja ir aliejus. Čia tiesa? Ir kaip pagerėjo odos būklė po valymo? Ačiū 4u.gif

Aš pas Elytę dariausi jau tris valymus ir visus tris kartus ji darė skirtingai.
Pirmą kartą iškaitino veido odą, išmasažavo aliejais, dėjom dvi molio kaukes ir kas liko išspaudė.
Antrą kartą iškaitino, aliejai, išspaudė, tada molio kaukę dėjom
Trečią kartą iškaitino, molį tik ant kaktos dėjo, išspaudė, raminančia kaukę dėjo.

Procedūra labai ilga - trumpiau kaip 2-2,5h nesu pas ją buvusi, tačiau pralekia labai greitai viskas. Ji naudoja nemažai priemonių - veidą nuprausia, naudoja aliejus, eterinius, kaukes, molį, kremus ir pan - matyt priklauso nuo odos būklės ir tipo.

Po pirmo valymo mano oda greitai pasidarė labai nekokia. Elytė sakė ateiti po 2sav pakaroti, neturėjau galimybės, tai atėjau tik po mėnesio. Po antro valymo oda dvi dienas buvo siaubinga ir dar baisesnė nei prieš valymą, tačiau po tų dviejų dienų viskas stebuklingai susitvarkė ir nuostabia skaisčia oda absoliučiai be jokio spuogelio džiaugiausia daugiau kaip mėnesį. Trečią kartą ėjau ne iš reikalo, o todėl, kad norėjau pakartoti valymą ir pasižiūrėti kaip oda atrodys nuolat ją valant. Pirmą dieną po valymo oda atrodė nuostabiai, net nesimatė, kad kažkas spaudinėta, o spaudė tikrai daug. Pirmas 3 dienas būklė buvo ne labai, dabar jau ketvirta diena, būklė taisosi į gerą pusę, visi brudai nyksta.

Šiaip po valymų ir Elytės rekomendacijų, kurių sąžiningai laikausi, oda pastebimai pasitaisė - nors spuogų vis dar būna, tačiau pati oda tokia kitokia tapo. Nebesausėja, ne taip kaprizinasi, rečiau spuogai kyla.

Dar kažkaip sutapo, kad pirmus du valymus dariau prieš pat mm, tai labai gerai suveikė, nes mm mano veido odai nemalonus periodas.

Žodžiu, esu patenkinta, eisiu dar. Aišku, minusas yra tas, kad tai labai nepigus malonumas ir kažkiek duoda per kišenę, ypač dažnai darant, bet ko tik nepadarysi dėl savęs ir gražios veido odos smile.gif
Atsakyti